Gitaros derintojas: kas tai?

Jums gali būti nutikę taip, kad paėmus gitarą ir grojant akordu kažkas skamba ne taip, kaip tikėjotės. Dažniausia priežastis yra ta, kad jūsų instrumentas yra netinkamas. Norėdami išspręsti šią erzinančią situaciją, turime mažą sąjungininką: gitaros derintoją. Tai labai praktiškas ir, kaip taisyklė, tikrai nebrangus aksesuaras.

Be to, dėl mažo dydžio mes galime jį laikyti gitaros dėkle ir visada nešiotis su savimi. Yra įvairių tipų derintuvai ir juose labai įvairūs modeliai. Tačiau toliau mes stengsimės padėti išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. Taigi, visada galite greitai ir lengvai sureguliuoti.

Svarbiausias

 • Gitaros derintuvas yra labai praktiškas įrankis, kurį naudoja tiek profesionalūs, tiek pradedantys muzikantai.
 • Gitarų derintojų yra įvairių tipų. Dažniausiai yra suportai, kompaktiški ir pedaliniai.
 • Vienas iš svarbiausių pirkimo kriterijų yra mūsų derintuvo universalumas. Kai kurie modeliai leidžia be mūsų gitaros derinti įvairiausius instrumentus.

Geriausi gitaros derintojai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Nesvarbu, ar esate muzikantas ekspertas, ar žengiate pirmuosius žingsnius su gitara. Derintuvas yra labai patogus įrankis, padedantis išlaikyti savo stygas. Tai naudinga, nesvarbu, ar jūs praktikuojate vienas, ar repetuojate su grupe, ar koncertuojate. Dėl šios priežasties čia mes parodysime jums keletą geriausių 2021 m. Gitarų derintojų.

Geriausias gitaros derintuvas su spaustuku

„Asmuse“ modelis yra prisegamas derintuvas, pritvirtinamas prie gitaros stovo. Be to, jis leidžia jums derinti kitus instrumentus, tokius kaip bosas, smuikas ar ukulelė, taip pat turi chromatinį režimą.

Jo valdymas yra labai paprastas. Kai grojate stygą, derintuvas ją aptinka ir pasako, ar ji per aukšta, ar per žema. Taigi, mes galime jį atlaisvinti arba priveržti, kol prietaisas parodys, kad jis tinkamai sureguliuotas.

Geriausias chromatinis gitaros derintuvas

Garsus japonų prekės ženklas „Korg“ mūsų žinioje pateikia elegantišką chromatinį gitaros derintuvą. Šis modelis atpažįsta grojamą natą ir nurodo, ar styga yra suderinta, ar, priešingai, per žema ar aukšta.

„Korg Guitar Tuner“ leidžia sureguliuoti instrumentą naudojant įmontuotą mikrofoną. Arba, jei norite, galite prijungti gitarą prie įrenginio naudodami kabelį Domkratas.

Geriausias pedalinės gitaros derintuvas

„Donner DT Deluxe“ yra chromatinis pedalinės gitaros derintuvas. Šio tipo derintuvas idealiai tinka naudoti koncertų metu. Norėdami pradėti derinti savo instrumentą, tiesiog turime paspausti mygtuką koja.

Be to, vienas iš jo privalumų yra tai, kad jis nutildo gitaros signalą, kol mes jį naudojame. Tokiu būdu žiūrovai neišgirs stygų garso, kol mes jas deriname.

Geriausias gitaros derintuvas su įskiepiais

Debonice parinktis yra įdomi, jei jums taip pat reikia papildymo. Šis prisegamas gitaros derintuvas yra su veržle ir trim kirtikliais.

