Internetinis brokeris: patarimai ir patirtis

Daugeliui žmonių akcijų rinka yra sunkiai iššifruojama juodoji skylė. Bet tai neturi būti tokia. Mes visi rūpinamės savo pinigais ir smalsumas ieškoti naujų būdų, kaip pagerinti finansus, yra natūralu. Žinoma, ne visi esame gimę su investavimo dvasia. O kalbant apie vertybinių popierių rinką, geriau pabendraukite su tais, kurie žino: pavyzdžiui, brokeris prisijungęs.

Investicijos. Maišas. Brokeris. Galbūt visi šie terminai jums skamba keistai arba sukelia nepasitikėjimą. Nesijaudink! Šiame straipsnyje norime jums žingsnis po žingsnio parodyti, kaip veikia geriausi brokeriai prisijungęs kad galėtumėte paskambinti teismui. Be to, mes ištyrėme dažniausiai užduodamus klausimus, kad būtumėte informuoti apie viską, ką turite žinoti.

Svarbiausias

 • Tarpininkas prisijungęs yra paslauga, atliekanti finansines operacijas internetu. Tai reiškia, kad brokeris tampa tarpininku tarp jūsų pinigų ir jūsų investicijų. Prieš norint patekti į finansų rinkas, reikėjo kreiptis į banką ar vertybinių popierių bendrovę; šiandien jums nebereikia išeiti iš savo namų.
 • Tarpininkų atsiradimas prisijungęs tai buvo revoliucinga. Sistemos skaitmeninimas palengvina vertybinių popierių pirkimą ir pardavimą realiuoju laiku. Tai taip pat leidžia būti labiau informuotam apie rinkos pokyčius praeityje ir dabartyje.
 • Jei galvojate investuoti į akcijas per brokerį prisijungęs, turėtumėte imtis atsargumo priemonių. Yra keletas kriterijų, kurie yra esminiai: išlaidos, saugumas, siūlomi produktai, minimali investicijų suma ir pati platforma.

Geriausi brokeriai prisijungęs: mūsų rekomendacijos

Ar turite gerą nosį investuoti į akcijas, bet nežinote, kaip žengti pirmą žingsnį? Ar jums reikia patikimos, saugios ir aiškios sistemos, kad žinotumėte, kaip pradėti? Tarpininkas prisijungęs tai gali pakeisti jūsų patirtį akcijų rinkoje. Ispanijoje yra daugybė variantų, kuriuos galite pasirinkti, tačiau mes pateiksime jums geriausių galimų variantų pasirinkimą.

Tarpininkas prisijungęs Jokių komisinių

„eToro“

100% akcijų, 0% komisiniai. Jei ieškote geriausio būdo pradėti investuoti, „eToro“ yra brokeris prisijungęs ko tau reikia. Kipre įsikūrusi įmonė yra registruota veikti Ispanijoje Nacionalinėje vertybinių popierių rinkos komisijoje (CNMV).

Šiandien su „eToro“ galite investuoti į pagrindines akcijas ar investicinius fondus be jokio administracinio ar valdymo mokesčio.

Papildoma informacija

 • Komisiniai: Laisvas
 • Minimali investicija: 200 €
 • Platforma ir programa mobiliesiems: Taip
 • Investicijų limitas: Ten nėra

Tarpininkas prisijungęs su pasaulinėmis investavimo galimybėmis

SUKIMAS

Su neįtikėtinai mažais mokesčiais „Degiro“ gali tapti kitu jūsų brokeriu prisijungęs. Apsiribosite ne tik vietine rinka, bet galėsite patekti į daugiau nei 50 rinkų 30 skirtingų šalių. Sąskaitos atidarymas yra visiškai nemokamas.

„Degiro“ platforma yra novatoriška ir turi mokymo mokyklą, kurioje galite konsultuoti viską, ko norite apie akcijas, investicinius fondus ir daug daugiau.

Papildoma informacija

 • Komisiniai: 2 € + 0,05 €
 • Minimali investicija: 0,01 euro
 • Platforma ir programa mobiliesiems: Taip
 • Investicijų limitas: Ten nėra

Tarpininkas prisijungęs universalesnis

XTB

Jei jau turite žinių apie investicijas ir esate su jomis susipažinę prekyba, XTB gali jus dominti.

