Intymus dezodorantas: kas yra el

Mes visi turime natūralią esmę. Kartais tai yra kvapas, o kartais – tam tikras kvapas. Kai kuriems žmonėms įprasta dėl to jaustis nepatogiai. Jei tokia jūsų situacija, nesijaudinkite! Šiems atvejams buvo sukurtas intymus dezodorantas.

Blogas kvapas ten gali būti daugelio veiksnių rezultatas. Nors kartais tai yra blogos higienos klausimas, kiti ne taip. Todėl mes paaiškinsime keletą galimų priežasčių ir kaip lengvai išspręsti šį susierzinimą.

Svarbiausias

 • Intymūs dezodorantai ypač padeda neutralizuoti nemalonius kvapus genitalijų srityje.
 • Stiprus kvapas gali būti jūsų kūno būdas pasakyti, kad kažkas negerai. Jei jaučiate, kad situacija nebekontroliuojama, turite kreiptis į gydytoją.
 • Rinkoje yra daug dezodorantų, tačiau ne visi jie yra tinkami intymiam naudojimui. Todėl yra tam tikri kriterijai, kuriuos turėtumėte peržiūrėti prieš įsigydami.

Geriausi intymūs dezodorantai: mūsų rekomendacijos

Į bet kokį elementą, tiesiogiai besiliečiantį su oda, reikia elgtis labai atsargiai. Taigi mes susidūrėme su sunkumais, sukurdami geriausių jums prieinamų alternatyvų sąrašą.

Geriausias intymus dezodorantas vyrams

„Instant Clean Balls“ yra britų sąjungininkas, kuris rūpinasi kvapais, randamais po diržu. Tai greitas valiklis purkšti Taip pat pašalina dulkes ir prakaitą. Jums reikia tik 30 sekundžių, kad visiškai išdžiūtumėte ir nepaliktumėte pėdsakų.

Tai labai lengva. Tiesą sakant, tai yra 75 ml butelis, kuris tiks bet kur. Jį galite nešioti eidami į sporto salę, į darbą ar kelionę. Be to, jei turite ypač jautrią odą, tai yra gera alternatyva. Nors tai buvo dermatologiškai patikrinta, ji yra be veganų ir be žiaurumo.

Ilgiausiai veikiantis intymus dezodorantas

„Vagisil“ siūlo specialų modelį privačioms dalims. Jo sudėtyje yra 125 ml purškalo buteliuko pavidalu. Ji turi formulę, kuri gerbia natūralų tos vietos pH. Dėl šios priežasties jis laikomas minkštu ir tinkamu naudoti kasdien.

Vartotojai tikrai patenkinti jo kokybe. Jie apibūdina malonų vėsų jausmą, kai juo naudojasi. Lygiai taip pat jie vertina jo efektyvumą. Jie pripažįsta, kad nereikia jaudintis dėl erzinančių kvapų, nes tai gali trukti visą dieną be jokių problemų.

Geriausias intymus dezodorantas pagal kainos ir kokybės santykį

Intymus dezodorantas „Babaria“ išsiskiria savo formele su erškėtuogių aliejumi. Jame nėra alkoholio ar konservantų. Be to, jį galima purkšti tiesiai ant odos ar apatinio trikotažo.

Tai yra gera alternatyva, kad gautumėte kuo daugiau naudos iš savo investicijų. Viename buteliuke yra 150 ml. Tai tikrai truks daug ilgiau nei kitos galimybės. Kita vertus, tiems, kuriems patiko jį naudoti, jis ypač patinka, nes jis nedirgina.

Idealus intymus dezodorantas jautriai odai

Ši galimybė yra tiesiogiai iš Prancūzijos. Tai formuoja 200 ml dezodorantą, kuriame yra 99% natūralių ingredientų. Vadinasi, jis neturi aliuminio ar parabenų.

Tai tinka sausai ar labai jautriai odai. Jis siekia suteikti drėkinimą ir gaivumą. Vartotojai pažymi, kad po skutimosi jį galima naudoti be jokių problemų. Kadangi jis nesukelia dirginimo.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie intymius dezodorantus

Atrodo, kad vis dar yra tam tikra paslaptis su viskuo, kas susiję su privačiomis dalimis. Todėl natūralu, kad daugeliui vartotojų kyla abejonių. Atsipalaiduok, mes tave suprantame. Dėl šios priežasties mes siekėme išaiškinti dažniausiai pasitaikančius klausimus, susijusius su tema.

dezodorantas ir intymus valymas

Intymūs dezodorantai nėra skirti naudoti tik moterims. Vyrai taip pat jaudinasi dėl savo kūno kvapo. (Šaltinis: sonjachnyj: 107350012 / 123rf.com).

