Kriauklės reitingas – geriausias u

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Ar įdomu, kuris praustuvas labiausiai tiks jūsų vonios kambariui? Sužinokite apie praustuvo reitingą ir pasirinkite patikrintą modelį! Pasirinkite patogų ir madingą praustuvą kartu su stalviršiu arba modernią dubenėlio formos praustuvą. Atminkite, kad geri praustuvai neturi kainuoti daug – šis faktas patvirtintas mūsų parengtame sąraše.

Praustuvų sąrašas – TOP 10 geriausių praustuvų

Geriausių kriauklių aprašymas

1. Rea Daphne 75 76 × 47

  „Rea Dafne 75“ 76x47

219 –

Praustuvo sąrašas yra sąrašas, kuriame populiariausi modeliai yra priešakyje. Reitingo lyderis gali būti „Rea Dafne 75 76 × 47“ – geras ir pigus labai madingos formos praustuvas. Tai garsaus prekės ženklo „Rea“ produktas, kuris garsėja puikių vonios kambario furnitūros ir keramikos gaminių gamyba. Rekomenduojamas praustuvas pagamintas iš patvarios sanitarinės keramikos. Be to, jį lengva valyti ir atsparus įbrėžimams. Praustuvas montuojamas įstatant jį į anksčiau paruoštą skylę stalviršyje ar spintelėje. Tai labiausiai pasirinktas sprendimas, leidžiantis išlaikyti tvarką ir harmoniją vonios kambaryje. Stačiakampė praustuvo forma leidžia ją pritaikyti prie bet kokio modernaus ir klasikinio interjero. Skylė čiaupui buvo įdėta į praustuvo vidurį, o tai suteikia dar daugiau charakterio. Jei nežinote, kokia kriauklė nusipelno jūsų pripažinimo, drąsiai rinkitės peržiūrimą modelį.

2. „Cersanit Lara S801-149-Dsm“ rinkinys 809 spintelė su praustuvu 80 cm Como White (S801149Dsm)

  „Cersanit Lara S801-149-Dsm“ komplektas 809 su spintele su praustuvu 80 cm Como White (S801149Dsm)

479 –

„Cersanit Lara S801-149-Dsm“ komplektas 809 su spintele 80 Cm Como White (S801149Dsm) yra bene geriausia kriauklė šioje kainų kategorijoje. Nebrangiame rinkinyje yra praustuvas ir puikiai derinama spintelė po praustuvu. Tai puikus, paruoštas sprendimas, puikiai veikiantis mažuose blokiniuose vonios kambariuose, kur nėra vietos ilgam stalviršiui įstatyti. Spintelė yra neseniai madinga minimalistine forma ir elegantiškomis metalinėmis rankenomis. Komplektą galima sujungti to paties stiliaus dviejų dalių stulpeliu, kuris sukurs puikiai derantį vonios baldų komplektą. Spintelėje įrengta minkšto uždarymo sistema – uždarymas nutyla, neatsižvelgiant į naudojamą jėgą. Stalčiai pagaminti iš medžio drožlių plokštės, padengtos patvariu baltu laku. Bendri kabančios spintelės matmenys yra 79,4 × 44,7x46cm.

3. Cersanit SATI praustuvo rinkinys CERSANIA 50 S567002DSM praustuvui.

  Cersanit SATI praustuvo rinkinys CERSANIA 50 praustuvui S567002DSM

222 –

„Cersanit SATI“ praustuvų rinkinys, skirtas „CERSANIA 50“ praustuvui S567002DSM, reiškia gerus ir pigius praustuvus „viename“. Rinkinyje yra nedidelis praustuvas ir pakelta spintelė po praustuvu su patogiomis, dengtomis lentynomis, kuriose galite laikyti, pavyzdžiui, valymo priemones. Mažas praustuvas turi matmenis – plotį [mm]: 510, gylis [mm]: 385 plius aukštis [mm]: 165. Praustuvas pagamintas iš visada madingos ir lengvai valomos keramikos. Praustuvo centre yra skylė jungiamosioms detalėms. Galite laisvai pasirinkti maišytuvą, kad jis atitiktų likusios vonios įrangos išvaizdą. Praustuvas yra stačiakampio formos ir jo tikrai pakanka kasdieniai tualeto veiklai. Praustuvas montuojamas ant spintelės, esančios komplekte. Spintelės matmenys yra 51 × 78,2 × 38,5 cm. Rekomenduojama spintelė turi ramų durų uždarymą.

