Kodėl turėtumėte investuoti į GPS

Ar jūsų šuo kada nors išbėgo į apylinkes ir pasiklydo? Jei jie klaidžioja per toli, gali nepavykti rasti kelio atgal. Tai ypač pasakytina apie šunis, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia uždarose patalpose ar aptvertame kieme.

Net jei jūs reguliariai vaikštote su savo šunimi ir jie gali prisiminti jūsų kaimynystės išdėstymą, nėra jokios garantijos, kad jie nesivaikys automobilio ar ko nors neišgąsdins, vesdami juos į vietas, kurių nepažįsta.

Jei jūsų augintinis dingo be žinios, tai gali būti visiškai pražūtinga. Ir kartais sužinai, kad įvyko blogiausia. Tai gali būti ypač sunku, jei turite vaikų, kurie gali turėti daug problemų tvarkydami mylimo augintinio netektį.

Anksčiau reikėjo tikėtis, kad ID ant jūsų šuns antkaklio ir kiemo tvoros neleis jiems klaidžioti per toli nuo jūsų namų. Tačiau šiandien yra daug geresnis variantas: GPS šunų antkakliai.

Šiandien GPS yra visur, jis yra prieinamas, o GPS vietos stebėjimo priemonės yra mažesnės nei bet kada anksčiau. Šunų antkakliai su implantuotais GPS sekikliais taip pat yra prieinami, plačiai prieinami ir verti investicijų. Jie yra gana panašūs į GPS sekimo įrenginius, naudojamus laukinių gyvūnų migracijai stebėti, ir jie gali padėti rasti tikslią jūsų pamesto augintinio vietą per kelias minutes.

1 iš 3 augintinių kažkuriuo gyvenimo metu pasimeta.

Šis Amerikos humaniškosios asociacijos skaičius yra stulbinantis. Šunys turi teisę mėgautis laisve, ir daugelis šeimininkų tai supranta – kartais pasivaikščiojimai be pavadžių ar žvalgymasis kieme daro stebuklus jų psichinei sveikatai.

Tačiau viskas, ko reikia, yra a pavienis elnias ar burundukas. Staigus griaustinis ar šautuvas. Arba net per stichines nelaimes, tokias kaip šepečių gaisrai, viesulai ir uraganai. Jūsų šuo gali būti mylių atstumu akies mirksniu.

Mažiau nei 23% pamestų augintinių JAV vėl susitinka su savininkais.

Palyginkite šį skaičių su JK (47% susijungė), kur mikroschemos yra efektyviau panaudojamos, o skaičius vis dar nėra pakankamai geras. Jei 1–3 tikimybė, kad jūsų augintinis pasimestų, o 23% tikimybė, kad jie sugrįš, kodėl savininkai neinvestuotų į GPS technologijas?

Kaip gauti a GPS šuns antkaklis, su išgraviruota ID žyma – tai puikus būdas apsaugoti savo augintinį ir apsaugoti jį. Kuo greičiau juos rasite, tuo mažesnė jų tikimybė susižeisti, jei jie klaidžioja per toli ir neranda kelio atgal. Žinant, kad jų antkaklyje yra vietos stebėjimo priemonė, galite gauti labai reikalingą ramybę, kai išleisite šunį į kiemą neprižiūrimi.

Kaip veikia GPS šunų antkakliai?

Kaip jūs tikriausiai pastebėjote, per pastaruosius kelis dešimtmečius GPS perėjo nuo pažangiausių karinių technologijų prie kasdienio įrankio, kurį dauguma mūsų naudoja gana reguliariai. Didelių valstybinių ar nacionalinių žemėlapių išsiskleidimo keliuose dienos jau gerokai atsiliko. Net atspausdinus „MapQuest“ nuorodas, jei tai atsimenate, jau praeitis. Dėl visur esančio GPS, nuorodas gauti taip pat paprasta, kaip ištraukti išmanųjį telefoną ir atidaryti „Google Maps“ ar „Apple Maps“.

Laikui bėgant GPS sekimo priemonės, galinčios sekti vietą, vis mažėjo. Šiandien juos galima lengvai įsodinti į drabužius ir naminių gyvūnėlių antkaklius. Tai padarė GPS šunų antkaklius tai, kas yra plačiai prieinama ir gana lengva rasti ir įsigyti.