Kam skirtas intymus dezodorantas?

Šio tipo alternatyvos nebuvo skirtos valyti. Užtat jie puikiai dirba skatindami šviežumo jausmą ir kovodami su intymių vietų skleidžiamu kvapu. Be to, jie turi blokavimo veiksmą.

Jis nėra būtinas, bet yra tik pasirinkimo klausimas. Daugelis žmonių nori juos naudoti, kad jaustųsi patogiau laikydamiesi higienos. Kitiems tai nerūpi. Trumpai tariant, jie yra papildas.

Kaip užtepti intymų dezodorantą?

Yra du būdai, kaip jį naudoti, atsižvelgiant į vartotojo asmenines nuostatas. Tai gali būti ant apatinio trikotažo arba ant lytinių organų išorės. Nepriklausomai nuo paviršiaus, mes jums viską paaiškinsime trimis paprastais žingsniais:

 1. Perskaitykite instrukcijas: turėtumėte perskaityti visas gamintojo nurodytas instrukcijas ir saugos priemones.
 2. Pakratykite indą: Šis žingsnis yra ypač svarbus, jei įsigijote produktą purkšti. Taigi turėsite jį paruošti veikti.
 3. Pabarstykite: turėsite nuimti dangtį ir paskleisti turinį. Įsitikinkite, kad tai darote saugiu atstumu ir tik išorėje. Daugeliu atvejų rekomenduojama nuo odos atskirti 15 cm.

Ar patartina naudoti intymius dezodorantus?

Visi dezodorantai atlieka tą patį tikslą, tačiau tai nėra tiksli kopija. Tokiu būdu neigiamas poveikis, kurį jie gali sukelti, priklauso nuo jų cheminės sudėties. Rizika juos naudojant yra ta, kad jie gali trumpam pakeisti odos pH. Taigi jie gali sukelti dirginimą, perštėjimą ir sukelti infekcijų vystymąsi.

Gyvenimas mus išmokė, kad viskas, kas per daug, yra blogai ir tai nėra išimtis. Dėl šios priežasties nėra protinga piktnaudžiauti intymiais dezodorantais. Jūs jau žinote, kad genitalijų sritis yra subtili. Todėl jis gali būti lengvai dirginamas ir sukelti kitų komplikacijų.

mergina su dezodorantu

Intymūs dezodorantai gali padėti geriau užuosti ir padidinti pasitikėjimą savimi (Šaltinis: cottonbro: 4153782 / Pexels.com).

Kokie yra privalumai ir trūkumai?

Daugelis žmonių nėra labai aiškūs dėl šių produktų naudingumo. Todėl tai labai dažnas klausimas. Toliau mes įvardinsime jums keletą privalumų ir trūkumų:

Privalumas

 • Jie padeda pasitikėti.
 • Jie suteikia gaivų ir malonų aromatą.
 • Jie idealiai tinka neutralizuoti tipinį kvapą, kurį sukelia per didelis prakaitas.
 • Jie gali būti dėvimi ant apatinio trikotažo ar ant odos.

Trūkumai

 • Galbūt jie užmaskuoja sveikatos būklę.
 • Kai kurie dezodorantai gali sudirginti žmones su jautria oda.

Ar galiu kasdien naudoti intymius dezodorantus?

Teoriškai galėtum. Tačiau mes nerekomenduojame. Prieš paaiškindami kodėl, turėtumėte savęs paklausti, kodėl norite jį naudoti kasdien. Ar bandote užkirsti kelią kvapui konkrečioje situacijoje? Arba jūs bandote paslėpti natūralų savo privačių dalių kvapą?

Jei galvojate apie antrą atsakymą, atkreipkite dėmesį! Stipraus kūno kvapo priežastis gali būti būklė. Nepaisant to, ar esate moteris, ar vyras, į tai turėtumėte atsižvelgti.

Jis turėtų būti vartojamas vieną – du kartus per dieną.

Moterys yra labai linkusios į infekcijas, kurios keičia natūralią intymios zonos pusiausvyrą. Dažniausias yra bakterinis vaginozė, paliekanti stiprų kvapą.