4. Rea Sofia 41 41 × 34

  Rea Sofia 41 41x34

– 135 –

Geriausios kriauklės neturi kainuoti daug. Pirmaujanti tarp madingų ir pigių praustuvų neabejotinai yra „Rea Sofia 41 41 × 34“. Šios formos ir dydžio praustuvas yra pageidautinas mažiems vonios kambariams. Tai taip pat puikiai atrodo duete ant ilgo, masyvaus, geriausia akmens ar stiklo stalviršio. Praustuvas yra gerai žinomo ir gerbiamo gamintojo – Rea. Rekomenduojamas pigus praustuvas pagamintas iš aukščiausios kokybės sanitarinės keramikos. Tai padidinto stiprumo ir atsparumo pažeidimams produktas. Taip pat nekyla problemų palaikant praustuvo švarą. Viskas, ko jums reikia, yra audinys su skysčiu vonios plytelėms, kad panaudotas praustuvas vėl atrodytų kaip naujas. Tai itin universalus modelis – praustuvą galima montuoti ant bet kokio tipo stalviršio ir spintelės. Peržiūrėtas praustuvas atrodo įdomus ant sniego baltumo spintelių ir imituojantis tikrą medieną. Jis gali būti naudojamas šiuolaikiniame interjere ir klasikiniuose vonios kambariuose kaip įdomus priedas. Praustuvui turėtumėte naudoti sieninį maišytuvą arba maišytuvą, pritvirtintą ant stalviršio už praustuvo (praustuve nėra perpildymo ar skylės maišytuvui).

5. Elita komoda Look 60 Cm 1S Ąžuolas Franke Deante Bosch (167256)

  Elita komoda Look 60 Cm 1S Ąžuolas Franke Deante Bosch (167256)

467 –

Mūsų parengtą reitingą sudaro geros ir pigios kriauklės. Todėl, jei nežinote, kuris praustuvas geriausiai tinka jūsų vonios kambariui, mes dar tik įpusėjome sąrašą, todėl tikrai rasite sau tinkamiausią modelį. Tačiau šiuo metu atėjo laikas „Elita“ komodai atrodyti 60 cm 1S Franke Deante Bosch ąžuolas (167256). Tai baldas, kurį verta turėti namuose. Ši sumaniai pristatoma praustuvo spintelė gali puikiai papildyti madingą ir elegantišką vonios kambarį. Spintelė imituoja natūralaus ąžuolo medienos spalvą, kuri puikiai dera prie baltų sienų ir akmens aksesuarų. Verti dėmesio lentynos matmenys, virš kurių galite pritvirtinti didelę stačiakampę bet kokio gylio kriauklę. Tai produktas, kuris sėkmingai paslėps neišvaizdžius santechnikos komponentus.

6. Nova Pro 45 M32146000 ratas

  Nova Pro 45 M32146000 ratas

– 127 –

„Nova Pro 45 M32146000“ ratas reiškia pigius ir gerus praustuvus. Todėl, jei nenorite išleisti daug pinigų, o jūsų vonios kambarys ar tualetas netilps didesnio modelio, geriausia investicija gali būti rekomenduojamo praustuvo pirkimas. Mažas praustuvo plotis, kuris yra tik 45 centimetrai, daro jį gaminiu tikrai mažoms erdvėms. Tačiau verta paminėti, kad, nepaisant mažų matmenų ir geros kainos, rekomenduojamas praustuvas buvo pagamintas iš patvarių keraminių medžiagų. Pasirinkę šią kriauklę, turite galimybę įsigyti produktą, kuris tarnaus jums daugelį metų. Be to, keramiką lengva valyti. Norint išlaikyti šviežią, nereikia stiprių ploviklių. Vien putota kempinė sugeba pašalinti nešvarumus ir nuosėdas iš praustuvo. Kriauklėje yra skylė, leidžianti montuoti vonios čiaupą. Antroji skylė, vadinama perpildymu, yra kriauklės viduje – ji apsaugo vonios kambarį nuo potvynių.

