Belaidžių atsuktuvų reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Įvairių tipų elektriniai įrankiai yra nepaprastai naudingi. Jas naudoja ne tik profesionalai. Geras belaidis grąžtas gali palengvinti visų rūšių namų ruošą. Pateikiame belaidžių gręžtuvų reitingą 2021/2021, kurie yra vieni iš dažniausiai naudojamų elektrinių įrankių. Kadangi pasirinkimas yra labai didelis, belaidžio grąžto tvarkyklės sąrašas padės pasirinkti geriausią ir naudingiausią. Pateikti modeliai yra ne tik patikimi ir lengvai naudojami, bet ir turi puikius techninius parametrus.

Belaidžių atsuktuvų sąrašas – geriausių belaidžių atsuktuvų TOP 10

Geriausių belaidžių atsuktuvų aprašymas

1. Stanley FMC625D2

  Stanley FMC625D2

469 –

STANLEY FMC625D2 – profesionalus akumuliatorinio gręžimo įrenginys, kurio smūgis labai dažnai pasirenkamas klientų už biudžetinę kainą. Jį maitina 18 V 2 Ah talpos baterija, leidžianti montuoti apie 300 gipso kartono varžtų.
Mažas svoris (1,8 kg) ir kompaktiškas šio modelio dizainas daro jį geriausiu belaidžiu grąžtu visų tipų namams atnaujinti ir surinkti.
Dėl ergonomiškos prietaiso rankenos net nepatyrusiam „pasidaryk pats“ entuziastui lengva jį prižiūrėti. Tai palengvina ir gumuotas paviršius.
Prietaisas leidžia lengvai pakeisti priedus, nes 13 mm greito atleidimo griebtuvas su suklio užraktu. Be to, yra 22 sukimo momento nustatymai.
Dvi patalpos palengvina darbą. Tai yra magnetinis laikiklis metaliniams elementams laikyti ir šviesos diodų apšvietimui darbo lauke.
Prietaisas turi dvi pavaras, jame išgręžiamos skylės iki 13 mm betono ir metalo ir iki 38 mm medienos.

2. „DeWalt“ DCD791NT

  „DeWalt DCD791NT“

519 –

DEWALT DCD791NT – geras kompaktiškas grąžtas su puikiu našumu. Tai, be kita ko, užtikrina variklio be šepetėlių konstrukcija. Moderni 18 V XR ličio jonų baterija leidžia greitai įkrauti ir ilgai veikti. Jo surinkimas ir išardymas pagreitina įdėjimą.
Maži matmenys ir svoris (1,2 kg) bei kompaktiškas dizainas tikrai naudingi dirbant sunkiai pasiekiamose vietose. Visus užsiėmimus palengvina ergonomiška, gumuota rankena.
Dviejų greičių pavarų dėžė su metalinėmis pavaromis leidžia ilgiau dirbti ir užtikrina ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką.
Sėjamoji turi 15 padėčių sukimo momento reguliavimą, kuris garantuoja tikslumą ir efektyvumą dirbant iš įvairių medžiagų. Darbą taip pat palengvina magnetinis antgalių laikiklis ir plieninis diržo spaustukas.
Maksimalus gręžimo skersmuo medienoje yra 40 mm, o metalo – 13 mm. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite pasirinkti iki 5 Ah talpos akumuliatorių.

3. „Makita“ DHP484Z

  „Makita DHP484Z“

539 –

MAKITA DHP484Z – geras akumuliatorinis grąžtas su plaktuku, kurį labai dažnai renkasi klientai. Tai tikrai tinka darbui dulkėtose ir drėgnose vietose, nes XPT technologija suteikia padidintą atsparumą šiems veiksniams. Metalinis korpusas ir krumpliaračio komponentai papildomai padidina prietaiso tarnavimo laiką.
Dvi pavaros ir bešepetinis variklis užtikrina sklandų ir efektyvų darbą.
Kompaktiškas dydis ir mažas svoris (priklauso nuo akumuliatoriaus nuo 1,6 iki 1,9 kg) leidžia patogiai atlikti veiklą net sunkiai pasiekiamose vietose. Prietaisas maitina modernią 18 V ličio jonų bateriją. Priklausomai nuo poreikių, jos talpa gali būti nuo 1,5 iki 6 Ah.
Gręžimo mašina gręžia betono ir metalo skyles iki 13 mm, o medienoje – iki 38 mm. Darbo zoną apšviečia du šviesos diodai su uždelstu uždelsimu, o tai puikiai padidina darbo tikslumą.
Vartotojai įrenginį vertina kaip labai funkcionalų už biudžeto kainą.

