„Tagomago“ reitingas: geriausi

Geri akių šešėliai yra aukso vertės. Štai kodėl mes parengėme paletės reitingą, kurį laimėjo internetas ir daugelio vizažistų širdis. Kosmetiką pasirinkome iš trijų kainų lentynų – pigūs šešėliai iki 50 -, šiek tiek brangesnės paletės iki 150 – ir prabangūs akių šešėliai už daugiau nei 150 -. Ar jums įdomu mūsų tipai?

akių šešėlių sąrašas

Akių šešėlių paletės iki 50 –

„Bourjois“ dūminės istorijos

„Smoky Stories“ paletė yra labai geras pasirinkimas moterims, kurios kasdien naudoja šešėlius, taip pat toms, kurios juos naudoja retkarčiais. Rinkinys susideda iš trijų spalvų ir, kaip rodo pavadinimas, leidžia jums sukurti „smokey eyes“ makiažą. Papildoma premija yra tai, ką paryškinate paletėje, kurią galite naudoti, kad pašviesintumėte akių kampus ir antakio kaulą. „Bourjois“ akių šešėliai išlieka visą dieną, o makiažui nereikia koreguoti. Jų efektyvumas taip pat yra privalumas. Neigiama pusė yra aplikatorius – profesionaliems makiažo šepetėliams daug geriau pritaikyti produktą.

„Makeup Revolution Iconic“ 3

Viskas buvo pasakyta apie „Makeup Revolution“ paletes. Tai geriausi akių šešėliai, kuriuos galite įsigyti už tokią mažą kainą. Nesuskaičiuojamą daugybę kartų internete peržiūrėtų „Makeup Revolution Essential Mattes“ ar „Ultra Eyeshadows Flawless“ galima drąsiai apibūdinti kaip kultinius. Tačiau mūsų šešėlių reitingą iki 50 – laimi „Makeup Revolution Iconic 3“ paletė – mes tai vertiname už gerą pigmentaciją, deramą patvarumą ir žemą kainą. Šio rinkinio matiniai akių šešėliai puikiai derinami su jūsų dienos apranga, o atlasiniai ir perlamutriniai šešėliai puikiai tinka vakariniam dūminiam vaizdui. Dėl šio vieno produkto galite pasidaryti bet kokį makiažą.


Kaip išplėsti šešėlių patvarumą?

Naudokite akių šešėlių gruntą, kad šešėliai būtų patvaresni ir atsparesni vandeniui. Spalvos nesikaups voko raukšlėje. Mūsų bestseleris yra „Artdeco“ akių šešėlių pagrindas mažame, juodame indelyje.


Šešėlių paletės iki 150 –

Balzamo nuogas Tudas

„Nude Tude“ akių šešėlių paletę galima iš karto atpažinti iš iššaukiančios pakuotės, būdingos visiems „The Balm“ gaminiams. Nuogų atspalvių yra 12 atspalvių. Didžiausi jų pliusai? Šešėliai nesivynioja ant vokų, neplinta ir yra patvarūs. Sąraše yra ir matinių, ir perlų atspalvių. Visos „Nude Tude“ paletės spalvos yra labai pigmentuotos – tiesiog paimkite šiek tiek šešėlio ant teptuko, kad gautumėte patenkinamą efektą.

Pupart Eyeshadow Pupa

Šį kartą atsisakome „nuobodulio“ ir renkamės meniniam makiažui sukurtas šešėlių paletes. „Pupa“ kolekciją sudaro keli rinkiniai. Mums ypač patinka paletė Pupart 004 pasižymintis madingu šį sezoną mėlyna šešėliai. Juos taip pat lydi švelnesnės spalvos, puikiai papildančios akį. Plius už padorų šepetėlį, įtrauktą į komplektą.


Ką taikyti šešėliai?

Daugelis geriausių makiažo meistrų pabrėžia, kad jų nuotykiai su akių makiažu iš tikrųjų prasidėjo atradus profesionalius šešėlių tepimo šepetėlius. Jie greitai pastebėjo makiažo kokybės skirtumą. Kurį teptuką pasirinkti? „Tagomago“ rekomenduoja, pavyzdžiui, „Create Beauty“ šepetėlius, įskaitant „Make Up Brushes“ šepetėlį, skirtą šešėliams tepti, arba „Make Up Brushes“ šepetėlį, kuriuo tepama pagrindinė akių šešėlė, kurie tiksliai taiko ir sumaišo šešėlius.


Šešėlių paletės daugiau 150 –

„Estee Lauder“ grynas spalvų pavydas

Mes mėgstame visą „Pure Color Envy“ seriją ir tuo labiau džiaugiamės, kad šios kolekcijos paletės taip pat yra patikimos. Galų gale, pati Kendall Jenner juos naudoja, todėl jie turi būti geriausi. 😉 Kalbant rimčiau, „Estee Lauder“ paletės mus pakerėjo dėl trijų priežasčių. Visų pirma, jos tinka subtiliam makiažui, o sušlapinusios teptuką, leidžia pasidaryti stipresnį vakarinį makiažą. Antra, spalvų pasirinkimas yra neklystantis kiekvienu atveju. Trečia, šešėliai nedirgina jautrių akių. Apatinė eilutė: „Estee Lauder“ paletė verta pinigų.

https://www.youtube.com/watch?v=j3ZYNjLgxtw

„Dior 5 Couleurs Couture“

Atėjo laikas rinktis tikrai prabangų produktą mūsų sąraše. Mūsų nuomone, „5 Couleurs Couture“ paletės „Dior“ akių šešėlius turėtų išbandyti kiekviena moteris, nes jie suteikia visiškai kitokios kokybės makiažą nei pigesni vaistinių produktai. Jie pasižymi švelnia tekstūra, o jų spalvos lengvai susilieja ir susilieja. Akių vokų šešėliai išliks nepažeisti visą dieną (ir visą naktį). Masyvi, graži dėžutė, kaip ir „Dior“, apsaugo juos nuo byrėjimo. Žinoma, paletės siūlomos keliais spalvų variantais. Norėdami pamatyti „glam rock“ išvaizdą, eikite į 5 „Couleurs Couture“ Nr. 096. Jei norite dienos dūmų išvaizdos, geriau rinkinys Nr. 456.


Dėmesio!

„Dior“ akių šešėliai dažnai yra padirbiniai. Pirkite juos tik patikimose parduotuvėse.


Visas reitingo šešėlių paletes galima rasti „Tagomago“. Verta patikrinti mūsų akcijas – parduodant kosmetiką galite medžioti net 70% pigiau!