Pasiekite pasaulines finansų rinkas vos vienu paspaudimu: naudodami savo programa „xStation mobile“ galite pasirinkti iš 1500 CFD rinkų (sutartys dėl skirtumo), įskaitant FX (valiutų rinka), kriptovaliutas, indeksus, žaliavas, akcijas ir investicinius fondus iš viso pasaulio.

Papildoma informacija

 • Komisiniai: priklauso nuo paslaugų (bazės, pliuso ar VIP)
 • Minimali investicija: priklauso nuo paslaugų (bazės, pliuso ar VIP)
 • Platforma ir programa mobiliesiems: Taip
 • Investicijų limitas: Ten nėra

Tarpininkas prisijungęs su geriausiu klientų aptarnavimu

„SelfBank“

„Self Bank“ yra brokeris prisijungęs įsikūrusi Ispanijoje, laimėjusi klientų aptarnavimo apdovanojimą 5 metus iš eilės. Tai labai svarbu jūsų investavimo patirčiai.

Naudodamiesi „Self Bank“ galite investuoti į akcijas, fondus, valiutas ir sutartis skirtumams. Be to, su savo programa pareigūnas, turėsite visas garantijas, kad dirbsite saugiai ir be nenumatytų įvykių.

Papildoma informacija

 • Komisiniai: Laisvas
 • Minimali investicija: 3,95 euro
 • Platforma ir programa mobiliesiems: Taip
 • Investicijų limitas: Ten nėra

Investavimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie brokerius prisijungęs

Investicijos – tai šimtmečius menanti sąvoka. Bet tai visada buvo specialistų užduotis. Šiandien naujų technologijų dėka yra daugybė finansinių galimybių. Brokeriai prisijungęs yra vienas iš jų. Ar norite sužinoti daugiau apie jų veiklos būdą? Atkreipkite dėmesį į sekantį skyrių, kad sužinotumėte daugiau ir atsakytumėte į klausimus.

Internetinis brokeris yra paslauga, atliekanti finansines operacijas internetu. Tai reiškia, kad brokeris tampa tarpininku tarp jūsų pinigų ir jūsų investicijų. (Šaltinis: Popovas: 51450132 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra brokeris prisijungęs?

Istoriškai brokeris, dar vadinamas biržos makleriu ar brokeriu, buvo juridinis ar fizinis asmuo, oficialiai įgaliotas patarti ar investuoti į vertybinius popierius finansų rinkose. Šiandien technologija davė pradžią brokeriui prisijungęs: paslauga toms pačioms užduotims atlikti, bet internetu. Tai yra, gamta yra ta pati.

Su brokeriu prisijungęs šie tarpininkavimo santykiai palaikomi norint pirkti ir parduoti finansinius vertybinius popierius ar akcijas, kurie yra įtraukti į akcijų rinką. Esant skirtingoms komisinių sistemoms, šiandien galima veikti rinkose realiuoju laiku ir turėti naujausią informaciją apie naujausius jų judėjimus. Tai suteikia investuotojui daugiau sprendimo priemonių.

Kodėl brokeriai prisijungęs ar jie buvo revoliucionieriai?

Iš esmės todėl, kad jie supaprastino operacijas, sumažindami laiko ir pinigų sąnaudas. Istoriškai turėjote kreiptis į banką ar brokerį, kad galėtumėte tiesiogiai susisiekti su brokeriu, kuris nusprendė, kurias akcijas pirkti ar parduoti. Be to, investuotojas turėjo padengti visas valdymo išlaidas ir pasitikėti, kad brokeris tvarkė visą informaciją.

Skaitmeninant visą šią sistemą pasiekta, kad kiekvienas investuotojas, neišeidamas iš savo namų, gali stebėti visas operacijas. Su brokeriu prisijungęs tereikia interneto ryšio. Fizinės sienos išnyksta ir tik vienu paspaudimu galite prekiauti Niujorko ir Tokijo biržomis tuo pačiu metu ir konkurencinėmis sąlygomis.

Internetinių brokerių išvaizda buvo revoliucinga. Sistemos skaitmeninimas palengvina vertybinių popierių pirkimą ir pardavimą realiuoju laiku. Tai taip pat leidžia būti labiau informuotam apie rinkos pokyčius praeityje ir dabartyje. (Šaltinis: Piyato: 57144822 / 123rf.com)

Ar galima prekiauti su bet kuriuo brokeriu prisijungęs Ispanijoje?