Kita vertus, šiame įrenginyje yra šeši derinimo režimai: gitara, bosas, smuikas, ukulelė C, ukulelė D ir chromatinė. „Debonice“ modelis turi 360 laipsnių pasukamą LCD ekraną. Kai eilutė derinama, ekranas šviečia žaliai.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie gitarų derintuvus

Normalu, kad gitaros nesiderina. Yra daug priežasčių, kodėl šis instrumentas gali prarasti derinimą. Tai gali atsitikti dėl karščio ir drėgmės arba tiesiog palietus. Gitaros derintuvas padės mums ištaisyti šią situaciją. Čia bandysime išspręsti dažniausiai kylančias abejones, perkant šį praktišką prietaisą.

Gitaros derintuvas yra labai praktiškas įrankis, kurį naudoja tiek profesionalūs, tiek pradedantys muzikantai. (Šaltinis: Ssoongkitboon: 127657183 / 123rf.com)

Kokių tipų gitarų derintojai yra šiandien?

Kaip jau minėjome, gitaros derintuvas yra būtinas papildymas daugeliui šio instrumento grotojų. Tačiau imtuvų yra įvairių tipų. Kai kurie yra labai universalūs ir gali būti naudojami kartu su kitais instrumentais, be jūsų gitaros. Tada parodysime įvairių tipų gitarų derintuvus, kuriuos galite rasti:

 • Diapasonas: Tai yra metalinis šakės formos įtaisas. Kai smūgis, vibracija sukuria garsą: natą (440 hercų dažniu). Šis garsas praktiškai negirdimas. Kad galėtume jį išgirsti, turime pritvirtinti kamertoną ant to, kas veikia kaip įgarsinimo lenta. Tam galime naudoti pačią gitarą ar kitą paviršių. Svarbu nepamiršti, kad kamertonas suteikia mums tik informacinį užrašą. Tada turėsime sureguliuoti stygas, pradedant nuo tos natos.
 • Klasikinis arba standartinis derintuvas: Šio tipo derintuve yra standartinis derinimas, tai yra . Grodamas stygą, prietaisas mums pasakys, ar jos pateikta pastaba yra teisinga. Jei taip nėra, turėsime sugriežtinti arba atlaisvinti virvelę, atsižvelgiant į tai, ką rodo derintuvas. Šis derintuvas nėra labai universalus, nes turime laikytis derinimo .
 • Chromatinis derintuvas: chromatiniai derintuvai automatiškai nustato mūsų grojamos stygos natą. Nesvarbu, ar naudojame derinimą ar bet kuri kita. Įrenginys atpažins užrašą ir pasakys, ar eilutė yra suderinta, ar ji per žema ar aukšta. Šio tipo derintuvai paprastai yra išsamesni. Jie dažnai leidžia perjungti skirtingus derinimo režimus. Dažniausiai yra gitaros ir boso režimas. Jie taip pat paprastai leidžia modifikuoti derinimo hercą.
 • Sąvaržų derintuvas: Jie yra derintuvo tipas, paprastai nedidelis. Šio tipo gitaros derintuve yra gnybtas, pritvirtinantis jį prie gitaros atramos. Jo valdymas yra labai paprastas: prietaisas užfiksuoja natas per stygų vibraciją. Todėl jis nenaudoja mikrofono. Gnybtų derintuve yra ekranas, paprastai skystųjų kristalų ekranas, kuriame nurodoma pastaba. Būdas nurodyti, ar nata yra suderinta, ar ne, paprastai skiriasi pagal modelį.
 • Kompaktiškas arba kišeninis derintuvas: Šio tipo imtuvai paprastai yra stačiakampio formos. Kompaktiškas derintuvas turi mikrofoną, per kurį jis užfiksuoja grojamą natą. Tai taip pat paprastai apima ryšį Domkratas elektrinei ar elektroakustinei gitarai prijungti. Kai kuriuose modeliuose yra kabelis su spaustuku, kurį galima pritvirtinti prie mūsų gitaros. Kompaktiški derintuvai dažnai naudojami ir bosui derinti. Jo valdymas yra labai paprastas: su prijungta gitara (arba šalia mikrofono) grojame stygomis. Tada prietaisas mums pasakys, kokia tai yra nata ir ar ji tinkamai sureguliuota.
 • Pedalo derintuvas: Šis derintuvo modelis yra ypač praktiškas naudoti gyvų pasirodymų metu ir dažniausiai naudojamas su elektrinėmis gitaromis. Paprastai jie dedami ant grindų šalia efekto pedalų (jei mes juos naudojame). Gitara prie derintuvo jungiasi laidu Domkratas. Per kitą laidą Domkratas, signalas perduodamas iš kitos jungties į kitus pedalus ar stiprintuvą. Šis derintuvas įjungiamas paspaudus jį koja. Tada grojame skirtingas stygas ir pritaikome jas pagal ekrane rodomas nuorodas. Daugelis šių derintuvų nutraukia signalą, kai jie veikia. Tokiu būdu žiūrovai negirdės stygų garso, kol mes derinsime.
 • Akustinių gitarų derintuvai: yra derintuvo tipas, specialiai sukurtas akustinėms gitaroms. Dėl savo dizaino jis yra įdėtas į gitaros garso angą ir paliekamas ten sumontuotas. Taigi mes galime jį naudoti kada tik norime. Šio tipo derintuvas veikia dėka, kuri užfiksuoja stygų garsą.
 • Programos: jie yra alternatyva tradiciniams derintojams. Viena iš galimybių yra mobiliosios programos, kurias galite atsisiųsti ir nešiotis telefone. Kita alternatyva yra programos prisijungęs, kurių nereikia montuoti. Šios programos paprastai naudoja jūsų įrenginio mikrofoną, kad padėtų jums sureguliuoti gitarą. Internete taip pat yra keletas programų, leidžiančių klausytis kiekvienos eilutės užrašo, kad būtų nuoroda į melodiją.