Vyrų procesas yra panašus. Užsikrėsti bakterinėmis ar grybelinėmis infekcijomis yra daug lengviau, nei daugelis mano. Tai gali sukelti lytiškai plintanti liga ar šlapimo takų problema.

intymios odos dezodorantas

Menstruacijomis naudojami produktai gali pakeisti šios srities kvapą. (Šaltinis: shimazaki: 5938250 / Pexels.com).

Kodėl savo intymioje zonoje galėjau užuosti blogą kvapą?

Deja, tai nėra vieninteliai variantai. Čia mes atkreipiame dėmesį į kitus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti:

 • Neteisinga higiena: Tai gali atsitikti netinkamai tvarkantis. Kita priežastis gali būti tai daryti, tačiau naudoti netinkamus produktus.
 • Jūsų dietos tipas: Dieta, kurioje gausu pieno, raudonos mėsos ir alkoholio, gali sukelti stiprų kūno kvapą.
 • Apsirengti netinkamais drabužiais: Mes visi prakaituojame, bet yra žmonių, kurie tai daro dažniau. Visų pirma, kai pridedate drabužių, kurie nepatinka prakaitavimui.
 • Lytiniu keliu plintanti liga: Trichomonozė ir gonorėja turi kvapą keliančių lytinių organų simptomų.
 • Įklotų ar tamponų naudojimas: Šių elementų medžiagos palaiko drėgmę. Tai sukelia nemalonų kvapą daugeliui žmonių.

Kuo skiriasi intymus dezodorantas nuo prausiklių?

Yra valytojų, kurie taip pat atsakingi už tai, kad intymioje zonoje nebūtų erzinančių kvapų. Tačiau reikia suprasti, kad tai yra du skirtingos paskirties produktai:
Dezodorantas Švaresnis
Tikslas Neutralizuokite kvapą toje vietoje ir atnaujinkite Išvalykite vietą ir išsaugokite jos pH
Pristatymas Paprastai būna aerozolio Skystis, gelis ar lazdelė.
Taikymo vieta Jį galima tepti ant apatinio trikotažo arba ant odos Jis dedamas ant odos
Vartojimo indikacijos Po maudynių sunaudota daug Jis taikomas vonios metu.

Pirkimo kriterijai

Kovojant su blogais kvapais, logiškiausias sprendimas yra dezodorantas. Laimei, šią prielaidą galima pritaikyti ir tarpkojiui. Tačiau produktas turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kad jį būtų galima saugiai naudoti tame regione. Prieš įsigydami ilgai lauktą pirkinį, geriausia atsižvelgti į šias rekomendacijas:

Kam skirtas intymus dezodorantas?

Mes neteigiame, kad moterys yra iš Veneros, o vyrai – iš Marso. Bet mes galime jums pasakyti, kad jie yra labai skirtingi. Dėl jų anatomijos jie turi priešingus poreikius. Visų pirma, ten apačioje. Tai reiškia, kad jokiu būdu jie negali naudoti to paties produkto savo kūno kvapams sušvelninti. Ar netikite mumis? Žvilgsnis!

 • Vyrai: Jūsų lytiniai organai nevalo savęs, skirtingai nei moterys. Taigi bet koks kontraindikuotinas metodas gali platinti mikrobus.
 • Moterys: Iš makšties išskiriami aplinkai jautrūs skysčiai. Reguliarus ponios pH gali skirtis visą gyvenimą. Būdamas aukštas, tai yra puiki vieta bakterijoms daugintis. Dėl to labiau tikėtina, kad užsikrėsite infekcijomis.

„Paauglių, net jaunų mergaičių, aerozolių naudojimas gali sukelti alerginį atsaką. Tai gali sukelti kontaktinį vulvovaginitą. Dėl šios priežasties jų vartoti nerekomenduojama.”

Kvapas

Aromatas yra pagrindinis taškas, kaip ir bet kuriame kitame dezodorante. Laimei, įvairūs gamintojai gali rinktis iš daugybės alternatyvų. Nuo citrusinių vaisių aromatų iki gėlių.

Šiuo aspektu galite tiesiog leisti sau eiti pagal savo skonį. Kai kurie žmonės siekia tam tikro kvapo, kiti nori likti nepastebėti. Pavyzdžiui, vyrai linkę …