Šunų ikrų šunų maisto apžvalga

Šunų ikrai yra įvardijami kaip „pirmasis ir vienintelis“ šarminis šunų maistas rinkoje šiandien. Anot bendrovės interneto svetainės, šarminis „suteikia jūsų augintiniui tinkamą pH pusiausvyrą, kad aprūpintų kraują deguonimi, o tai sumažina anaerobinį aktyvumą ir ląstelių degeneraciją“, todėl tai yra geresnis pasirinkimas nei daugelis kitų, rūgštesnių maisto produktų, ypač aktyvesniems šunims. Be to, įmonė didžiuojasi kiekviename maiše pateikdama vieną baltymų šaltinį, kuris, jos manymu, yra arčiausiai to, ką vilkas ar laukinis šuo valgytų savo natūraliose buveinėse.

Apie šunų ikrus

„Canine Caviar“ buvo įkurtas 1996 m. Ir buvo sukurtas, kai įkūrėjas ir generalinis direktorius Jeffas Bakeris suprato, kad jo augintinis dogas reaguoja į daugelį tuo metu komerciškai prieinamų maisto produktų. Atlikęs daugybę tyrimų ir susisiekęs su daugeliu pirmaujančių naminių gyvūnėlių maistinių medžiagų bei mokslininkų visoje šalyje, jis nusprendė, kad kurs savo maistą, daugiausia dėmesio skirdamas naujai koncepcijai: šarmingumui. Bendrovės svetainėje gausu mokslininkų, liudijančių šarmų naudą dietoje, ir tai kartu su jo pasirinkimu gaminti aukštos kokybės naminių gyvūnėlių maistą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vieniems baltymų šaltiniams, jo įmonė nuolat sklido iš Jeffo Bakerio virtuvės į pilnavertį maistą. dėl verslo.

Išėję iš namų virtuvės, „Canine Caviar“ gamino „Hi-Tek Rations“ Dubline, Džordžijos valstijoje, tačiau jiems augant netrukus paaiškėjo, kad jiems reikės naujos patalpos. Dabar jie dirba su nauja gamykla, kuriai priklauso „Southern Tier Pet Nutrition“ Šerburne, NY, ir naudoja pakuotoją, vadinamą „Performance Pet Products“, kuris tikina, kad visi jų produktai yra skirti žmonėms ir pagaminti JAV.

Ingredientų kokybė

„Canine Caviar“ būtinai naudoja žmogaus kokybės ingredientus visuose maisto produktuose, o gamintojai ir pakuotojai laikosi itin aukštų standartų, kad į kiekvieną maišelį būtų dedami tik geriausi produktai. Bendrovės svetainėje taip pat sakoma, kad kitais metais keičiasi kai kurie jos receptai, ir sakoma, kad „nuo 2018 m. Šunų ikrai nebus sintetiniai, nes buvo patvirtinta, kad įmonės fermentacijos produktai yra natūrali vitaminų ir mineralų forma“. pridedant dar daugiau sveiko, natūralaus jų maisto.

Sauso šunų maisto produktų linija

„Canine Caviar“ gamina platų produktų asortimentą, kiekviena iš jų orientuota į skirtingus baltymus, tačiau visi jie yra be grūdų ir riboti ingredientai. Kad nebūtų čia visą dieną, paaiškindami kiekvieną iš beveik dešimties variantų, kuriuos įmonė teikia, mes apžvelgsime tris jų geriausius pardavėjus. Be ilgai aptartų, taip pat yra „Leaping Spirit“, pagamintas iš žvėrienos ir skaldytų žirnių, „Open Sky“, su antiena ir avinžirniais, šuniukas be grūdų, su vištiena ir skaldytais žirneliais, bei Laukinis vandenynas su silke ir skaldytais žirneliais. Jie taip pat gamina daugybę konservuotų produktų, skanėstų ir papildų, kad suteiktų įvairovės ir užtikrintų, kad šunų ikrai galėtų patenkinti visus jūsų šuns poreikius.

Laisva siela

„Free Spirit“, pagamintas iš vištienos ir perlų soros, yra vienas didžiausių įmonės pardavėjų ir pirmiausia parduodamas vidutinės ir didelės veislės šuniukams, nors jis naudingas visų gyvenimo etapų augintiniams. Šiame maiste taip pat neįprastai į mišinį dedama kokoso, baltymų, kalcio, fosforo ir daug mikroelementų, kurie padeda praturtinti maistą ir garantuoja visavertę, subalansuotą mitybą.

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Atidarykite pievą

Naudojant Naujosios Zelandijos avienos ir perlų sorą kaip pagrindinius ingredientus, „Open Meadow“ yra idealus pasirinkimas naminiams gyvūnėliams, kuriems gali būti alergija naminiams paukščiams arba kurie tiesiog mėgsta avienos skonį ar naudą. Kaip ir „Free Spirit“, šis maistas taip pat yra sertifikuotas kaip tinkamas visų amžiaus tarpsnių augintiniams, o gamintojas teigia, kad jis ypač tinka vidutinės ir didelės veislės šuniukams dėl savo baltymų kiekio, kuris besivystantiems šunims turi jiems padėti. augti. Į mišinį taip pat dedama keletas kitų vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas B12 ir biotinas, kurie padeda užtikrinti tvirtus nagus ir gražų, blizgantį kailį.

Žiūrėkite susijusią temą: „Dogswell“ šunų maisto apžvalga

Specialiųjų poreikių

Šunų ikrai

Specialūs poreikiai yra skirti patenkinti antsvorio turinčių ar vyresnio amžiaus šunų poreikius, todėl juose yra mažiau riebalų ir baltymų, palyginti su likusiais šunų ikrų linijos produktais. Maiste taip pat naudojami vištienos ir rudieji ryžiai kaip pagrindiniai ingredientai ir užtikrinama, kad rudieji ryžiai yra „vienas iš mažiausiai tikėtinų grūdų, sukeliančių alergines reakcijas“, todėl tai vis dar yra puikus pasirinkimas šunims, turintiems jautrumą. Šis maistas, kaip ir visas kitas, taip pat yra gerai praturtintas ir turi vitamino D3 papildų, beta-karotinų ir biotino, taip pat keletą kitų, kad bet kokio amžiaus šunys būtų laimingi, sveiki ir gerai maitinami.

Kur nusipirkti

„Canine Caviar“ išaugo, kad pasiektų klientus visoje šalyje, tačiau jie vis dar nėra tokie įprasti kaip kai kurie kiti, geriau žinomi prekės ženklai. Maistą gabens kai kurios didesnės mažmeninės prekybos parduotuvės, tačiau daug labiau tikėtina, kad jį rasite mažesnėse specializuotose parduotuvėse. Be abejo, įmonės tinklalapyje yra patogus parduotuvių lokatorius klientams JAV ir Kanadoje, o besidomintys taip pat gali įsigyti krepšį iš internetinių naminių gyvūnėlių ėdalo pardavėjų, tokių kaip „Chewwy“ ir „Amazon“.

Jums taip pat gali patikti: EVO šunų maisto apžvalga