7. „Roca Gap“ A327477000

  „Roca Gap“ A327477000

219 –

„Roca Gap A327477000“ yra geras įdomios formos praustuvas. Jis gali būti montuojamas ant sienos arba ant pasirinktos spintelės viršaus. Pateiktas praustuvas yra tradiciškai gaminamas. Praustuve yra gamyklinė skylė jungiamosioms detalėms ir tvirtinimo rinkinys. Jo surinkimas yra lengvas ir nereikalauja ypatingo įsipareigojimo. Lengviausias būdas yra įrengti praustuvą, prijungiant jį prie praustuvo spintelės, stalviršio, puspjedestalo ar sifono. Šis nebrangus, kompaktiškas praustuvas pagamintas iš aukštos kokybės sanitarinės keramikos. Praustuvo matmenys yra 45 cm ilgio, 42 cm pločio ir 17 cm aukščio. Tinkamas aukštis leidžia laisvai naudotis praustuvu, taip pat valant patogius daiktus. Praustuvas turi klasikinę baltą spalvą. Jis nebuvo padengtas apsaugine danga. Tačiau naudojama nanotechnologija apsaugo nuo nešvarumų ir palengvina kasdieninę praustuvo priežiūrą. Rinkinyje yra viena gamyklinė skylė jungiamosioms detalėms ir tvirtinimo rinkinys.

8. „Cersanit Moduo Slim 60 White S929004“

  „Cersanit Moduo Slim 60 White S929004“

– 408 –

Ar jums įdomu, kur rasti geriausias kriaukles? Susipažinkite su „Cersanit Moduo Slim 60 White S929004“. Tai bene geriausia praustuvo spintelė šioje kainų kategorijoje. Pateiktam kabinetui būdinga moderni stilistinė linija. Spintelė pagaminta iš baltos lakuotos baldų lentos (patvarios medžio drožlių plokštės). Kita vertus, fasadai yra pagaminti iš MDF. Spintelė yra labai populiari, nes balta spalva yra dažniausiai pasirinktas spalvų variantas per pastarąjį dešimtmetį. Modelyje yra patogios, frezuotos rankenos ir minkšto uždarymo sistema. Stalčių interjeras baigtas šiltu pilkos spalvos atspalviu. Spintelė puikiai tinka mažiems vonios kambariams ar tualetams. Sumažintas gylis leidžia montuoti siaurose vietose. Spintelės matmenys yra – plotis: 59,4 cm, aukštis: 57 cm ir gylis: 37,5 cm.

9. Rea Valeria Rea U0131

  „Rea Valeria Rea U0131“

209 –

„Rea Valeria ReaU0131“ yra stilingas praustuvas. Tai modelis, kuris galėtų laimėti mūsų praustuvų reitingą. Neįmanoma nekreipti dėmesio į daugybę teigiamų komentarų iš patenkintų vartotojų, kurie mini ne tik gerą kainą, bet ir įelektrinantį įspūdį, kurį jų svečiams daro rekomenduojamas praustuvas. Ši pigi kriauklė yra labai madingas modelis. Paprastos formos ir maišytuvas, kurį galima montuoti ant praustuvo sienos, skatina jį nusipirkti. Pažymėtinas ir praustuvo dizainas. Jis pagamintas iš patvarios keramikos, kurią patogiai valyti galima tik kempine ar skudurėliu, įmirkytu skystu vonios plytelių valymo skysčiu. Praustuvo matmenys yra 53 cm ilgesnė ir 36 cm trumpesnė. Jei vis dar nežinote, kuris praustuvas sužavės jūsų artimuosius, – pasirinkite rekomenduojamą modelį ir paverskite savo vonios kambarį moderniu ir madingu interjeru.

10. Massi Malo 31 MSU 5601

  Massi Malo 31 MSU 5601

288 –

Praustuvų reitingą užbaigia „Massi Malo 31 MSU 5601“ – XXI amžiaus praustuvas, panašus į romėnišką dubenį, buvusį prieš tūkstantį metų. Šis nuostabiai atrodantis …