Gražiausi kvepalai vestuvėms

Nuotaka turėtų būti apsirengusi ne tik gražiausia suknele, bet ir gražiausi kvepalai. Jų pasirinkimas nėra toks akivaizdus. Kvapas turėtų atitikti moters temperamentą, tačiau taip pat būti susijęs su juo su šia ypatinga diena. Štai kodėl mes pasiruošėme jums moterų kvepalų sąrašaskuris, pasak moterų, puikiai pabrėš subtilų charakterį tą ypatingą dieną. Kokius kvepalus reikėtų rinktis vestuvėms?

Kokius kvepalus reikėtų rinktis vestuvėms?

Pirmiausia mes paruošėme jums mini vadovą, kuris padės jums priimti sprendimą. Ko vengti renkantis kvapus vestuvėms ir kurie yra gero tono?

Vestuviniai kvepalai – savoir vivre

Jei tuokiatės pavasarį ar vasarą, venkite sunkių, rytietiškų kompozicijų. Jie netinka šiai aplinkybei ar šiltajam sezonui. Kvapai išsiskiria veikiant temperatūrai – vasarą smilkalų, tabako ar miros aromatai gali būti per stiprūs ir dusinantis. Juk nenorite, kad jūsų kvepalai sukeltų nepatogumų jūsų svečiams? Pasiekite tualetinį vandenį ar parfumuotus vandenis, atitinkančius nuotakos įvaizdį – moteriški kvepalai vestuvėms jie turėtų būti žvalūs ir elegantiški. Gėlių, vaisių, šipro ir aldehido kompozicijos yra saugus pasirinkimas – jos yra subtilios ir tuo pat metu patvarios.

Gražiausi kvepalai vestuvėms – gana subjektyvus sąrašas

Dabar atėjo laikas pateikti mūsų pasiūlymus. Čia yra subjektyvi apžvalga gražiausių moteriškų kvepalų vestuvėms pasirinko mūsų draugai, forumo vartotojai ir garsūs mados pasaulio žmonės.

1. „Givenchy Amarige“

Pradedame nuo kvepalų, specialiai sukurtų vestuviniam kilimui. Mariage tai santuoka prancūzų kalba, o „Amarige“ yra beveik anagrama, žaidžianti žodžiu. Nuotaka pabarstė „Amarige“ kvepalai jis kvepės baltomis gėlėmis – tuberoze, gardenija ir jazminas. Kvapas yra labai patvarus ir tuo pat metu elegantiškas. Tai puikiai derinama su suknelėmis iš kilnių medžiagų, tokių kaip šilkas ar muslinas.


Vestuvių stilistės patarimas

Jei kvepalų kvapo natos atitinka gėlių kvapą jūsų vestuvių puokštėje, jūs pasiekėte pasaulio čempionatą renkantis kvepalus vestuvėms.


2. Rožės de Chloé

Chloe kvepalai jie siejami su subtilumu, subtilumu ir jausmingumu. Mūsų pasiūlymas yra Rožės de Chloé – užpurškus juos ant odos, pajusite šviežią bergamotę. Po kelių minučių išsiskirs rožių ir magnolijų puokštės aromatas, kuris puikiai papildys elegantišką suknelę. Pasirinkusi modelis Caroline Trentini Kvepalai Chloé vestuvių kilimėlį, pripažįsta:

Kai naudoju Chloé kvepalai, atgaivinami prisiminimai apie puikų įvykį mano gyvenime. Man patinka jas purkšti ant savęs, ypač kai karšta – dėl to jaučiuosi ypatinga, pavyzdžiui, jūsų vestuvių dieną.

3. „Byredo“ kvepalai

„Byredo“ yra nišinis prekės ženklas, kuris prieš kelerius metus dalyvavo kvepalų pramonėje. Dažniausiai kvepalų kompozicija vestuvėms yra „Flowerhead“ – kvepalai, įkvėpti rytietiškos, gėlingos indiškų vestuvių aplinkos. Kasijai iš Vroclavo, praėjusių metų medicinos studentei, kuri tuokiasi rugpjūtį, patiko kitas Byredo kvapas:

Iš pirmo žvilgsnio įsimylėjau „Blanche“ kvepalus. Mane suviliojo jų mažas gėlių, šiek tiek aldehido kvapas. Jie puikiai dera prie mano nėriniuotos suknelės. Laukiu šios dienos!

