Analoginė kamera: kas yra

Analoginės kameros turi daug sekėjų. Ir tai, kad vaizdas, kurį galima užfiksuoti su jais, turi daugybę savybių, tokių kaip tekstūra ir grūdėtumas, kurias sunku atkartoti skaitmeninėmis kameromis. Taigi, analoginė fotografija yra ne tik gyva, bet daugeliui tai yra pirmenybė.

Be to, aistra kino fotografijai pradeda pasiekti daug naujų vartotojų, norinčių pajusti klasikos skonį. Ir tai, ko kilimas derliaus arba „pasidaryk pats“ taip pat pasiekė fotografijos pasaulį. Be to, dar vienas naudingas aspektas yra tai, kad šio tipo fotoaparatai paprastai turi labai pigias kainas.

Svarbiausias

 • Analoginės kameros naudoja fotografines plėveles ar ritinius fotografuoti. Vėliau šios ritės turi būti sukurtos, kad būtų galima peržiūrėti nuotraukas.
 • Analoginės kameros yra labai nebrangios, siūlo unikalius ir autentiškus vaizdus bei padeda sužinoti rankinės fotografijos paslaptis.
 • Pirmasis pirkimo kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti pirkdami analoginę kamerą, yra jo naudojimas. Vėliau taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kokį objektyvą jis integruoja ir kokį filmo tipą naudoja.

Geriausios analoginės kameros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Čia yra penki geriausi šiuo metu rinkoje esantys analoginiai fotoaparatai. Jie yra tokie:

Stilingiausia analoginė „Lomography“ kamera miesto fotografams

„Lomography Sardina 8Ball“ yra 35 mm kamera, kuri iš pirmo žvilgsnio išsiskiria elegantišku ir rafinuotu dizainu. Kompaktiško dizaino dėka galite jį pasiimti bet kur. Be to, tai tikrai universali kamera ir labai paprasta naudoti.

Jame yra plataus kampo objektyvas ir tiesioginis optinis vaizdo ieškiklis. Jis turi fiksuotą f8 diafragmą ir židinio nuotolį 22 mm.

Geriausia momentinė „Polaroid“ kamera

„Polaroid Originals 9008 OneStep 2“ vaizdo ieškiklis išsiskiria retro dizainu. Todėl tai yra geriausias pasirinkimas klasikinių fotoaparatų mėgėjams. Tai įkvėpta legendinio 1977 m. „OneStep. Plus“, jį labai lengva naudoti, todėl jis yra mėgstamiausias fotografų mėgėjų mėgstamas.

Jame yra automatinis laikmatis ir a blykstė integruota. Jame yra 0,6 m fiksuotas židinio objektyvas – begalybė. Jame integruotas 106 mm židinio nuotolio polikarbonato objektyvas. Jo akumuliatoriaus autonomija yra iki 60 dienų.

Universaliausia momentinė analoginė kamera

Tikslas, šaudyti, spausdinti ir tapti vakarėlio karaliumi. „Fujifilm Instax SQ6“ neabejotinai yra puikus fotoaparatas, kurį galima pasiimti į šeimos renginį, draugų susibūrimą ar net palydėti atostogų metu. Atrodo aišku, kad tai tikrai universali kamera.

Jame yra automatinis ekspozicijos valdymas. Turi būdą autoportretas ir dvigubo ekspozicijos režimas. Atneškite jam tris filtrus blykstė. Ir naudojamas momentinis filmas „Instax Square“.

Geriausia lomografinė kamera


„Diana F +“ kamera


„Diana F +“ yra bene geriausia biudžeto analogiška kamera kvadratiniams kadrams. Be to, tai yra viena iš populiariausių „Lomographic“ kamerų. Su juo jums patiks fotoaparatas, paliekantis asmeninį antspaudą ant kiekvienos nuotraukos: švelniomis, neryškiomis spalvomis ir patamsintais kampais.

Tai leidžia pasirinkti tarp automatinio ir rankinio užrakto uždarymo, taip pat tarp trijų diafragmos angų: 11f debesuota, 16f debesuota ir saulėta ir 22f saulėta. Reikalinga 120 mm plėvelė.

