Geriausias greitpuodis

Aukšto slėgio viryklių Sąrašas – geriausios greitosios viryklės – kurį greitpuodį turėtumėte pasirinkti 2020 m.

Ar verta pirkti greitpuodį? Tai prietaisas, kuris gali būti labai naudingas virtuvėje.

Jo dėka patiekalų paruošimas užtrunka mažiau laiko, ir tai įmanoma dėl padidėjusio slėgio, kuris susidaro indo viduje. Svarbu tai, kad tokio tipo įrangą naudoti yra saugu ir lengva.

Ar jums įdomu , kokį greitpuodį verta pirkti? Atsakymą rasite mūsų reitinge, pristatome populiariausius modelius, kurie yra tvirti ir pigūs 

Mes taip pat parengėme vertingos informacijos gausų pirkimo vadovą.

Geriausių greitpuodžių aprašymas

1. „Eldom SW500 Perfect Cook“

 „Eldom SW500 Perfect Cook“

 

„Eldom SW500“ yra gera elektrinė viryklė , kuri kepimo laiką sumažina iki 70%. Jo talpa yra 5 litrai, o skersmuo – 22 cm. Korpuso medžiaga yra nerūdijantis plienas, kuris užtikrina prietaiso patvarumą. Indas, kuriame gaminami patiekalai, yra nuimamas, jo sutvirtintas dugnas yra nelipnios dangos, todėl jį lengva išlaikyti švarą.

Įrangos galia yra 900 W, o temperatūros diapazonas yra 30 – 160 laipsnių C. Be to, ji palaiko 60–80 laipsnių C temperatūrą, kad maistas greitai neatvėstų. Greitpuodžio veikimas nėra sudėtingas, nes jame yra skaitmeninis ekranas ir jutiklinis valdymo skydelis, be to, galima pasirinkti iš 14 darbo programų.

SW500 modelis laikomas geriausiu „ Eldom“ greitpuodžiu . Atrodo elegantiškai, yra patvarus, be to, rinkinyje yra naudingų priedų: mentele, puodeliu su matavimo juosta ir garų dėklu. Įranga leidžia paruošti aromatingus ir skanius patiekalus, nereikia praleisti daug valandų virtuvėje.

2. Gerlach slėginė viryklė Solid 6l

 Gerlach kieto slėgio viryklė 6l

 

„Gerlach Solid 312P“ įrenginys yra pigi didelės talpos (6 l) slėgio viryklė , atspari korozijai, mechaniniams pažeidimams ir labai aukštai temperatūrai. Korpusas pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, o puodo dugną sudaro trys sluoksniai: 18/10 nerūdijančio plieno, aliuminio ir 18/0 feromagnetinio plieno. Šis sprendimas užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą, dėl kurio kepimo laikas trumpesnis.

Spaudos viryklė tinka naudoti su dujinėmis, elektrinėmis, indukcinėmis ir keraminėmis viryklėmis. Jo laikymas nėra varginantis, nes turi sulankstomas rankenas. Svarbu tai, kad indas yra tinkamas plauti indaplovėje, todėl jį lengviau laikyti švarų.

Klausdami apie gerus greitpuodžius, daugelis žmonių atkreipia dėmesį į „Gerlach“ modelį. Tai daugiausia lemia tai, kad jis yra erdvus, tvirtas ir turi patogią atidarymo sistemą. Be to, indo viduje yra matavimo puodelis, palengvinantis papildomų ingredientų matavimą, o ant dangtelio yra vidinis slėgio reguliatorius.

3. „Tefal Clipso Minut Easy“ 6l P4620768

 „Tefal Clipso Minut Easy“ 6l P4620768

 

Mūsų greitpuodžių Sąrašas nebūtų išsamus be „Clipso Minut Easy P4620768 6l inox“ modelio. Jame sumontuota 5 elementų apsaugos sistema „5-Security“, kuri garantuoja saugumą ruošiant valgį. Įranga gali būti naudojama bet kokio tipo viryklėse, o naudojant lengvai atidaromą sistemą galima ją valdyti viena ranka.

Kokie yra svarbiausi prietaiso pranašumai? Jie buvo įvertinti dėl galimybės plauti indaplovėje, didelės talpos ir efektyvaus veikimo. Tai labai gera slėginė viryklė iš nerūdijančio plieno, kurioje nėra PFOA, švino ir kitų kenksmingų medžiagų. Palyginti su kepimu įprastame puode, tai leidžia sutaupyti daugiau vertingų maistinių medžiagų, iki 80%.

Spaudos viryklė leidžia tiksliai kontroliuoti virimo laiką ir temperatūrą ir praneša apie save, kai patiekalas yra paruoštas. Jis yra suderinamas su visų tipų viryklėmis ir todėl universalus. Taip pat verta paminėti storą, 3 sluoksnių keptuvės dugną, kuris yra atsparus deformacijoms ir tolygiai paskirsto šilumą.

