„Ipad“ dėklai: kas yra

Komercinė programos versija tablėtė, kaip mes šiandien žinome, „Apple“ pradėjo veikti 2010 m. Nors yra tabletės Šeštojo dešimtmečio pabaigoje šie įrenginiai tapo įprasti tik tada, kai jie buvo paleisti į rinką. Šiuo metu šie dalykėlių yra plačiai naudojami.

Nors tai yra išmanieji įrenginiai, integruojantys naujausias technologijas, jų fizinės savybės (techninė įranga) vis dar yra labai trapūs, todėl rekomenduojama juos kaip nors apsaugoti. „IPad“ dėklai apsaugo šį „Apple“ produktą nuo smūgių, purvo ir net vandens.

Svarbiausias

  • „IPad“ atvejais galime sutaupyti dideles pinigų sumas. Vieno pirkimas susijęs su papildomomis išlaidomis; tačiau tai turi būti vertinama kaip mūsų gyvybės draudimas dalykėlių.
  • Yra visų skonių užvalkalai. Dažniausiai gaminamos iš polimerų ir sintetinių odų.
  • Dizainas ar ilgaamžiškumas yra keletas pagrindinių veiksnių prieš įsigyjant šį daiktą. Kruopščiai tai pamatysime paskutiniame šio vadovo skyriuje, skirtame svarbiausiems pirkimo kriterijams.

Geriausi „iPad“ dėklai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Yra šimtai „iPad“ dėklų, kuriuos gamina įmonės, parduodančios rinkos poreikius atitinkančius modelius. Dizaino mėgėjams galite rasti atsparesnių užvalkalų sportininkams ar minimalistams. Taip pat yra temų kūdikiams. Žemiau yra a reitingą su geriausiais „iPad“ dėklais rinkoje.

Labiausiai vertinamas „iPad“ dėklas dėl jo universalumo

„OtterBox Defender iPad“ dėklas yra vienas geriausiai vertinamų. Tai tvirtas dėklas, atsparus kritimams, smūgiams ir įbrėžimams. Komplekte yra įmontuota ekrano apsauga, neleidžianti lietimui jautriems stiklams nulūžus.

Jo dizainas yra tvirtas, tačiau lengvai valdomas. Ši rankovė uždengia įrenginio prievadus, taip pat dėl ​​savo dizaino leidžia jį naudoti kaip muzikos stendą, kuris palengvina skaitymo ir rašymo režimą.

Puikus „iPad“ dėklas darbui tablėtė

Šis dėklas idealiai tinka tiems, kurie dirba su jais tablėtė, nes ji turi naudingą ispanų kalbos klaviatūrą, pagamintą iš aukščiausios klasės ABS plastiko. Jis turi sintetinės odos dangą, suteikiančią elegancijos ir maksimalios apsaugos.

Labai geras įkrovimo laiko ir baterijos veikimo laikas. Tinka dirbantiems „iPad“. Klaviatūra paverčia šį įrenginį kompiuteriu. Suteikia funkcionalumo, elegancijos ir lengvumo.

Pigiausias ir funkcionaliausias „iPad“ dėklas

„Rii Es-bt12“ „iPad“ dėklas suteikia vartotojams saugumą, patogumą, eleganciją ir komfortą. Šis dangtis pagamintas iš itin atsparios plastikinės medžiagos, kuri sugeria smūgius ir kritimus.

Jame yra klaviatūra QWERTY ispanų kalba, jungiantis per „Bluetooth 3.0“. Dėl šių funkcijų šis „iPad“ dėklas yra išskirtinis pasirinkimas, ypač tiems, kurie domisi funkciniu dėklu už prieinamą kainą.

Tinkamas „iPad“ dėklas mažiesiems namuose

Šis dangtis yra idealus variantas apsaugoti tabletės naudojamas vaikams, nes jis pagamintas iš etilo vinilacetato, taip pat žinomo kaip EVA, labai atsparus termoplastinis polimeras. Šis dėklas užtikrina apsaugą, viršijančią įprastą prietaiso susidėvėjimą.