Taigi kaip tai veikia? Norint suprasti, kaip veikia GPS aprūpinti naminių gyvūnėlių antkakliai, verta pradėti nuo pagrindinio GPS veikimo paaiškinimo. GPS, sutrumpintai kaip „visuotinė padėties nustatymo sistema“, naudoja palydovų tinklą, kad nustatytų beveik bet kurio žemės rutulio taško vietos koordinates.

GPS palydovas

GPS palydovai yra labai specializuoti ir kiekvienas transliuoja nuolatinį signalą. Šį signalą ima imtuvai ant žemės, įskaitant GPS sekimo įrenginius, įmontuotus į naminių gyvūnėlių antkaklius. Jei jus domina techninės informacijos paieška, „Wikipedia“ iš tikrųjų turi gana išsamią techninę apžvalgą.

GPS palydovo sistema leidžia nustatyti šunų antkaklius pagal vietą. Antkakliuose yra labai maži sekimo įrenginiai, kurie naudoja GPS sistemą, kad nustatytų ir stebėtų tikslią antkaklio vietą ir, be to, šunį, kuris jį dėvi. Ši vietos informacija gali būti perduodama į bet kurį prie interneto prijungtą kompiuterį, naudojant korinio ryšio, radijo ar palydovo modemą sekimo įrenginyje.

Priežastis, kad tai yra toks puikus dalykas, yra ta, kad jei jūsų šuo nuklysta ir jūs jų nerandate, jums tereikia naudoti kompiuterį ar išmanųjį telefoną, kad gautumėte tikslią jų vietą. Kartu su augintinio buvimo vieta taip pat galite pasiekti kitą informaciją, pvz., Akumuliatoriaus įkrovos lygį. Kai kurie GPS šunų antkakliai taip pat leidžia jums nustatyti specialią perimetro zoną, o jei jūsų šuo palieka šią „saugią zoną“, jums apie tai bus nedelsiant pranešta teksto pranešimu ar el. Paštu.

Geriausi GPS šunų antkakliai

Mes išnagrinėjome, kokie yra GPS šunų antkakliai, kaip jie veikia ir kodėl verta juos įsigyti savo šuniui. Bet kokį GPS šuns antkaklį turėtumėte įsigyti? Kadangi ši technologija yra gana nebrangi ir plačiai prieinama, yra nemažai skirtingų prekių ženklų. Gali būti sunku suprasti, kaip jie lyginami pagal kokybę, patikimumą ir naudingas papildomas funkcijas.

Neseniai išnagrinėjome nemažai skirtingų prekių ženklų ir modelių ir radome du mums išsiskiriančius prekių ženklus. Štai keletas informacijos apie kiekvieną prekės ženklą ir jo siūlomas funkcijas.

Atminkite, kad šie du geriausi pasirinkimai nėra jokios konkrečios eilės. Manome, kad abu verta gauti, todėl pasidomėkite savybėmis ir kainomis bei sužinokite, kuris iš jų labiausiai tiktų jums ir jūsų augintiniui.

Švilpukas GO

Kai baterija veikia iki dešimties dienų ir iki pilno įkrovimo – tik dvi valandos, jums tikrai nereikia jaudintis Svilpukas labai dažnai baigiasi baterija. Keičiamas antkaklis ir sekimo priemonė leidžia jums pritaikyti savo jauniklių išvaizdą, o pats prietaisas turi IP67 atsparumą vandeniui. Viena šauniausių naujų funkcijų yra sveikatos ir fitneso stebėjimas, todėl galite stebėti savo šuns mankštos kiekį ir kasdienius įpročius.

Kai gausite „Whistle“, dėžutėje bus stebėjimo priemonė, pridedama apykaklė ir priedas, USB įkrovimo laidas ir „Quickstart“ naudojimo vadovas.

Jis gali prisijungti prie daugiau nei vieno „WiFi“ tinklo, o kai jis yra veikimo zonoje, jis įkels duomenis per „WiFi“ ryšį. Tai padeda „Whistle“ taupyti taip reikalingą baterijos veikimo laiką. Stebėjimo priemonė suderinama tiek su „Apple iOS 9.0“ ir naujesnėmis, tiek su „Android 5.0“ ir naujesnėmis versijomis.

