Hanteliai: Kuris yra geriausias

Jei mėgstate treniruotis ir mankštintis, geras pasirinkimas yra hanteliai. Nereikia atidėti fizinės veiklos, kai nesinori išeiti iš namų. Hanteliams reikia mažai vietos ir jie yra puikūs raumenų regeneracijai. Be to, jie tonizuoja raumenis ir leidžia smagiai mankštintis.

Mes jau žinome, kad kartais sporto salė yra labai toli. Arba paprasčiausiai, šalta, o šiandien nesinori ruoštis sesijai. Tai suprantama, bet su hanteliais nėra jokių pasiteisinimų. Jūs netgi galite treniruotis, „užsitempdami“ ant sofos. Taip pat leidžiama klausytis muzikos ir mankštintis su hanteliais. Ar mes jums pasakysime daugiau? Skaityk toliau.

Svarbiausias

 • Hanteliai yra įrankiai, sudaryti iš juostos ir dviejų svarelių abiejuose galuose. Jie datuojami šimtmečiais, tačiau jie vis dar yra vienas geriausių mankštos būdų namuose.
 • Yra reguliuojamas arba fiksuotas svoris. Norėdami išsirinkti sau tinkamiausią, turite būti atidūs jo savybėms. Su hanteliais galite atlikti aerobinius pratimus, bet ir jėgos pratimus, kurie padės priaugti raumenų ir numesti svorio.
 • Paprastai jums taip pat reikės priedų, tokių kaip geras kilimėlis svoriui sugerti, jei hantelis nukris.

Penki geriausi hanteliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Žemiau parodome populiariausius hantelius rinkoje. Tiek dėl savybių, tiek dėl efektyvumo, kai reikia duoti rezultatų. Gerai apžvelkite techninius aspektus, kad išsirinktumėte labiausiai tinkančius jūsų poreikiams. Nesvarbu, ar esate vyras, ar moteris, čia rasite geriausią straipsnį, kad išlaikytumėte formą neišeidami iš namų.

Geriausi 5 kilogramų hanteliai

Jei norite treniruotis namuose, čia yra „Fitness Mad Neo“ neopreno hantelių rinkinys, po 5 kg. Jie idealiai tinka aerobikos pratimams, viduje yra pagaminti iš geležies ir yra šešiakampiai, kad neslystų.
Galite rinktis tarp porų nuo 1 iki 5 kg, tokių kaip mūsų siūlomos, kurios puikiai tinka raumenims auginti. Straipsnis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, taip pat turi labai gerus vartotojų atsiliepimus.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote lengvų ir lengvų hantelių, tai jums tinka. Geras kainos ir kokybės santykis, dėl kurio jūsų pirkimas dar geresnis.

Geriausiai reguliuojami hanteliai

„CCLIFE“ hantelių kokybė yra optimali ir viena geriausių galimybių rinkoje, jei to paties produkto ieškote daugiau nei vieno varianto. Yra 3 kombinuotų kilogramų lygiai, su kuriais galite dirbti, taip pat galite paversti šiuos hantelius į štangą. Jo dizainas yra dviejų spalvų, taip pat išvengiama erzinančio diskų triukšmo, susiduriančio su uždaromaisiais sriegiais.
Jie yra su neslystančiu knurlingu, kad būtų užtikrintas tvirtas ir saugus sukibimas. Su šiais hanteliais galite pratinti viso kūno ar izoliacijos pratimus.

Redakcinis vertinimas: Šie hanteliai puikiai tinka, jei norite „2 viename“ pasiūlymo. Tai yra, jie siūlo papildomą juostą, kad jūsų hanteliai virstų štanga. Variantas su daugybe mokymo alternatyvų.

Geriausi hanteliai mankštai

Ieškote geriausių hantelių mankštai namuose? Jei taip, jūs juos jau radote. Ši „KG Physio“ prekė yra viena iš mūsų perkamiausių ir ne be reikalo. Tai žaidimai, kurių svorio diapazonas svyruoja nuo 1 iki 8 kg kiekvienam hanteliui.
Jie yra pagaminti iš ketaus, padengto neoprenu, kad geriau sukibtų ir būtų patogiau. Produkte taip pat yra mankštos plakatas ir vartotojai juo patenkinti.

