Geriausia skalbimo mašina iki 50 cm

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar turite mažą vonios kambarį, kurį surengti yra tikras iššūkis? Gera skalbimo mašina iki 50 cm neužima per daug vietos, todėl ji veiks beveik bet kokiame interjere. Įdomių prietaisų pasirinkimas yra gana platus, todėl kiekvienas gali rasti įrangą sau. Kyla sunkumų priimant galutinį sprendimą? Peržiūrėkite mūsų 50 cm skalbimo mašinų reitingą, kur pateikiame tik vartotojų rekomenduojamus prekių ženklus. Jums nereikia turėti didžiulio biudžeto, kuris patenkins taupų žmogų.

Skalbimo mašinos iki 50 cm reitingo – TOP 10 geriausių skalbimo mašinų iki 50 cm

Geriausių skalbimo mašinų iki 50 cm aprašymas

1. „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“ skalbimo mašina

 „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1439 –

Ar jus domina geriausia skalbimo mašina iki 50 cm? Patikrinkite pateiktą modelį, kurio matmenys yra optimalūs. Tai neužima per daug vietos, todėl veiks bet kuriame vonios kambaryje. Pateikta įranga kraunama iš priekio. Sukimosi greitis yra 1100 aps./min. Tai efektyvi, tačiau kompaktiška skalbimo mašina, turinti puikias vartotojų apžvalgas. Elektroninė valdymo sistema yra atsakinga už efektyvų prietaiso veikimo parametrų valdymą. Intuityviu būdu jis sureguliuoja elektros ar vandens suvartojimą, todėl jums nereikės jaudintis dėl per didelių sąskaitų. Kitas privalumas yra sistemos, kuri atpažįsta apkrovą pusės kilogramo tikslumu, prieinamumas. Mes turime keletą greito plovimo programų. Tai puikus pasirinkimas, jei neturime pakankamai laiko ar „kol kas“ reikalingų drabužių. Be to, mes galime naudoti daugybę kitų funkcijų. Nagrinėjama įranga leidžia saugiai plauti vilną, taip pat kitus subtilius audinius. Dėl žemo triukšmo lygio skalbimą galima atlikti net naktį. Tvirta struktūra išliks nepakitusi daugelį metų. Patikimos saugumo priemonės apsaugo vonios kambarį nuo potvynių gedimo atveju. Kitas privalumas – palanki pirkimo kaina.

2. Skalbimo mašina „Candy AQUA 1041D1 / 2-S“

 „Candy AQUA 1041D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1149 –

Pateiktas modelis yra gera ir pigi skalbimo mašina iki 50 cm. Jis pagamintas iš patikimo gamintojo, kuris turi puikią vartotojų reputaciją. Maži matmenys leidžia pasirinkti bet kurį kambarį. Minimalistinis dizainas yra dar vienas privalumas, skatinantis jus pirkti. Net ir mažiausios detalės buvo maksimaliai išgrynintos. Įranga puikiai tinka dideliems miestams. Dėl didelio efektyvumo prietaisas yra patogus naudoti kasdien. Keliamoji galia yra 4 kg, todėl į būgną telpa gana daug drabužių. Didelis gręžimo greitis yra atsakingas už efektyvų darbą. Taip pat svarbu taupyti energiją, nes tai sumažina didelių sąskaitų už elektrą riziką. Galima atidėto paleidimo funkcija, todėl galime užprogramuoti skalbimo mašiną, pvz., Prieš išeidami iš namų. Jis taip pat nėra per garsus, todėl niekas netrukdo plauti naktį. Greita programa trunka tik 14 minučių – ji yra nepakeičiama, kai neturime per daug laiko.

3. Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

 Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

1299 –

Mūsų reitinge galite rasti rekomenduojamas skalbimo mašinas iki 50 cm. Panašu, kad aprašytas modelis, kuris yra aukšto funkcionalumo ir našumo derinys, yra puikus pasirinkimas. Tai intelektualus prietaisas, automatiškai pritaikantis optimalų vandens kiekį pagal apkrovos svorį. Be to, mes turime vilnos skalbimo programą – ji yra švelni ir saugi padidinto jautrumo audiniams. Aiškus ekranas leidžia lengvai valdyti skalbimo būseną. Prietaisas informuos mus apie baigtą ciklą. Būgno keliamoji galia yra 4 kg. Aukšta energijos klasė reiškia, kad skalbimo mašina nesudaro didelių eksploatavimo išlaidų – ji patenkins taupius žmones, kurie negali sau leisti per daug finansinės naštos.

4. Skalbimo mašina „Candy AQUA 1142DDR1 / 2-S“

 „Candy AQUA 1142DDR1 / 2-S“ skalbimo mašina

1407 –

Mūsų 50 cm skalbimo mašinų sąrašas buvo sukurtas žmonėms, kurie protingai investuoja pinigus. Pateiktas modelis, kurio keliamoji galia yra 4 kg, vonios kambaryje neužima per daug vietos, todėl jis bus tinkamas kiekvienam butui. Tai energiją taupanti įranga, užtikrinanti mažą energijos ir vandens suvartojimą. Didelis privalumas yra nepaprastas efektyvumas, kurio dėka skalbimas atliekamas greitai ir be problemų. Mes turime disponuojamą ekraną, kuris palengvina prietaiso valdymą. Svorio automatizavimas yra dar vienas privalumas, kurio dėka šią skalbimo mašiną pasirenka net patys reikliausi. Mes galime naudoti greitas programas, taip pat skirtas tam tikriems drabužių tipams. Taip pat verta paminėti modernizmo dizainą, kuris suteikia daugybę išdėstymo galimybių. Viskas priklauso nuo individualių pageidavimų, nes pateiktą modelį galima pastatyti tiek vonioje, tiek virtuvėje.