4. „Ambition“ slėgio viryklė „6L Opitmo Ambition-“ (94555)

 „Ambition“ slėgio viryklė „6L Opitmo Ambition-“ (94555)

 

Ambition 6 L 94555 gali būti naudojamas visų tipų viryklėms, įskaitant indukcinę viryklę. Kartu su juo rinkinyje yra plieninis gaubtas, garų koštuvas su stovu ir tarpinė. Indas yra 6 litrų talpos ir pagamintas iš patvaraus ir elegantiškos išvaizdos nerūdijančio plieno.

Greitpuodis nėra jautrus mechaniniams pažeidimams ar korozijai, todėl, kad jo storis dugnas, jo viduje esanti temperatūra pasiskirsto tolygiai. Didelės, geros formos rankenos, praktiškas matavimo indelis ir tolygus slėgio reguliavimo vožtuvas garantuoja patogų kepimą.

Pateiktas prietaisas yra geras pasiūlymas žmonėms, norintiems įsigyti talpią, bet ir pigią greitpuodį. Yra daug palankių nuomonių apie tai. Įranga, be kitų, buvo įvertinta dėl savo stilingo dizaino (jis yra išblizgintas iki blizgančio) ir ilgaamžiškumo. Jame gaminti maistą užtrunka mažiau laiko, o tai taip pat sumažina elektros ar dujų suvartojimą.

5. AMBICIJA Marconi 31006

 AMBICIJA Marconi 31006

 

„Ambition MARCONI 5904134310064“ yra praktiška ir lengvai naudojama 6 litrų talpos greitpuodė, kurios indukcinis dugnas yra tinkamas naudoti visų tipų viryklėse. Įrenginyje yra bakelito rankena, kuri kepimo metu neįkaista. Tai sumažina riziką sudeginti rankas. Vidinėje indo sienelėje yra matavimo puodelis, leidžiantis tiksliai išmatuoti pridėtus ingredientus, o tai palengvina skanių patiekalų paruošimą.

Skiriamasis įrangos bruožas yra „Impact“ sujungimo dugnas, kuris garantuoja greitą maisto pašildymą ir ilgesnį maisto išlaikymą, taip pat didesnį patvarumą. Indas nėra atsparus deformacijai veikiant aukštai temperatūrai, be to, jis yra atsparus korozijai.

Vartotojai, kurie nesiryžta rinktis greitpuodį, dažnai renkasi „MARCONI 5904134310064“ modelį. Jame yra sietas, leidžiantis garuose paruošti lengvai virškinamus patiekalus. Prietaiso pranašumas yra ir elegantiška išvaizda. Jo išorė išblizginta iki blizgaus, o vidus – atlasinis.

6. Tescoma magnum 3,5 l (701130)

 Tescoma magnum 3,5l (701130)

 

Įranga, į kurią verta atkreipti dėmesį, tikrai yra „Tescoma“ 3,5 l modelis (701130). Jis turi labai storą, daugiasluoksnį ir tvirtą dugną, kuris nesideformuoja dėl aukštos temperatūros. Svarbu tai, kad greitpuodis tinka gaminti ant dujinės, elektrinės ir indukcinės viryklės.

Beveik visas prietaisas pagamintas iš geros kokybės nerūdijančio plieno. Išimtis yra rankenos, pagamintos iš plastiko, kurios ruošiant patiekalą neįkaista. Greitpuodžio talpa yra 3,5 litro, o darbinis slėgis virimo metu – 0,54 baro. Indą galima plauti indaplovėje (išskyrus dangtį), todėl jį lengva laikyti švarų.

Kadangi įrangoje yra du nepriklausomi vožtuvai, tai užtikrina maksimalų naudojimo saugumą. Tai yra viena didžiausių šio gero greitpuodžio privalumų. Sąrašas negali apsieiti be „Tescoma“ įrenginio ir dėl jo patvarumo. Tai labai tvirtas modelis, kurį galima naudoti taip dažnai, kaip reikia.

7. „Tefal“ P2500732

 „Tefal“ P2500732

 

6 litrų talpos greitpuodyje „Tefal Secure P25007“ yra dvi darbo programos. Pirmasis yra greitas virimas ir atitirpinimas (tinka, pavyzdžiui, mėsai), o antrasis – švelnus kepimas (tinka, pavyzdžiui, daržovėms). Įranga turi 3 sluoksnių indukcinį dugną ir gali būti naudojama bet kokio tipo viryklėse.

Dangtis, kaip ir korpusas, pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, todėl jis atsparus korozijai ir pažeidimams. Rankena pagaminta iš bakelito, todėl ji neįkaista ir neleidžia nudegti rankų. Prietaisas turi 5 elementų apsaugos sistemą. Be puodo ir dangčio, rinkinyje taip pat yra praktiškas sietas kepimui garuose.