Visiškai! Nors brokeriai prisijungęs Jie yra būtini investuoti į vertybinių popierių rinką, nepamirškite, kad jie perkelia daug pinigų. Būtina oficiali priežiūra. Ispanijoje bet kuri brokerių agentūra prisijungęs Turite turėti Nacionalinės vertybinių popierių rinkos komisijos (CNMV) išduotą licenciją. Tas pats visiems Europos brokeriams, dirbantiems Ispanijoje.

Be to, nuo 2007 m. Finansinių priemonių rinkų direktyva (FPRD) reglamentuoja tokių paslaugų kaip brokerio teikimą prisijungęs Europos Sąjungoje. Kadangi vertybinių popierių rinka labai išaugo, investuotojų apsaugai ir rinkos reguliavimui reikalingi įstatymai. FPRD tikslai yra šie:

 1. Europos Sąjungoje įvesti bendrą rinką ir bendrą reguliavimo tvarką.
 2. Atsakykite į pokyčius ir naujoves, susijusias su rinkų saugumu.
 3. Apsaugokite investuotojus.
 4. Skatinti teisingumą, skaidrumą, efektyvumą ir finansų rinkų integraciją.

Į ką galite investuoti pas brokerį prisijungęs?

Pasirinkimas tarpininko prisijungęs kitas labai priklauso nuo produktų, į kuriuos norite investuoti. Tiesą sakant, dauguma šių paslaugų yra gana universalios ir siūlo platų investavimo galimybių spektrą. Nepaisant to, gerai, kad jūs žinote, ką galite rasti užregistravę sąskaitą pas savo brokerį prisijungęs.

Paprasčiausi produktai, kurių yra daugumoje brokerių, yra akcijos ir investiciniai fondai (arba ETF). Tačiau yra ir kitų, kurie gali pasiūlyti konkretesnių galimybių, sudėtingo turto, pavyzdžiui, ateities sandorių, orderių, valiutų ar sutarčių dėl skirtumų (arba CFD). Mes juos trumpai paaiškiname:

 • Veiksmai: Akcijos yra lygios dalys, kuriomis padalijamas įmonės kapitalas. Tada asmuo, kuris jas turi, akcininkas, turi dalį įmonės turto, kuris reiškia teises ir pareigas.
 • Investiciniai fondai: Investicinis fondas yra kolektyvinio investavimo įstaiga (IIC) – priemonė, sujungianti įmokas, kurias įnešė daugybė žmonių, norinčių investuoti savo santaupas. Šių individualių įnašų suma yra investuojama į kitas finansines priemones, tokias kaip akcijos, fiksuotų pajamų vertybiniai popieriai, išvestinės finansinės priemonės arba jų derinys.
 • CFD: Sutartis dėl skirtumo yra sutartis dėl finansinės priemonės, pagal kurią spekuliuojamas turto kainos skirtumas sutarties atidarymo ir galiojimo metu. Tai yra, kai netrukus baigsis sutartis, abi šalys keičiasi sutarties pradžios kainos ir galiojimo kainos skirtumu.
 • Ateities sandoriai: Ateities sandoris yra sudėtinga finansinė išvestinė finansinė priemonė. Tai dviejų investuotojų susitarimas pirkti ir parduoti vertybinius popierius (pagrindinį turtą). Sutarties metu jie turi susitarti dėl minėto pardavimo sąlygų ateityje (galiojimo pabaigos data).
 • Orderis: A orderis tai yra sudėtingas turtas. Tai apyvartinis vertybinis popierius, kurį išleidžia ūkio subjektas konkrečiam terminui, suteikiantis jo savininkui teisę pirkti ar parduoti konkretų turtą ar pagrindinį turtą.
 • Užsienio valiutos: Investicijos pagal valiutą leidžia tuo pačiu metu pirkti vieną valiutą mainais už kitos valiutos pardavimą. Tai daroma remiantis įsitikinimu, kad viena valiuta veiks geriau nei kita. Tai yra priežastis, kodėl jie visada eina poromis. Pavyzdžiui, EUR / USD (eurais ir JAV doleriais).
 • Kriptovaliutos: Kriptovaliutos yra stiprios kriptografijos pagrindu veikianti skaitmeninė mainų terpė, užtikrinanti operacijas, kontroliuojanti papildomų vienetų kūrimą ir tikrinanti turto perdavimą. Tai yra alternatyvios valiutos ir valiutos rūšis …