4. Marcas Jacobsas Daisy

Vasara ir šviesa – Marc Jacobs kvepalai „Daisy“ yra tarsi ramunė. “Jie kvepia taip nekaltai!“- prisipažino Sara Blomqvist, pasirinkusi juos vestuvėms kaimišku stiliumi. Ir mes sutinkame su modelio nuomone. Nes nors Daisy kvepia daugiau žibuoklių nei ramunėlių, jie bus puikus oro, baltos suknelės priedas. Puikiai tinka nuotakos būti.


Kaip pasakyti TAIP kvepalams? Nuotakos patarimai

Palepinkite save vestuvėmis dėl pokyčių – kvepalai turėtų būti siejami tik su šia ypatinga diena. Yra vienas bet. Kaip jis patikrinsbuvAr kompozicija jums tinka, kaip ji žydi ant jūsų odos, kaip ją suvokia aplinkiniai žmonės, ypač jūsų būsimas vyras? Purkškite juos ant odoskadkai ruošiatės pasimatuoti vestuvinę suknelę ar rinktis gėles vestuvių puokštei. Jūs sužinosite, ar jūsų išbandyti kvapai yra TE kvepalai, ar jums reikia ieškoti toliau. Tinkamai parinktas kvapas ateityje romantinius prisiminimus sugrąžins tik iš altoriaus.


5. „Chanel Chance Eau Fraiche“

Jų negalėjo trūkti mūsų sąraše. „Chanel Chance Eau Fraiche“ kompozicija paremta pačiuliais, todėl tai šiek tiek gąsdina jausmingumu. Bet kaip ir dera „Chanel“ kvepalams, aromatas yra labai elegantiškas. Žurnalistė iš Lodzės Marta pasirinko jį savo vestuvėms. Mums patinka jos būdas išsaugoti kvapą:

Aš visada buvau „Chanel“ kvepalų mėgėja, todėl buvo akivaizdu, kad vestuvėms pasirenku vieną iš kvapiųjų medžiagų. Turėjau trumpą suknelę, norėjau jaustis seksuali, todėl ji nukrito į Chance’ą. Norėdamas išsaugoti kvapą, bet ne juo dominuoti aplinkoje, papurškiau plaukus plaukų rūkas, kvepiantis „Chanel“ kvepalais – Manau, apie dešimt vestuvių žmonių paklausė, kuo aš taip kvepiu …

6. „Miss Dior“ kvepalai

Pripažįstame, kad mums buvo sunku nuspręsti, kuris „Dior“ kvepalai yra geriausi – Mis Dior Cherie ar Miss Dior žydinti puokštė. Pirmasis yra daugiau saldūs kvepalai, kvepiantis braškėmis ir karamele. Antra malonumas bijūnasjie yra. Obt.y jie sausi ir tiesiog gražūs.
Deja, pirmojoje versijoje Cherie buvo pašalinta iš rinkos ir pakeista šiek tiek kitokios kompozicijos kvepalais. Tačiau atkaklūs ieškotojai juos tikrai vėl ras 🙂


Ar tu tai žinai…

„Miss Dior Blooming Bouquet“ reklamoje Natalie Portman dėvi „Dior Haute Couture“ vestuvinę suknelę, kurią sukūrė Rafas Simonsas. Suknelė, itin moteriška ir intriguojanti, buvo įvertinta kaip nuotakos svajonių įkūnijimas.


7. „Dolce & Gabbana“ kvepalai

Mūsų kvepalų sąrašas baigiasi „Dolce & Gabbana Velvet Desire“. Aukščiausios lentynos pasiūlymas, vienas geriausių „D&G“ dueto kvepalų. Lenkijoje mažai žinoma kompozicija džiugina baltų gėlių puokšte. Interneto forumuose ji paprastai pateikiama superlatyvais:

Puiku! Kreminiai, gėlių, išskirtiniai – geriausi vestuviniai kvepalai, apie kuriuos galėjau svajoti. Jie nesudėtingi, nėra nei per stiprūs, nei per saldūs. Man atrodo, kad jie yra iš gražuolės epochos – jie tiesiog tobuli.

Kvapas „Rose“ taip pat vertas dėmesio iš „Velvet“ serijos – puikiai tinka, jei pakeliui prie altoriaus rankose turite puokštę raudonų rožių. Įdomu tai, kad kvepalus iš pradžių buvo galima įsigyti tik iš „Harrods“, todėl jie yra labai elitiniai.

Atminkite, kad kvepalai yra vienas iš patvariausių atminties nešėjų juslėms – rinkitės gražiausi kvepalai jūsų vestuvėms 🙂