Geriausia vienkartinė analoginė kamera

„Fujifilm 7130784 Quicksnap Flash“ yra ideali kamera, leidžianti pasiimti kelią. Jis yra patogus, lengvas ir nebrangus. Be to, tai taip pat puikus kompanionas vakarėliui ar draugų susibūrimui. Ir, kaip yra blykstė, galite jį naudoti tiek dieną, tiek naktį.

Su juo jūs garantuojate 27 nepamirštamus prisiminimus ir daug linksmybių. Visa tai – už mažiau nei 15 eurų, todėl jums nereikės jaudintis, kad jį pamestumėte ar sugadintumėte.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie analogines kameras

Svetainėje REVIEWBOX.es žinome, kad ne visada lengva pasirinkti fotoaparatą. Ir dar mažiau analogas. Todėl svarbu išspręsti visus iškilusius klausimus apie jų ypatybes ir jų siūlomus pranašumus. Taigi turėsite daug aiškiau, ko galite tikėtis iš įsigytos kameros.

Analoginės kameros naudoja fotografines plėveles ar ritinius fotografuoti. (Šaltinis: Rawpixel: 106302213 / 123rf.com)

Kokie yra pagrindiniai analoginių ir skaitmeninių fotoaparatų skirtumai?

Pirmasis ir ryškiausias skirtumas yra tas, kad analoginėse kamerose naudojamos foto ritės ar juostos. Taigi, išskyrus momentinius modelius, fotografavimo metu nuotraukos paprastai negaunamos, nes norint jas gauti reikia sukurti filmą. Be to, analogų grūdelis ir tekstūra suteikia daugiau kūno gautam vaizdui.

Skaitmeniniai modeliai naudoja vaizdo jutiklį, o nuotraukos saugomos įrenginio atmintyje. Be to, jie paprastai turi LCD ekraną, kad, be kitų funkcijų, galėtų peržiūrėti nuotrauką. Galiausiai vaizdus paprastai apdoroja kompiuteriai.

– Daugelis žmonių pradeda pinti, gaminti keramiką, ir tai labai susiję su analogine fotografija.

Kokie yra analoginių fotoaparatų privalumai ir trūkumai?

Analoginės kameros grįžo. Logiška, kad jo naudojimas turi tam tikrų trūkumų, tačiau, kaip matote žemiau, pranašumai labiau nei kompensuoja.

Privalumas

 • Jie yra pigesni.
 • Jie padeda išmokti peržiūrėti prieš fotografuojant.
 • Jie leidžia išmokti rankinio režimo paslapčių.
 • Jie leidžia jums dalyvauti visame procese.
 • Kiekvienos rūšies filmas siūlo unikalius ir skirtingus vaizdus.
 • Jomis lengva naudotis.

Trūkumai

 • ISO nustatomas pagal naudojamą ritę.
 • Turėsite nešti daugiau medžiagos.
 • Ritės kaina gali svyruoti nuo trijų iki trisdešimt eurų.
 • Plėtros kaina gali būti didelė.
 • Jūs negaunate nuotraukos iškart.

Kam patartina pirkti analoginę kamerą?

Visų pirma tiems, kurie nori mėgautis tradicinės ir ramesnės fotografijos malonumu. Jie taip pat yra gera galimybė išmokti valdyti rankinį režimą. Jie, be jokios abejonės, yra geras būdas pradėti fotografuoti ir patobulinti savo techniką. Be to, momentinės kameros yra puiki galimybė naudoti poilsiui.

Analoginės kameros yra labai nebrangios, siūlo unikalius ir autentiškus vaizdus bei padeda sužinoti rankinės fotografijos paslaptis. (Šaltinis: Georgiev: 31213248 / 123rf.com)

Kodėl analoginė fotografija vėl madinga?

Pirmoji atnaujinto susidomėjimo naudoti cheminę plėvelę priežastis yra melancholija. Tačiau manyti, kad tai yra vienintelė analoginės fotografijos atgimimo priežastis, būtų per naivu. Taigi, reikia ieškoti kitos svarbios priežasties, kad naudojant analogines kameras galima pasiekti efektus, kurie neįmanomi naudojant skaitmenines technologijas.

Taip, mes kalbame apie atsitiktinumą ir galimybę padaryti unikalias nuotraukas. Prie viso to reikia pridėti vis didėjančią tendenciją mėgautis veikla, leidžiančia atsijungti nuo pašėlusio ritmo, kurio mums tenka kasdieniame gyvenime. Štai kur atsiranda dabartinė „pasidaryk pats“ tendencija.

