Hidrokostiumas: kas yra

Hidrokostiumai nebėra išskirtiniai sportininkams ir tapo populiarūs plačiajai visuomenei. Neoprenas yra neperšlampama ir elastinga medžiaga, iš kurios gaminami reikalingi kostiumai veiklai ir vandens sportui. Jie apsaugo mus nuo žemos temperatūros ir leidžia mėgautis vandeniu bet kuriuo metų laiku.

Tačiau mes turime žinoti, kuris iš jų yra geriausias mums, atsižvelgiant į tai, kokį naudojimą ketiname suteikti. Nuo 1 mm iki 6 mm storio kostiumų yra įvairių rūšių ir rūšių kostiumų, tiek pat įvairių vandens pramogų. Šiame straipsnyje mes pateiksime jums gaires, reikalingas tinkamam kostiumui, kaip juo pasirūpinti ir kaip juo mėgautis iki galo.

Svarbiausias

  • Hidrokostiumai yra būtini norintiems užsiimti vandens veikla atvirame, žemesniame nei 18-20 laipsnių vandenyje. Pagrindinės rūšys yra hidrokostiumai, skirti naršyti, plaukioti ir nardyti. Apsivilkti hidrokostiumą yra paprasta, tačiau turite laikytis tam tikrų nurodymų, kad jo nepažeistumėte.
  • Užtrauktukas ar jo nebuvimas yra svarbūs veiksniai renkantis hidrokostiumą. Kitas svarbus klausimas yra žinoti, kaip išvalyti ir nusausinti šiuos kostiumus, nepabloginant ir neprarandant jų savybių. Taip pat svarbu žinoti, kaip juos tinkamai transportuoti.
  • Norėdami pasirinkti savo kostiumą, turime nepamiršti, kuriuose vandenyse jį naudosime. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į tokias detales kaip neopreno storis, dydis, medžiagos ir siūlės. Kita vertus, taip pat reikės apsvarstyti galimą tam tikrų priedų ar priedų pirkimą.

Geriausi kostiumai: mūsų rekomendacijos

Šlapių kostiumų pasiūla yra labai plati, nes jie tapo nepaprastai populiarūs. Todėl pasirinkimas nėra lengvas. Žinodami tai, mes pasirinkome keturis modelius, kuriuos laikome pagrindiniais ir kurie turi puikius įvertinimus. Ar norite sužinoti jo savybes?

Geriausias vyriškas kostiumas plaukimui ir naršymui

Šis ilgas kostiumas yra 3 mm storio liemens ir 2 mm galūnių srityje, idealiai tinkantis populiariausiai, pigiai ir lengvai užsiimti: maudytis. Vartotojai pabrėžia, kaip jaukiai jaučiasi plaukdami valandas jūroje net žiemą ir šalčiausiose Pirėnų pusiasalio pakrantėse.

Kita vertus, priekinės ir galinės guminės plokštės leidžia jums puikiai jaudintis dėl naršymo. Jis yra gražus dizainas, su užtrauktuku gale.

Geriausi neopreno šortai vaikams

Unisex, paprastas ir gražus dizainas patinka kiekvienam vaikui. Storis jiems idealus, 2mm. Be to, jame yra detalė, kad jungtys yra pagamintos iš elastano, kad būtų lengviau judėti. Apsaugo nuo šalčio, karščio ir net nuo medūzų.

Jei pridėsime priekinį užtrauktuką, idealiai tinkantį jiems užsidėti ir nusimesti be pagalbos, turime puikų hidrokostiumą mažiausiems. Be to, dydžiai siekia 10 metų.

Geriausias ilgas hidrokostiumas vaikams

Ilgas kostiumas kai kuriems vaikinams gali būti mažiau patrauklus, tačiau šis išlaikė testą. Su linksmu ir spalvingu dizainu yra trijų spalvų diapazonai, kurių dydžiai svyruoja nuo trejų iki septynerių metų. Neoprenas yra 2,5 mm storio, užtrauktukas nugaroje.

Tie, kurie jį nusipirko, pabrėžia neopreno kokybę, jo storį ir gerą pritaikymą. Tačiau jie įspėja, kad dydžiai yra šiek tiek maži, todėl pataria pirkti vienu dydžiu daugiau.

Geriausias nardymo hidrokostiumas moterims

Šis gražus kostiumas išsiskiria tuo, kad jis tinka moteriai figūrai, netgi ją sustiprina, į ką ne visi atsižvelgia. Vartotojai pažymi, kad jis yra labai lankstus, lengvai uždedamas ir nuimamas, o džiūsta gana greitai.

Šis hidrokostiumas yra tinkamas naršymui, o 3 mm storio medžiagos dėka jis tinka ir povandeninei veiklai. Jis yra penkių spalvų ir dydžių, svyruojančių nuo XS iki XXXL.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie hidrokostiumus

Pasirinkti gerą kostiumą nėra per daug sudėtinga užduotis. Tačiau mes turime žinoti jo funkcijas, savybes, kurias suteikia jo medžiagos, taip pat geriausią būdą juo rūpintis. Čia mes išvalome šiuos ir kitus nežinomus dalykus, susijusius su šiais naudingais kostiumais.

Hidrokostiumai yra būtini norintiems užsiimti vandens veikla atvirame, žemesniame nei 18-20 laipsnių vandenyje. (Šaltinis: B Schus: 3671325 / Pexels.com)

Kas yra hidrokostiumas ir kam jis skirtas?

Pilni hidrokostiumai priskiriami garsaus prekės ženklo kūrėjui Jackui O’Neillui. Jo idėja buvo galimybė ilgiau praktikuoti savo aistrą, naršymą vandenyje. Jo naudingumas buvo išplėstas praktiškai bet kokiam sportui ar poilsiui, kuris ilgą laiką turi būti vandenyje.

Svarbiausia yra medžiaga, neoprenas. Be kitų komponentų, jis turi azoto burbuliukų, kurie mus izoliuoja iš išorės. Be to, jie leidžia praeiti šiek tiek vandens, kuris sudaro sluoksnį tarp mūsų odos ir hidrokostiumo. Šildydama kūno temperatūrą, ši plona vandens plėvelė apsaugo mus nuo lauke esančio vandens šalčio.

Ilgas ar trumpas kostiumas?

Yra du pagrindiniai kostiumų tipai: vasaros arba trumpi, ir žieminiai, arba ilgi. Taip pat yra keletas tarpinių modelių, kurie sujungia ankstesnius du. Vaizduotė yra riba: su petnešomis ir ilgomis kelnėmis arba su ilgomis rankovėmis ir šortais, be kitų modelių. Kai kurie turi gaubtą, kuris naudojamas šaltesnėje temperatūroje.

Trumpas kostiumas yra patogesnis nei ilgasis. Taip pat paprastai pigiau. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai yra geresnis pasirinkimas nei ilgas modelis, tačiau taip nėra. Išskyrus tuos atvejus, kai tropiniai vandenys yra tik dažni, vargu ar tai bus naudinga jums ne vasaros mėnesiais. Ir tai, jei jūs plaukiate Viduržemio jūra, nes Atlanto vandenyno pakrantė yra gana šalta.

Jei planuojate įsigyti hidrokostiumą, naudingą daugumai vandens užsiėmimų, geriau jis bus ilgas. Galite jį naudoti vasarą ir galite patirti šiek tiek šilumos, bet nieko, kas neišspręsta, leidžiant po juo praleisti dar šiek tiek vandens. Kita vertus, esant trumpam, jūsų galūnės yra atidengtos, todėl rizikuojate susižeisti ir subraižyti.

Pagrindinės rūšys yra hidrokostiumai, skirti naršyti, plaukioti ir nardyti. Apsivilkti hidrokostiumą yra paprasta, tačiau turite laikytis tam tikrų nurodymų, kad jo nepažeistumėte. (Šaltinis: Holden: 452572 / Pixabay.com)

Kaip yra hidrokostiumai nardymui?

Nardymo kostiumo tikslas yra neprarasti kūno šilumos. Priklausomai nuo to, ar kostiumo viduje praeina vanduo, ar ne, jis gali būti šlapias, pusiau sausas ar sausas. Storis bus didesnis nei naudojant kitus kostiumus, net ir esant tokiai pat vandens temperatūrai. Tai tave saugo po jūra. Be to, užsegimai ir užtrauktukai turi sustiprintus sandariklius.

Kaip yra hidrokostiumai naršant?

Su šiais hidrokostiumais turite rasti reikiamą storį tam tikslui, kurį ketinate jam suteikti. Ilgiai yra universalesni, bet ne visada. Siūlės taip pat yra svarbios, geriau užsandarintos, nei tik siūtos. Jie turėtų turėti pakankamai lankstumo ir patogumo, kad jį apsivilktų ir dėvėtų. Svarbiausia pasirinkti tinkamą dydį, kuris puikiai tinka jūsų kūnui.

Kaip yra maudymosi kostiumėliai?

Vieninteliai specialiai maudymosi kostiumėliai yra maudymosi kostiumėliai ir triatlonas. Tai gali jus nustebinti, bet kiti vandens sportai, pavyzdžiui, aitvaras ar banglenčių sportas neturi pagrindinės veiklos, kurią ilgai plaukiate. Tai yra hidrokostiumai, skirti atlikti kitas funkcijas, pavyzdžiui, apsaugoti jus nuo vėjo.

Su hidrokostiumu maudytis bus lengviau. Sumažinsite trintį, kurią vanduo sukelia jūsų kūnui dėl kostiumo, o tai padarys jus hidrodinamiškesnį. Dvi svarbiausios neopreno maudymosi kostiumėlio savybės yra plūdrumas ir lankstumas.

  • Plūdrumas. Tai taupo dalį darbo, kad mus palaikytų tinkamoje padėtyje vandenyje. Tai pasiekiama naudojant skirtingo storio neopreną įvairiose kostiumo dalyse. Kuo mažiau ekspertų, tuo geresnis plūdrumas jums.
  • Lankstumas. Tai leidžia plaukti kelias valandas, nejaučiant diskomforto ant pečių. Jei esate plaukikas ekspertas arba jame esate, turėtumėte daugiau lankstumo. Kuo didesnis plūdrumas, tuo mažesnis lankstumas ir atvirkščiai.

Užtrauktukas ar jo nebuvimas yra svarbūs veiksniai renkantis hidrokostiumą. (Šaltinis: „Pexels“: 1853903 / Pixabay.com)

Kaip apsivilkti hidrokostiumą?

Jei pirmą kartą naudojate hidrokostiumą, nepamirškite, kad yra normalu, kad iš pradžių jis jus šiek tiek priblošks, bet ne per daug arba turėsite netinkamą dydį. Jis turėtų priglusti tvirtai ir be klostių, kitaip jis netinkamai atliks savo darbą. Nepamirškite, kad laikui bėgant jis išsitempia, todėl, jei atrodote griežtai, imkitės ramybės. Komfortas ateis, kai būsite vandenyje.

Prieš tepdami tepkite tam tikrą lubrikantą, kur bus daugiau trinties, pvz., Kaklą, alkūnes ar kelius. Tai palengvins neopreno uždėjimą, nuėmimą ir judėjimą kartu išvengiant trinties. Ir kantrybė, kad kiekviena dalis tinka ten, kur turėtų, netraukdama, kad neišdraskytų kostiumo.

Būkite atsargūs pirštų ir kojų nagais. Geras triukas yra naudoti plastikinius maišelius ar kojines, kurie uždengia jūsų kojas ir rankas, o jūs dėvite kostiumą. Taip pat būkite atsargūs dėl to, kur dėvite kostiumą. Įdėkite rankšluostį, jei jis yra, pavyzdžiui, a grindys automobilių stovėjimo aikštelė arba paties paplūdimio smėlis. Neleiskite jai patekti į kostiumą, o tai būtų labai nepatogu.

Hidrokostiumas su užtrauktuku ar be jo?

Šlapio kostiumai yra suskirstyti į dvi dideles grupes, atsižvelgiant į tai, kaip uždaroma. Vieni neturi užtrauktuko, kiti – ant nugaros ar krūtinės. Pažiūrėkime jų skirtumus.

  • Užpakalinis užtrauktukas. Jas lengva užsidėti ir nusiimti, tačiau į klostes patenka daugiau vandens nei turėtų. Tai užsegimas, kurį dėvi pradedančiųjų hidrokostiumai. Paprastai jie turi juostelę, kad būtų lengviau naudoti užtrauktuką.
  • Priekinis užtrauktukas. Kad į kostiumą nepatektų per daug vandens, buvo išrasti horizontalūs priekiniai užtrauktukai. Kita vertus, kostiumus šiek tiek nepatogu dėvėti ir nusivilkti.
  • Be užtrauktuko. Idėja yra ta, kad patektų kuo mažiau vandens ir kad rankos turėtų daugiau judėjimo laisvės. Jie nėra pernelyg sudėtingi uždėti ir nusiimti, tačiau kartais kaklo dalis, kuri yra labai lanksti, pasiduoda ir patenka šiek tiek vandens.

Jei planuojate įsigyti hidrokostiumą, naudingą daugumai vandens užsiėmimų, geriau jis bus ilgas. (Šaltinis: Braxmeier: 59112 / …