Gražūs antakiai ir blakstienos – kaip p.

Kokie puikūs antakiai? Per daugelį metų moters grožio kanonas pasikeitė, taip pat pasikeitė ir akių rėmai. Šiandien nedaugelis moterų nusprendžia naudoti plonus Greta Garbo antakius. Po plonos arkos mados atėjo laikas natūraliems, nereguliuojamiems antakiams, kuriuos Madonna dėvėjo savo karjeros pradžioje. Kokie šiandien mūsų antakiai? Aktorės Emily Clarke ir Cindy Crawford įrodo, kad natūralios, storos ir subtiliai sureguliuotos antakių arkos gražiai pabrėžia veido bruožus. Verta prie pakuotėje esančių gražių antakių pridėti ilgų blakstienų. Toks akių nustatymas bus mūsų tūzas iki rankovės.

Akių rėmas yra svarbus

Mes dažnai nesuvokiame antakių svarbos veido išvaizdoje. Kartais su jais elgiamės aplaidžiai, daugiausia dėmesio skiriame akių makiažui ir paryškiname rainelės spalvą. Problema kyla, kai mūsų antakiai retėja, o netinkama priežiūra juos iškrenta. Kartais plaukų slinkimo priežastys gali būti siejamos su netinkama mityba ar sveikatos problemomis, tuomet turėtumėte kreiptis į gydytoją. Nuolatinis makiažas taip pat yra sprendimas, tačiau net ir geriausiai pagamintas makiažas nepajėgia prilygti natūralių antakių grožiui. Taigi, kaip prižiūrėti antakius? Pasinaudokite mūsų patarimais.

Antakių reguliavimas

Tobuli antakiai kiekvienam iš mūsų reiškia ką kita – jų forma ir storis turėtų atitikti veido ovalą. Kaip padaryti tobulą lanką? Visų pirma, mes turime pakoreguoti antakius, kad suteiktų jiems tinkamą formą ir pašalintų plaukus. Pincetai bus naudingi antakių formavimui. Geriausia ją sureguliuoti po maudynių, kai išsiplėtusios odos poros ir lengviau pašalinti plaukus. Taip pat galite nuriebalinti antakius, įtrindami juos toniku. Koreguodami būkite saikingi – radikalus antakių formos pasikeitimas ne visada atneš norimą efektą. Nekeiskime antakių formos, nes natūralios dažniausiai atitinka veido bruožus. Jei nesame tikri, ar nepašalinsime per daug plaukų, galime susisiekti su kosmetologu. Patikrintas būdas sustiprinti antakius yra naudoti ricinos aliejų, kuris juos sutirštins ir švelniai patamsins.

Henna antakiai

Jei kovojate su per lengvų ar retėjančių antakių problema, chną galite pasigaminti namuose ar grožio salone. Atminkite, kad pasirinkti dažai neturi būti per tamsūs ir atitikti jūsų odos atspalvį ar plaukų spalvą. Moterys dažnai renkasi permanentinį antakių makiažą. Prieš renkantis grožio saloną, verta patikrinti, kaip atliekama procedūra, nes poveikis gali trukti kelis mėnesius.

Antakiai – ko nedaryti?

Visų pirma, nenubrėžkite antakių storų ar tamsių linijų, nes jie neatrodo natūralūs, o per aukštai išversti lankai paaštrina veido, kuris atrodo šaržuotas, bruožus. Jei nuspręsite patys nusidažyti antakius, naudokite tik tam skirtą chną, o ne plaukų formavimo dažus. Atminkite, kad jūsų antakiai turėtų pabrėžti jūsų stipriąsias puses, o ne sutelkti visą dėmesį į save.

Plazdančios blakstienos

Tušo reklamose dažnai galime grožėtis įtaigia moterų išvaizda. Puikiai atskirti, ilgi ir susisukę kuokšteliai gražiai pabrėžia rainelę, o giliai užmerktų akių atveju – jas „atveria“. Tačiau natūraliai ilgos ir tamsios blakstienos yra nedaugelio moterų sritis. Kokiais būdais galima pataisyti blakstienas ar jų nepažeisti?

Visų pirma, neužmigkite visiško akių makiažo metu – blakstienos, kurios buvo sustandintos tušu, gali subyrėti, paliesti pagalvę. Be to, oda aplink akis bus pavargusi. Rinkoje rasite platų tušų asortimentą – pasirinkite sau optimalų tipą. Galite sutirštinti blakstienas, jas pailginti ar susisukti. Pastarajam dažnai naudojame blakstienų suktuką. Svarbu nenaudoti tušo ir nelaikyti ilgiau nei 10 sekundžių. Blakstienų suktuko kaitinimas taip pat yra rizikinga procedūra – priemonė susilpnins plonas blakstienas. Jei norite bet kokia kaina turėti ilgas blakstienas, pasinaudokite grožio salonų, kuriuose siūlomi blakstienų priauginimai ar priauginimai, pasiūlymais. Tačiau gražiausios atrodo natūralios blakstienos.