“” Analoginė nuotrauka turi tam tikrą grūdą ir tekstūrą, kuri suteikia jai daugiau kūno. Kita vertus, skaitmeninė yra visiškai plokščia, kuri atima gylį “”.

Pirkimo kriterijai

Jūs neperkate analoginės kameros kiekvieną dieną. Taigi, nebent profesionaliai atsiduodate fotografijai, gali būti, kad jums nėra labai aišku, kokia kamera yra tinkamiausia naudoti. Norėdami padėti jums atrankos procese, norime pasiūlyti šiuos pirkimo kriterijus.

Fotoaparato tipas

Apskritai, kalbant apie analogines kameras, galima išskirti šiuos tipus pagal filmo, kuriam jie skirti, tipą: 35 mm, vidutinio formato (4 × 5 colių) ir didelio formato (6 × 7 colių). Be to, juos taip pat galima diferencijuoti atsižvelgiant į jų interjerą ir technines galimybes. Šiuo atveju jie klasifikuojami kaip:

 • Veidrodinis fotoaparatas (Vieno objektyvo refleksas, angliškai): Jie yra labiausiai paplitę. Jie turi prizmių ir veidrodžių sistemą, leidžiančią per vaizdo ieškiklį pamatyti lygiai tą patį vaizdą priešais objektyvą. Jie leidžia keistis tikslu.
 • Atstumo ieškiklio kameros: Skirtingai nei veidrodiniai fotoaparatai, jiems trūksta veidrodžio, todėl užraktui vaizdas spausdinamas tiesiai ant filmo. Taigi, jie gauna ryškesnius vaizdus ir mažiau jaudina dėl judėjimo. Didelis jo trūkumas yra tas, kad tai, kas matoma per vaizdo ieškiklį, šiek tiek skiriasi nuo to, kas matoma objektyve (tai vadinama paralaksine paklaida).
 • TLR kameros (Dviejų lęšių refleksas, angliškai): Jie turi du dvynius tikslus, kurių kiekvienas atlieka skirtingą funkciją. Galinėje pusėje yra vaizdas, per kurį vaizdas pereina į vaizdo ieškiklį. Kitas užfiksuoja vaizdą, leisdamas jam pereiti į ritę. Jie ypač tinka fotografuoti ilgą ekspoziciją ir fiksuoti judančius kūnus.
 • Momentinės arba „Polaroid“ kameros: Jie leidžia akimirksniu gauti nuotrauką. Tuo metu jie buvo ypač populiarūs. Pastaraisiais metais jie patyrė naują jaunimą.
 • „Pinhole“ kameros: Apskritai juos sudaro dėžutė ir maža skylė, pro kurią patenka šviesa, kad pasiektų šviesai jautrią medžiagą, kuri yra viduje.

Pirmasis ir ryškiausias skirtumas yra tas, kad analoginėse kamerose naudojamos foto ritės ar juostos. (Šaltinis: Kaewsai: 150618590 / 123rf.com)

Kokių fotografijų norite ir koks jūsų stilius?

Jei norite, kad fotoaparatas fotografuotų portretus, jus domina vidutinis arba didelis formatas. Jei ieškote vieno, kuris klajotų, fotografuotų miesto vaizdus ir jums reikia greičio, kompaktiškas arba 35 mm yra tinkamas pasirinkimas. Jei ieškote vieno, kuris taptų vakarėlių karaliumi, nieko geresnio už momentinę kamerą, pavyzdžiui, viso gyvenimo „Polaroidus“.

Visų pirma, jei esate vienas iš tų, kurie lažinasi dėl atsitiktinio stiliaus. Jei tik pradedate fotografuoti, geriausiai tinka 35 mm kompaktiškas fotoaparatas. Pastarieji taip pat yra puikus pasirinkimas alternatyvesniems keliautojams. O bohemiškiausiems žmonėms nieko panašaus į „Lomographic“ fotoaparatą.

Kameros lęšis

Nesvarbu, ar skaitmeninis, ar analoginis, fotoaparatas be objektyvo negali užfiksuoti nuotraukų. Galų gale, objektyvas tampa …