Jei jūsų augintinis išeis iš „saugios vietos“, kurią galėsite lengvai nustatyti, galėsite naudoti „Whistle“ el. Pašto, programų ar teksto pranešimams gauti. Taip pat galite paskirti daugiau nei vieną saugią vietą, kuri gali būti naudinga. Negana to, bet jūs taip pat galite tai naudoti norėdami stebėti savo augintinio kasdienį aktyvumo lygį, padėdami įsitikinti, kad jūsų šuo gauna pakankamai fizinių pratimų, kad išliktų laimingas, sveikas ir tinkamas. Tam taip pat galite nustatyti pasirinktinius tikslus, o programa gali pranešti, jei jūsų šuns veiklos lygis ar miego režimas staiga pasikeis.

Norėdami naudoti „Whistle“, turėsite įsigyti prenumeratos planą, leidžiantį įrenginiui pasiekti korinio ryšio tinklą, tačiau turėsite 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dėl kokių nors priežasčių tai jums netinka, galite jį atsiųsti ir susigrąžinti visą pirkimo kainą.

NUORODA AKC

šunys, nešiojantys saitą akc

LINK AKC naudoja unikalų išlenktą dizainą, skirtą kuo patogiau pritaikyti visų dydžių šunims. Kaip ir „Whistle 3“ bei „Snuzzle“, jie lengvai pritvirtinami prie esamo jūsų šuns antkaklio. Tai taip pat gana lengvas, o tai gali būti pranašumas prieš kitas galimybes, jei turite mažą ir vidutinį šunį.

„LINK AKC“ stebi keturis pagrindinius dalykus: Vieta, Sveikata, „Nuotykiai“ ir „Garsas ir šviesa“. „Nuotykių“ stebėjimas leidžia dalytis, išsaugoti ir įrašyti šuns žaidimo laiką ir pasivaikščiojimus. „Garso ir šviesos“ parinktis padeda dresuoti šunį nuotoliniu būdu, įjungiant jo garsą arba įjungiant įmontuotą LED lemputę.

Antkaklio tvirtinimas yra mažas, vidutinis, didelis ir ypač didelis, tai reiškia, kad galite rasti variantą, tinkantį beveik bet kuriam šuniui. Įprastai naudojant bateriją, jos baterija veikia nuo dviejų iki trijų dienų, ji yra atspari vandeniui, net jei ji panardinta iki trijų pėdų vandens.

Išskyrus LINK ATC lengvą dizainą ir daugybę dydžių parinkčių, dar vienas dalykas yra tas, kad jis naudoja unikalų AI algoritmą, kad sužinotų, kas yra „intensyvi“ jūsų individualaus šuns veikla. Tada jis naudoja 3 ašių akselerometrą, kad nustatytų vidutinį ir intensyvų judėjimą. Taip pat pateikiamos individualizuotos rekomendacijos, kokio aktyvumo lygio jūsų šuniui reikia, atsižvelgiant į jo veislę, amžių, dydį ir elgesio modelius.

Kaip ir daugumoje GPS šunų antkaklių, LINK AKC leidžia jums nustatyti „saugias zonas“ ir gauti momentinius pranešimus, jei jūsų šuo palieka nurodytą perimetrą. Tai „Nuotykių“ funkcija taip pat siūlo unikalią skaitmeninio iškarpų albumo funkciją, kuri registruoja žemėlapius, atstumus ir nuotraukas, kurias darote, kai atvedate šunį pėsčiomis ar vaikštote lauke.

GPS šunų antkakliai yra prieinami, turtingi funkcijų ir yra verti pinigų

Žinoma, GPS šuns antkakliai, kuriuos mes paryškinome, nėra pigūs apačioje, tačiau jokiu būdu jų negalima įsigyti. Jei atvirai, saugumo ir ramybės, kurią gali pasiūlyti GPS šuns antkaklis, verta investuoti. Daugumai antkaklių reikalingas abonentinis planas už nedidelį mėnesinį mokestį, nors paprastai galite sutaupyti pinigų sumokėdami už metus ar dvejus metus iš anksto.

Šiandienos GPS antkakliai yra galingesni, patikimesni ir turtingesni nei bet kada anksčiau. Augintinių savininkams šie prietaisai yra to verti.