5. Skalbimo mašina Candy AQUA 1042D1 / 2-S

 „Candy AQUA 1042D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1402 –

Jūs neįsivaizduojate, kurią skalbimo mašiną iki 50 cm verta pirkti? Būtinai patikrinkite pateiktą modelį, kurį gamina gerai žinomas ir gerbiamas gamintojas. Jis buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, o tai sumažina ankstyvo gedimo riziką. Patraukli kaina skatina jus pirkti. 4 kg keliamoji galia tampa įranga, kuri pateisins daugumos vartotojų lūkesčius. Tai užtikrina optimalų vandens ir elektros suvartojimą, todėl net dažnai vartojant nereikia jaudintis dėl didelių sąskaitų. Korpusas yra tvirtas ir atsparus neigiamai išorinių veiksnių įtakai. Ši investicija atsiperka labiausiai. Didelio sukimosi greičio dėka iš būgno pašalintų drabužių nereikia ilgai džiovinti. Tai patenkins tuos, kurie neturi vietos nutekėjusiems skalbiniams pakabinti. Paprastas ir nesenstantis dizainas yra puikus pasirinkimas minimalizmo šalininkams. Net smulkiausios detalės buvo išgrynintos, todėl trūkumų čia nėra.

Kaip nusipirkti gerą skalbimo mašiną iki 50 cm pločio?

Be abejo, daugelis žmonių neįsivaizduoja, kurią skalbimo mašiną iki 50 cm verta pirkti. Parduodama daugybė prietaisų, tačiau ne visi jie domina. Pirkdami pirmiausia vadovaukitės kokybe. Tik efektyvi ir funkcionali įranga patikimai tarnaus daugelį metų. Nėra prasmės investuoti į įrenginį, kurį bus galima pakeisti po kelių mėnesių. Priimant sprendimą dėl pirkimo reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių – jie aprašyti toliau.

 • Sukimosi greitis – jis yra atsakingas už prietaiso efektyvumą – kuo didesnė šio parametro vertė, tuo geriau. Ji iš esmės yra atsakinga už drabužio būklę, kai jis pašalinamas iš skalbimo mašinos. Yra žinoma, kad ne visi turi vietos skalbiniams džiovinti. Kai kuriais atvejais drabužiai yra beveik sausi, todėl jie bus paruošti dėvėti po kelių valandų.
 • Būgno talpa – tai labai individualus dalykas, nes kiekvienas vartotojas turi visiškai skirtingus lūkesčius įrangos atžvilgiu. Daugelis mažų modelių turi mažą keliamosios galios būgną. Štai kodėl taip svarbu patikrinti, kiek skalbinių galime į juos įdėti.
 • Energiją taupanti – gera skalbimo mašina iki 50 cm negali sunaudoti per daug energijos ar vandens. Štai kodėl būtina patikrinti energijos klasę – ji nustato eksploatacijos išlaidų dydį. Didelis privalumas yra tai, kad šiuolaikinėse skalbimo mašinose yra novatoriškos sistemos, atsakingos už automatinį vandens dozavimą ir energijos suvartojimą. Tai puikus sprendimas žmonėms, kurie yra ekonomiški ir nemėgsta permokėti.
 • Funkcijų skaičius – už funkcinę skalbimo mašiną iki 50 cm reikia mokėti šiek tiek daugiau, tačiau tai yra investicija, kuri atsiperka. Gerai, jei prietaisas pateikia mums subtilių drabužių skalbimo programas. Naudinga parinktis yra ir greitas skalbimas – drabužiai paruošti išimti iš būgno per keliasdešimt minučių.
 • Darbas – rinkdamiesi skalbimo mašiną, atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų ji pagaminta. Korpusas turėtų būti patvarus ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Taip pat svarbu apsaugoti būgną – jis turėtų būti padengtas danga, apsaugančia nuo korozijos. Svarbu, kad variklis būtų gaminamas su sertifikuotais komponentais.
 • Dizainas – modernistinio stiliaus skalbimo mašinos yra labai populiarios, nes tinka daugumai miestų. Spalva yra asmeninių pageidavimų dalykas. Tendencijos dažniausiai yra neutralios spalvos.
 • Kaina – ne visi turi neribotą biudžetą. Tačiau priimant sprendimą dėl pirkimo svarbu nesivadovauti vien finansais. Geriau investuoti į patikimo gamintojo įrangą, kurią vertina vartotojai. Galime patikrinti, ar mus dominantis modelis yra vertas dėmesio.

Geriausia skalbimo mašina iki 50 cm pločio – rekomenduojami prekės ženklai

Paprastai skalbimo mašina yra daugelį metų įsigyjama prekė – todėl neverta taupyti dėl kokybės. Turėtumėte vengti nežinomų prekių ženklų įrangos, kuri nėra plačiai paplitusi Europos šalyse. Prieš perkant patartina patikrinti tikrąsias vartotojų apžvalgas. Taip pat raginame perskaityti mūsų skalbimo mašinų iki 50 cm reitingą. Jis buvo sukurtas tiems, kurie tikisi tam tikro pirkimo. Pasirinkę patikrintą įrangą, galite būti tikri, kad ji ilgai tarnaus jums. Tarp rekomenduojamų prekės ženklų galite rasti:

 • Saldainiai,
 • „Siemens“,
 • „Philips“,
 • „Bosch“,
 • „Electrolux“.