4. „Bosch GSR 120-LI 06019F7001“

  „Bosch GSR 120-LI 06019F7001“

489 –

BOSCH GSR 120-LI 06019F7001 – patikimas akumuliatorinis gręžtuvas, dažnai naudojamas profesionalų. Šį lengvą be smūgių įrenginį (0,99 kg svorio) maitina galinga 12 Ah ličio jonų baterija, kurios talpa 1,5 Ah. Tai leidžia ilgai dirbti be įkrovimo.
Itin mažas dydis, patvarus korpusas ir ECP sistema leidžia prietaisui išsiskirti iš kitų panašių prietaisų patvarumu ir patogiu darbu.
Dviejų greičių pavarų dėžė leidžia labai sklandžiai reguliuoti gręžimo ir prisukimo greitį ir pritaikyti jį darbui ir naudojamai medžiagai. Sukimosi krypties atbulinės eigos funkcija leidžia bet kada įsukti arba išjungti, nenaudojant papildomos jėgos.
Gręžimo skersmuo yra ne didesnis kaip 20 mm medienos ir 8 mm plieno. Prietaisas varo varžtus, kurių skersmuo yra iki 7 mm. Greito prispaudimo grąžto griebtuvas leidžia greitai pakeisti priedus.
Šiame įrenginyje taip pat yra LED diodas, leidžiantis apšviesti darbo lauką.

5. „DeWALT DCD777S2T“

  „DeWALT DCD777S2T“

660 –

DEWALT DCD777S2T – įdomus sprendimas profesionalams ir mėgėjams. Kompaktišką gręžimo mašiną už gerą kainą maitina moderni Li-Ion XR baterija, kurios įtampa 18 V, o talpa 1,5 Ah. Dėl specialaus užmaunamo akumuliatoriaus baterijas greitai ir lengvai galima pakeisti.
Kompaktiškas, kompaktiškas dizainas, funkcionali rankena ir ergonomiškas gaiduko dizainas užtikrina visišką komfortą darbe, kartu užtikrinant prietaiso operatoriaus saugumą.
Vieno rankovės 13 mm griebtuvas su verpstės užraktu suteikia galimybę greitai pakeisti priedus. Gręžtuvą tiesiogine to žodžio prasme galite pakeisti viena ranka. 16 sukimo momento verčių, du greičių diapazonai ir sklandžiai reguliuojama pavarų dėžė užtikrina galimybę pasirinkti geriausią darbui greitį. Prietaisas taip pat turi sukimosi krypties jungiklį.
Įrenginys išgręžia iki 30 mm skylutes medienoje ir iki 13 mm metalą. Itin ryškus šviesos diodas ne tik apšviečia gręžimo vietą, bet ir gali būti naudojamas kaip deglas.

6. Grafitas 58G219

  Grafitas 58G219

– 346 –

GRAPHITE 58G219 – šis belaidis grąžtas yra puikus pasiūlymas profesionalams ir namų savadarbių entuziastams už priimtiną kainą. Paprastas valdymas, patogi rankena, padengta neslidžia medžiaga, todėl įrankis puikiai laikosi rankoje. Tam įtakos turi ir mažas prietaiso svoris – 1,47 kg.
Patogumą ir saugumą, taip pat darbo efektyvumą taip pat įtakoja sklandus sukimosi greičio reguliavimas, taip pat sumontuotas sukimosi krypties jungiklis. Jungiklio mygtuko užraktas ir elektrinis veleno stabdys neleidžia atsitiktinai įsijungti.
Dvi modernios 14,4 V ličio jonų baterijos, kurių talpa yra 1,5 Ah, įeina į komplektą, užtikrina ilgalaikį veikimą be įkrovimo.
Savaime užsiblokuojantis gręžimo griebtuvas leidžia lengvai ir greitai pakeisti priedus. Naudojant aukštos kokybės plieną planetinei pavarai gaminti, prietaisas veikia praktiškai be gedimų.
LED diodas apšviečia darbo vietą, kad būtų lengviau gręžti ir atsukti. Be to, yra ir dvipusis antgalis.

