Užrakinimas pavogė jo galimybę varžytis Z

„On The Wall“ yra dokumentinis serialas, kuriame mes sekame keletą geriausių „Myprotein“ sportininkų artėjant dideliems renginiams ir parodome, ko iš tikrųjų reikia būti geriausiems iš geriausių.

Šie įkvepiantys asmenys iš tikrųjų įkūnija tai, ką reiškia būti „Forever Fit“.


Zackas George’as yra didžiausias JK žmogus.


Beveik septynerius savo gyvenimo metus jis siekia vieno konkretaus tikslo – varžytis funkciniuose fitneso žaidimuose, kurie visame pasaulyje garsėja kaip galutinis fitneso išbandymas.

Nacionaliniai čempionai iš daugiau nei 120 pasaulio šalių varžosi dėl prestižinio titulo „Fittest On Earth“ ir daugiau nei 2 milijonų dolerių piniginių prizų.

Universalumas yra gyvybiškai svarbus – iš varžovų reikalaujama, kad jie būtų geriausi iš geriausių įvairiausiose disciplinose, nes renginiai apima ilgus plaukimus, kliūčių ruožus, „1-rep-max“ pakėlimus, vaikščiojimą rankomis ir įvairius gimnastikos įgūdžius. Tai pagrindinis jėgos, technikos, ištvermės ir greičio išbandymas.

Laimėjęs atrankos varžybas Didžiojoje Britanijoje ir uždirbęs JK „Fittest Man“ karūną, Zackas šiemet ketino varžytis 2021 m. Pasaulio žaidynėse.

Niekas negalėjo numatyti pasaulinės pandemijos, o užrakinimas visoje šalyje užbaigs šią svajonę.

Kai kurie galėjo būti sutriuškinti – ir suprantama. Ne Zackas.

Jis neleido nusivylimui atitraukti jo nuo ilgalaikių tikslų ir praėjus vos kelioms dienoms po pranešimo jis jau pasiėmė save ir pakoregavo savo viziją iki 2021 m.

Šioje išskirtinėje įžvalgoje apie savo gyvenimą ir treniruotes sužibi nepajudinamas atsidavimas sportui. Akivaizdu, kad jis šią nesėkmę jau pavertė kažkuo, kad paskatintų ryžtą didesniems ir geresniems dalykams ateityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *