„Huawei Vision“ – pirmasis (Nr

„Huawei Vision“ atrodo kaip tv. Per oficialų pristatymą „Huawei“ vartotojų prietaisų skyriaus generalinis direktorius Richardas Yu teigė, kad tai yra kažkas panašaus į išmanųjį telefoną ir išmanųjį garsiakalbį su daug didesniu ekranu. Taigi tai yra daugiafunkcis įrenginys, kuris gali jus sudominti, veikia valdant „HarmonyOS“ sistemai.

„Groti“ televizorių yra tik viena savybė „Huawei Vision“net jei jo dizainas rodo, kad tai yra televizorius klasikine šio žodžio prasme. Tačiau, kaip jau minėjau, tai yra įrenginys, turintis daug galimybių ir labai plačias funkcijas.

„Huawei Vision“ televizorius
„Huawei Vision“ (šaltinis: „Huawei“)

„Huawei Vision“ – specifikacija

„Huawei Vision“ Įrengtas 4K ekranas, pagamintas naudojant „Quantum Dot“ technologiją. Priklausomai nuo versijos, jo įstrižainė yra 55 ″, 65 ″ arba 75 ″. Pastarasis yra vienintelis, siūlantis 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį. Visų jų ekranams būdinga 100% NTSC spalvų gamos aprėptis.

Įrenginys visada veikia laukimo režimu – jį galite pažadinti balso komanda, kad (pavyzdžiui) komanduotumėte konkrečią funkciją prijungtoje „IoT“ („Smart Home“) įrangoje. Intelektuali sistema 8 (garsiakalbiai) +1 (žemų dažnių garsiakalbis) +1 su profesionaliu 5.1 efektu yra atsakinga už garso atkūrimą.

Svarbus elementas „Huawei Vision“ taip pat yra ištraukiama internetinė kamera su funkcijomis „AI Video Call“ (veido atpažinimas ir sekimas), „AI Fitness“ (vartotojo kūno judesių atpažinimas ir stebėjimas – tai turėtų būti naudinga atliekant pratimus su virtualiu asistentu) ir „AI Kids“ (skirta vaikai). Be to, prietaisas palaiko įvairius turinio perdavimo tarp įrenginių metodus, įskaitant „One-Hop Projection“ (jau žinoma iš „Huawei“ nešiojamųjų kompiuterių) ir „Huawei Share“.

„Huawei Vision“ televizorius
„Huawei Vision“ (šaltinis: „Huawei“)

„Huawei Vision“ Jis bus parduodamas su specialiu nuotolinio valdymo pultu su laive esančiu „Bluetooth 5.0“ moduliu ir baterija, kuri vienu įkrovimu gali veikti iki trijų mėnesių. Įkraunama per USB-C prievadą. Viršutinėje dalyje yra jutiklinė plokštė, kuri palengvina navigaciją per prietaiso funkcijas ir valdymą, o apatinėje dalyje yra modulis „One Hop“ funkcijai.

„Huawei Vision“ nuotolinis valdymas
„Huawei Vision“ nuotolinis valdymas (šaltinis: „Huawei“)

„Huawei Vision“ – kaina, prieinamumas

„Huawei“ pristatymo metu nepateikė siūlomų kainų „Huawei Vision“nei informacijos apie jo prieinamumą Europoje.

Šaltinis: „Huawei“