Apie svarbiausius įrangos privalumus galite sužinoti patikrinę nuomonę apie ją. Jie rodo, kad greitpuodį lengva valyti, be to, jį lengva valdyti. Be to, dėl talpos tai yra tinkamas modelis didesnei šeimai.

8. Lamart slėginė viryklė 5l LTDSD5

 Lamart slėginė viryklė 5l LTDSD5

 

„Lamart LTDSD5 5l Cuire“ yra greitpuodis su skaitmeniniu laikmačiu, kuris leidžia tiksliai išmatuoti virimo laiką. Jame taip pat įrengtas dvigubas apsauginis vožtuvas ir manometras. Įranga yra moderni, turi specialų sumuštinių dugną ir gali būti naudojama visų tipų viryklėms.

Prietaisas pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno 18/10, taip pat iš geros kokybės plastiko. Kadangi rankenos neįkaista, viryklę galima laisvai nešioti be sunkių krosnies pirštinių, nėra nudegimų pavojaus. Įrangos talpa yra 5 litrai, o skersmuo – 22 cm. Jis turi kompaktiškus matmenis ir yra patogus laikyti.

Šis modelis dažnai rekomenduojamas kaip geriausias greitpuodis pradedantiesiems. Jis turi dangtį, kurį galima atidaryti tik viena ranka, todėl jį labai lengva valdyti. Be to, prietaisas atrodo elegantiškas ir atsparus įvairių tipų mechaniniams pažeidimams ir korozijai.

9. Tescoma magnum 7l (701170)

 Tescoma magnum 7l (701170)

 

Didelė talpa, ilgaamžiškumas ir storas dugnas, tolygiai paskirstantis šilumą, yra pagrindiniai slėginės viryklės „Tescoma Magnum 7.0l 701170“ pranašumai. Jame yra korpusas, pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, ir kieto plastiko rankenos, užtikrinančios patogų ir saugų nešiojimąsi. Indą galima plauti indaplovėje (be dangčio).

Įranga leidžia sutrumpinti patiekalų kepimo laiką ir išsaugoti daugiau juose esančių maistinių medžiagų. Tai geras pasirinkimas didelei šeimai, prietaisas taip pat pravers ruošiant patiekalus vakarėliui didesnėje grupėje. Jis gali būti naudojamas ant tradicinės dujinės ir elektrinės viryklės, taip pat ant keraminės ar indukcinės viryklės.

Mūsų reitinge pateikiami tik geriausi greitpuodžiai, garantuojantys patogų ir saugų patiekalų paruošimą. Tai taikoma ir „Tescom“ aparatinei įrangai, kuri sulaukė daugybės palankių atsiliepimų. Jis turi du vožtuvus (darbo ir saugos), nereaguoja su maistu ir yra pagamintas iš medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų.

10. „Tescoma“ nerūdijančio plieno greitpuodis ULTIMA ACERO 6 l

 tescoma 6 l nerūdijančio plieno greitpuodis ULTIMA ACERO

 

Moderni 6 litrų slėgio viryklė „Tescoma ULTIMA 702766.00“ turi sklandų slėgio valdymą „IDEALCOOK“. Jo dėka gaminti maistą tampa lengviau ir maloniau. Įranga turi energiją taupantį, 3 sluoksnių dugną, kad šiluma pasiskirstytų tolygiai. Jis tinka naudoti visų tipų viryklėse.

Spaudos viryklė pagaminta iš patvarių medžiagų (18/10 nerūdijančio plieno ir plastiko), todėl puikiai tinka intensyviam naudojimui. Dėl didelio pasukamo dangčio uždarymo jį galima patogiai atidaryti viena ranka. Indą išimti iš viryklės ir nešioti nėra problema, nes jis turi nešildančias, tinkamai profiliuotas rankenas.

Ar verta pirkti „ Tescoma ULTIMA 702766.00“ greitpuodį ? Tai talpi, ilgaamžė ir praktiška įranga su garų koštuvu, leidžiančia paruošti įvairius, skanius patiekalus. Indas nėra jautrus korozijai ir įbrėžimams, be to, dėl aukštos temperatūros jis nesideformuos.

Viryklė – kurią pasirinkti? Pirkimo vadovas

Greitpuodis turi keletą svarbių pranašumų. Jame paruoštuose patiekaluose yra daugiau vitaminų ir mineralų, jie yra aromatingesni. Šio tipo įranga leidžia sumažinti mėnesines sąskaitas už elektrą ar dujas, taip pat veiksmingai apsaugo patiekalą nuo degimo. Norėdami pamatyti visus jo naudojimo pranašumus, turite žinoti, į ką atsižvelgti apsiperkant. Kurį greitpuodį pirkti?

