Baltymai tiesiog tapo sultingi Štai ką tu

Apdovanotas „Clear Whey Isolate“ dabar yra Indijoje!


2021 m. Europos specialistų sporto mitybos apdovanojimų „Geriausio sportinio mitybos produkto“ nugalėtojas.

„Clear Whey Isolate“ nėra tik dar vienas baltymų kokteilis. Mes paėmėme aukštos kokybės hidrolizuotų išrūgų baltymų izoliatą ir sukūrėme lengvą ir gaivią alternatyvą – tai labiau panašu į sultis nei į pieno baltymų kokteilį.

Suplėšėme taisyklių knygą ir pakeitėme žaidimą, kai kalbama apie baltymų kokteilius. Išrūgos ką tik gavo sezoninį pertvarkymą, kad paverstų jį vienu rimtai gaiviu gėrimu.

Mūsų skaidrus išrūgų izoliatas yra mažai cukraus turintis kokteilis, kurio metu patiekiama įspūdinga 20 g baltymų vienai porcijai. Netrukus pasirodys dar keturių naujų vaisių skonių, įskaitant „Bitter Lemon“, „Mojito“, persikų arbatą ir „Rainbow Candy“.

Čia yra šiltesnių orų treniruotės, o tai reiškia, kad tai yra tinkamiausias laikas pabandyti pakeisti savo klasikinius, kreminius kokteilius šiai novatoriškai alternatyvai – kiekvienam kiek sklandžiai maišomam ir supakuotam su baltymu, tik su sprogus skoniu.

Apie šį įdomų naują pristatymą kalbėjomės su naujų produktų kūrimo vadovu Garethu Grey.

„Švarios išrūgos yra puikus naujovių pavyzdys, leidžiantis pateikti išrūgų baltymą, kuris suteikia švarų, gaivų skonį – atitrūkdamas nuo baltymų pieno kokteilio stereotipo. Tai pirmasis tokio tipo produktas, kurį mes tikrai džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams “.

Paprasčiausiai sumaišykite samtelį su vandeniu, suplakite ir palikite nusistovėti 15 sekundžių, tada mėgaukitės. Jei jaučiatės tikrai nepaprastai, galite net patiekti užpiltą ant ledo … jei tai nėra puikus gėrimas prie baseino, mes nežinome, kas yra.

Tai sulaukia 5 žvaigždučių apžvalgų

Štai ką kai kurie mūsų klientai mano apie šią įdomią naujovę išbandę patys.

Rossibopas – „Geriausias baltymas kada nors“

Maišomumas: ⭐⭐⭐⭐⭐

Skonis: ⭐⭐⭐⭐⭐

Veiksmingumas: ⭐⭐⭐⭐⭐

„Aš daugelį metų vartojau„ Impact Whey “ir tuo susidomėjau. Jei jums nuobodu gerti pieniškus kokteilius, tada 100% pereikite prie „Clear Whey“! Aš gavau „Orange & Mango“ skonį, kurio skonis neįtikėtinas ir kur kas gaivesnis po treniruotės.

Al – „Žaidimų keitiklis“

Maišomumas: ⭐⭐⭐⭐⭐

Skonis: ⭐⭐⭐⭐⭐

Veiksmingumas: ⭐⭐⭐⭐⭐

„Vienas geriausių„ Myprotein “gaminamų produktų. Lengva, gaivi ir puikiai tinka po sporto salės. 87 kalio ir 20 g baltymų vienoje porcijoje yra tikras žaidimų keitiklis. Jis labai lengvai maišosi ir yra puikus skonis! “

Kodėl man reikia baltymų?

Taigi esate parduodamas dėl gundančio „Clear Whey Isolate“ skonio, tačiau nežinote, kodėl jums reikia baltymų kokteilio. Nesijaudinkite, mes čia aišku dalykai tau …

Kol dar nesusimąstome apie tinkamumą, baltymai yra gyvybiškai svarbi jūsų dienos raciono dalis, nes jie padeda išlaikyti dalykus taip, kaip turėtų. Jis dalyvauja hormonų ir fermentų gamyboje ir yra kiekvienos kūno ląstelės komponentas – tai raumenų, kremzlių, plaukų, odos ir nagų statybinė medžiaga.

Štai kodėl baltymų kokteilis gali būti toks svarbus jūsų treniruotės papildymas – nes jis padeda auginti ir išlaikyti raumenis,1 palaikydamas visas pastangas, kurias dedate treniruotėms.

Mitybos specialistė Jennifer Blow sako: „Baltymai yra gyvybiškai svarbus makroelementas dietoje. Vidutinis poreikis sėdinčiam suaugusiam žmogui būtų apie 45–55 g per dieną, tačiau norintiems raumenis padidinti, vidutiniškai 70 kg sveriančiam asmeniui tai gali būti iki 130 g baltymų per dieną “.

Norite išsamią informaciją apie baltymų kokteilių naudą?

Liko tik rasti mėgstamą skonį!

Mūsų straipsniai turėtų būti naudojami tik informaciniais ir švietimo tikslais ir nėra skirti laikyti medicininėmis konsultacijomis. Jei nerimaujate, prieš pradėdami vartoti maisto papildus arba atlikdami didelius dietos pakeitimus, pasitarkite su sveikatos specialistu.