7. „Makita DHP453Z“

  „Makita DHP453Z“

– 309 –

MAKITA DHP453Z – įdomus plaktuko grąžtas už prieinamą kainą. Dėl šiuolaikinių sprendimų, naudojamų šioje konstrukcijoje, dirbti labai malonu. Tai rekomenduojama net pradedantiesiems „pasidaryk pats“ entuziastams, tačiau ir specialistai bus patenkinti.
Maitinamas talpia ir patvaria 18 V ličio jonų baterija, galinčia pasirinkti nuo 1,5 iki 5,0 Ah, įrankis leidžia patogiai ir ilgai dirbti net sunkiai pasiekiamose vietose. Lengvas, kompaktiškas variklis užtikrina efektyvų dviejų planetinės pavaros pavarų veikimą, sklandžiai valdant 16 žingsnių greitį ir smūgio dažnį. Prietaiso svoris yra 1,7 kg.
Darbą palengvina labai patogi, kontūruota rankena, padengta neslystančia danga. Vienos rankovės savaime užsiblokuojantis gręžimo griebtuvas užtikrina greitą ir lengvą priedų keitimą. Baterijas taip pat labai paprasta ir greitai atlikti.
Didžiausias betono ir plieno gręžimo skersmuo yra 13 mm, o medienos – net 36 mm.

8. „Parkside“ („Pabsp20Lib2“)

  „Parkside“ (Pabsp20Lib2)

379 –

PARKSIDE (PABSP20LIB2) – modernus grąžtas / atsuktuvas, skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Už prieinamą kainą ir tvirtą apdirbimą klientai noriai siekia šio produkto, suteikdami jam aukštus įvertinimus.
Tvirta 2 V talpos 20 V ličio jonų baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Ši dviejų greičių mašina leidžia tiksliai nustatyti 21 sukimosi lygį ir vieną gręžimo lygį. Tai užtikrina dviejų greičių pavarų dėžė su nuolat valdomu sukimu ir sustojimu. Dėl to prietaisas lengvai išgręžia skylutes medienoje iki 38 mm ir pliene iki 13 mm. Gręžimo griebtuvas leidžia tvirtinti priedus nuo 1,5 iki 13 mm.
Funkcionalus, patvarus variklis be šepetėlių yra atsparus dilimui. Automatinis verpstės užraktas suteikia didesnį saugumą įrankio operatoriui, kaip ir integruota LED lempa, apšviečianti darbo lauką ir magnetinį antgalio laikiklį.
Rinkinyje taip pat yra modernus metalinis gręžimo griebtuvas su radialine spyna.

9. Grafito energija + 58G000

  Grafito energija + 58G000

116 –

GRAPHITE ENERGY + 58G000 – geras ir pigus belaidis gręžtuvas, skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams namuose. Jis išsiskiria modernia ličio jonų energija + baterija, kurios įtampa 18 V, o talpa 2,0 Ah.
Kompaktiškas, mažo dydžio grąžtas yra ypač patogus. Tai leidžia dirbti ankštose erdvėse ir be elektros. Prietaisas sveria tik 1,05 kg.
Belaidis grąžtas yra su patvariu varikliu. Jis turi sklandų, 19 pakopų greičio valdymą dviem pavaromis. Reguliavimas atliekamas naudojant jungikliui taikomą slėgį. Tai taip pat palengvina gerai profiliuotas korpusas ir rankena, padengta neslidžia medžiaga.
Priedų keitimą palengvina savaime užsiblokuojantis grąžto griebtuvas, kuriame elementai, kurių skersmuo yra nuo 0,8 iki 10 …