Redakcinis vertinimas: Puikūs hanteliai sportininkams, kurie mėgsta sportuoti namuose, o ne sporto salėje.

Geriausi vinilo hanteliai

Jei reikia tonizuoti kūną ir apibrėžti raumenis, nieko panašaus į tuos, kuriuos jums rodome. Tai yra 2 šešiakampių hantelių rinkinys, kurių kiekvienas svyruoja nuo 0,5 iki 5 kg. Jie pagaminti iš plieno, o vinilo danga sukuria geresnį sukibimą ir didesnį komfortą.
Jie yra labai pigūs, palyginti su kitomis panašiomis prekėmis, yra mėlynos spalvos.

Redakcinis vertinimas: Jei norite pasirinkti aukščiausios klasės hantelius, šie viniliniai yra teisingi. Jo medžiagos siūlo puikų komfortą ir geresnį sukibimą, kad jūs saugiai sportuotumėte.

Geriausi profesionalūs hanteliai

Profesionalių guma dengtų hantelių rinkinys, šiuo atveju po 10 kg. Jie yra nuo 5 iki 30 kg svorio ir puikiai tinka raumenims stiprinti. Tai tvirtas produktas, be to, guma mažina triukšmą ir palengvina valymą.
Rankena yra ergonomiška, o šešiakampė forma neleidžia joms riedėti ant žemės. Jo kokybė nekelia abejonių, o pirkėjai taip pat pabrėžia puikų kainos ir kokybės santykį.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio profesionaliems hanteliams, štai ši parinktis jums tokia tinkama.

Geriausi 10–50 kg svorio hanteliai

Šie hanteliai siūlo daugiau kilogramų darbui, galite rinktis iš 7 kombinuotų svorio variantų, nuo 10 iki 50 kilogramų. Šie hanteliai turi tekstūruotas neslystančias rankenas, o jų svorio plokštės yra labai geros kokybės plastiko danga. Jie taip pat turi sriegines juostas, kad būtų išvengta diskų susidūrimo triukšmo.

Redakcinis vertinimas: Šie hanteliai puikiai tinka tiems, kurie nori padidinti darbinį svorį namuose.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie hantelius

Rinkoje yra įvairių hantelių rūšių. Iš esmės jie skirstomi į kompaktiškus arba fiksuoto svorio hantelius ir reguliuojami. Pastarieji leidžia labai varijuoti svorį, idealiai tinka įpratusiems sportuoti žmonėms. Bet kokiu atveju žemiau mes atsakome į dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Mergina, dirbanti su hanteliais

Hanteliai įtraukiami į jėgos treniruotes, o jų kilmė siekia daugelį amžių. (Šaltinis: Maridav: 27256894 / 123rf.com)

Kas yra hanteliai ir kam jie skirti?

Tai įrankiai, pagaminti iš juostos ir svorio kiekvienoje pusėje. Šie svoriai gali skirtis, priklausomai nuo vartotojo poreikio. Jie dažniausiai naudojami mankštai, o pagrindinis tikslas paprastai yra raumenų masės didinimas. Paprastai abu naudojami vienu metu. Tai yra hantelis kiekvienoje rankoje.

Kam tinka hanteliai?

Tiek sveikiems vyrams, tiek moterims, norintiems atlikti jėgos treniruotes. Kartais jie taip pat skirti medicininei reabilitacijai. Jie puikiai tonizuoja raumenis ir gali padėti numesti svorį. Žinoma, tinkamai laikantis dietos. Hanteliai užima mažai vietos ir idealiai tinka mankštai namuose.

Kokius privalumus suteikia hanteliai?