Kokius patiekalus galiu gaminti greitpuodyje?

Maisto ruošimas greitpuodyje nėra sudėtingas ir kiekvienas iš mūsų tai tikrai galime susitvarkyti. Svarbu tai, kad joje galite paruošti daug įvairių patiekalų ir garnyrų. Tai vištienos sultinys, kepta kiauliena arba jautiena, žuvis, daržovių sriuba ir bulvės. Įrenginio naudojimo galimybių yra daug, tačiau dėl saugumo neturėtume jame virti ar kaitinti mažų kruopų: miežių, grikių ar manų kruopų (perlinės kruopos yra išimtis). Taip yra todėl, kad jie gali užsikimšti vožtuvą. Tada indo viduje susikaupę vandens garai sprogtų. Geras greitpuodis leidžia sutrumpinti virimo laiką iki 2 ar 3 kartus, palyginti su tradicinių puodų naudojimu.

Ar svarbi greitpuodžio įmonė?

Spręsdami , kokį greitpuodį pirkti, daugelis žmonių susimąsto, ar prekės ženklas turi kokių nors pokyčių. Pasirodo, kad vartotojai dažniausiai nusprendžia pirkti įrangą iš patikimo gamintojo. Tai užtikrina, kad prietaisas pagamintas iš tvirtų medžiagų ir ilgą laiką veiks patikimai. Net jei neturime didelio biudžeto ir norime rasti pigų greitpuodį, neturėtume per daug taupyti. Tuomet kyla rizika, kad pasirinksime nekokybišką modelį, ne visiškai pritaikytą dažnai naudoti. Be to, garsaus prekės ženklo įranga ne visada yra brangi. Daugumą rinkoje esančių greitpuodžių galima įsigyti patraukliomis kainomis.

Kaip veikia greitpuodis?

Spaudos viryklė yra sandarus puodas, kurio veikimas pagrįstas garų naudojimu. Virimo metu slėgis jo viduje palaipsniui didėja, tas pats pasakytina ir apie temperatūrą (ji gali būti iki 120 laipsnių C). Tai leidžia maistą paruošti daug greičiau. Yra du pagrindiniai slėginių viryklių tipai: klasikiniai ir elektriniai. Tie, kurie priklauso pirmajai grupei, yra tinkami naudoti ant viryklės. Šiuo metu dauguma modelių turi indukcinį dugną, todėl jie taip pat tinka gaminti maistą ant modernios viryklės, o ne tik įprastos dujinės viryklės. Elektriniai greitpuodžiai yra prijungti prie elektros. Paprastai juose yra papildomų funkcijų ir elementų, tokių kaip laikmatis ir LCD ekranas.

Santrauka: kokį greitpuodį turėtumėte pasirinkti?

Norėdami rasti geriausią greitpuodį, turite atkreipti dėmesį į jo talpą. Tai priklauso nuo to, kiek patiekalo porcijų paruošime. Jei įranga skirta 2 – 3 žmonėms, pakaks 4,5 l modelio. Didesnei mažiausiai 4 narių šeimai tiks 6-10 l talpos greitpuodis. Taip pat turėtumėte patikrinti, iš ko pagamintas prietaisas. nes nuo jo priklauso jo ilgaamžiškumas. Populiariausi modeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno, nes jis yra patvarus, atsparus korozijai ir įvairiems pažeidimams, be to, nereaguoja su maistu. Rinkoje taip pat yra aliuminio slėginių viryklių, kurios yra lengvesnės, tolygiai įkaista, tačiau šiek tiek greičiau praranda šilumą.

Labai svarbus greitpuodžio konstrukcijos elementas yra dangtis. Jame turi būti užraktas, neleidžiantis netyčia atidaryti puodą virimo metu ir išleisti per daug vandens garų. Į geriausi įrenginiai yra tie, kurie gali būti uždarytos ir atidarytos su viena ranka. Žinomų prekės ženklų siūlomi modeliai dažnai turi papildomą slėgio reguliatorių, leidžiantį kontroliuoti jo vertę.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad gera greitpuodė garantuoja patogų naudojimą. Jis turėtų būti su didelėmis rankenomis, kurios kepimo metu neįkaista (tai apsaugo jūsų rankas nuo sudegimo). Jei viduje yra matavimo puodelis, tada ingredientų matavimas nebus problema. Norėdami įsitikinti, kad taip pat bus lengva išlaikyti švarią įrangą, pasirinkite tą, kuri tinka plauti indaplovėje. Kai kurie greitpuodžiai taip pat turi papildomų funkcijų, kurios palengvina jų naudojimą. Tai apima, pavyzdžiui, automatines kepimo programas arba laikmatį, norint tiksliai išmatuoti virimo laiką.