Kokio tipo gitaros yra gitaros derintojas?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo derintuvo tipo. Paprastai gitaros derintuvai yra gana universalūs. Pavyzdžiui, spaustukų derintuvai dažnai suderinami tiek su akustinėmis, tiek su ispaniškomis, tiek su elektrinėmis. Tuo tarpu kompaktiškus derintuvus taip pat galima naudoti su trijų rūšių gitaromis.

Taip yra tol, kol mes naudojame įrenginio mikrofoną.

Kita vertus, jei norime sureguliuoti jungdamiesi Domkratas, mūsų instrumentas turi turėti tokį ryšį. Taigi šią sistemą buvo galima naudoti tik su elektrinėmis ir elektroakustinėmis gitaromis. Galiausiai tas pats nutinka ir su pedalų derintuvais: mums reikia ryšio Domkratas.

Ar visi gitaros derintojai turi metronomą?

Metronomas yra prietaisas, naudojamas tempui nurodyti garsiniais ir vaizdiniais raginimais. Tai labai praktiška priemonė, kurią įvairiose situacijose naudoja daugelis muzikantų, pradedančiųjų ir profesionalų. Kai kurie, bet ne visi, gitaros derintojai taip pat turi metronomo funkciją. Jei jus domina, įsitikinkite, kad jis yra jūsų pasirinktame modelyje.

“Grodamas dvylikos stygų gitara, pusę gyvenimo praleidi derindamas instrumentą, o kitą pusę grodamas ne pagal melodiją.”

Kokie yra gitarų derintojų pranašumai?

Pagrindinis gitarų derintojų privalumas yra tas, kad jie labai padeda sureguliuoti mūsų instrumentą. Tačiau kiekvienas derintuvas turi savo ypatybes. Todėl jis taip pat turi savo privalumų ir trūkumų, palyginti su kitų tipų derintuvais. Čia mes jums pasakysime, kokie yra svarbiausi pagrindinių imtuvų tipų pranašumai:
Derintuvas Privalumas Trūkumai
Spaustukas Jie yra patogūs.

Jie yra mažo dydžio.

Paprastai jie leidžia jums sureguliuoti keletą styginių instrumentų.

Kai kuriems vartotojams atrodo negražu nešti derintuvą ant gitaros atramos.
Kompaktiška Yra labai universalių modelių, leidžiančių sureguliuoti daugybę …