Yra daugybė hantelių privalumų, pavyzdžiui, galimybė treniruotis neišeinant iš namų. Be to, jėgos treniruotės yra vienas geriausių būdų numesti svorį ir auginti raumenis. Jau nekalbant apie paprastai prieinamą kainą. Toliau šiame sąraše parodysime kitus šio įrankio pranašumus:

 • Įperkama ekonomiškai. Specializuota įranga nėra būtina ir ji yra daug pigesnė nei strypai ar diskai.
 • Platus pratimų asortimentas. Hanteliai yra universalūs ir leidžia atlikti įvairiausias treniruotes, skirtingai nei mašina.
 • Vietos mažai. Vienas iš didžiausių hantelių privalumų yra tas, kad jiems reikia labai mažai vietos. Tiek pasirinktam pratimui atlikti, tiek jo saugojimui.
 • Progresyvus mokymas. Ypač su reguliuojamais hanteliais. Skirtingai nei sporto salėje, naminiai ir kintantys hanteliai leidžia palaipsniui didinti apkrovą.
 • Skatina koordinaciją. Sportuodami su hanteliais, mes treniruojame visą kūną vienodai. Tokiu būdu pirmenybė teikiama koordinavimo ir pusiausvyros įgūdžiams.
 • Kaulų stiprinimas. Jėgos treniruotės stiprina kaulus ir užkerta kelią tokioms ligoms kaip osteoporozė.

Ar jėgos pratimai užaugina per daug moterų raumenų?

Ne. Tai plačiai paplitęs mitas, tačiau jis neturi jokio mokslinio pagrindo. Visų pirma, moterys užaugina daug mažiau raumenų nei vyrai, nes turi mažiau testosterono. Antra, norint realiai augti raumenis, būtina dieta, kurioje suvartojama daug kalorijų ar baltymų. Jei esate moteris, neprarasite moteriškumo.

Mergina mankštinasi su hanteliais lauke

Mitybos ir fitneso ekspertas Jackas LaLanne’as (1914-2012) išgarsino jėgos treniruotes su hanteliais. (Šaltinis: Soler: 17050650 / 123rf.com

Kokie hantelių tipai yra ir kokie jų privalumai bei trūkumai?

Iš esmės rinkoje yra fiksuoto svorio hanteliai arba reguliuojami ar kintantys hanteliai. Kaip rodo jo pavadinimas, reguliuojami hanteliai leidžia pasirinkti svorį pagal pasirinktą pratimą. Kiekvienas iš jų turi privalumų ir trūkumų, kaip matysime toliau:

Fiksuoto svorio hanteliai:Jie yra patogūs, nes yra vientisas. Jie yra saugūs, nes paprastai yra iškloti tokiomis medžiagomis kaip plastikas arba guma (guma). Deja, jūs negalite pridėti ar pašalinti svorio.

Reguliuojami hanteliai:Galite reguliuoti svorį pagal pratimą ir pasirinkti daugybę modelių pagal poreikius. Tačiau daug laiko sugaišta svorių reguliavimui pagal pasirinktą pratimą.

Iš kokių medžiagų gaminami hanteliai?

Hanteliai gaminami iš skirtingų medžiagų. Priklausomai nuo jūsų biudžeto ir jei esate pradedantysis ar turite sporto patirties, jums labiau patiks vienas ar kitas. Lengvas pratimas nėra tas pats, kaip, pavyzdžiui, sunkių svorių kilnojimas. Štai keletas įprastų hantelių gamybos medžiagų:

 • Geležiniai hanteliai: Jie yra tradiciškiausi ir dažniausiai skirti profesionalams. Paprastai reikalingos pirštinės, tačiau kartais rankena yra padengta kitomis medžiagomis, kad būtų lengviau suimti.
  Kartais galite pridėti diskus, kad padidintumėte svorį.
 • Neopreniniai hanteliai: Jie leidžia lengvai suimti, net jei prakaituojate ir jums nereikės pirštinių. Neoprenas (sintetinis kaučiukas) paprastai yra danga.
 • Plastikiniai hanteliai: Paprastai jie yra pigesni ir skirti pradedantiesiems, todėl kiekviename gale paprastai nėra daug svorio.
 • „Chrome“ hanteliai: Jie yra profesionalesni už geležį ir yra skirti pažengusiems sportininkams.
  Svoriai paprastai yra labai dideli.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

Ar moterys turėtų treniruoti rankas? Jei taip, kaip dažnai ir kokie pratimai? 💗. Žinoma, moterys turėtų treniruoti ginklus! Nors visi turės šiek tiek skirtingas priežastis, kodėl …

Parašykite komentarą