Jis taip pat turi prijungiamą ekraną, kuris apgaubia „iPad“. Jame yra rankena, funkcija, kurią lengva nešiotis. Be to, nors tai ir labai gera apsauga, tai yra labai lengvas ir lengvai transportuojamas dėklas.

Geriausias „iPad“ dėklas dėl jo saugumo ir praktiškumo

„Jetech 0216“ idealiai tinka tiems, kuriems patinka paprastas pasirinkimas, orientuotas į visišką įrenginio apsaugą. Jis pagamintas iš sintetinės odos ir turi skylę, leidžiančią fotografuoti be pašalinimo.

Jis turi „automatinio miego“ funkciją, o tai reiškia, kad atidarius dėklą „iPad“ automatiškai atrakinamas. Dėl minimalistinio dizaino ir saugumo tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta funkcionalumą.

Palyginimo lentelė

„OtterBox“ gynėjas COO dangtis Rii „JETech 0216“
Galinis dangtelis Taip Taip Taip Taip
Ekrano dangtis Taip Taip Taip Taip
Svoris 4,54 gr 612 gr 558 gr 172 gr
Medžiaga Itin atsparus daugiasluoksnis plastikas Plastikinė ir sintetinė oda Plastmasinis Plastikinė ir sintetinė oda
Lektoriaus funkcija Taip Taip Taip Horizontalus
Klaviatūra Ne Taip Taip Ne
Spalvos Juoda Juoda Pilka Yra 8
Kaina 61,61 euro 38,99 euro 9,95 euro 14,99 euro

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Ipad“ dėklus

Be abejonės, „iPad“ pradėjo rinkos segmentą, kurį iškart priėmė milijonai vartotojų visame pasaulyje. Tai padarė jo universalumas, technologijos ir estetika įtaisą noro objekte, nors ir reikia pasakyti, labai brangus. Laimei, „iPad“ dėklai yra apsauginiai ir dažnai efektyvesni naudoti.

Žmogus su savo „iPad“

„IPad“ atvejais galime sutaupyti dideles pinigų sumas. Vieno pirkimas susijęs su papildomomis išlaidomis; tačiau tai turi būti laikoma mūsų daiktų gyvybės draudimu. (Šaltinis: Shypka: iFSvn82XfGo / Unsplash.com)

Kokios „iPad“ dėklų rūšys yra labiausiai paplitusios?

Kaip matote reitingą Šiame straipsnyje pateikiami „iPad“ dėklai, turintys įvairių funkcijų, pradedant funkcinėmis ir baigiant estetinėmis. Nors yra ir kitų, neabejotinai labiausiai paplitę yra atverčiami dangteliai, integruoti klaviatūros dangteliai, organizatorių dangteliai ir minkšti dangteliai.
Apvalkalo tipas Charakteristikos
Su viršuje Jie apsaugo „iPad“ ir leidžia lengvai pasiekti įrenginį.
Su integruota klaviatūra Jie idealiai tinka žmonėms, dirbantiems iš jų tabletės.
Organizatoriai Šie dangteliai turi išorines kišenes, skirtas laikyti aksesuarus iš tablėtė ar koks kitas elementas, kuris nori apsisaugoti.
minkštas Skirtingai nuo dangčių, šio tipo dangteliai dažniausiai gaminami iš ripstop audinių arba odos.

Kokios medžiagos yra labiausiai rekomenduojamos „iPad“ dėkle?

Didelis tvirtumas ir ilgalaikis patvarumas yra neabejotinai pageidaujamos „iPad“ dėklo savybės. Tai priklausys nuo medžiagų, iš kurių jie pagaminti. Taigi svarbu atidžiai peržiūrėti perkamo produkto tipą.

Atminkite, kad kai kurie yra pagaminti iš nelabai patvarių medžiagų.

Dauguma „iPad“ dėklų, kuriuos galime rasti rinkoje, yra pagaminti iš aukštos kokybės polimerų arba gumos, atsparių kritimams, smūgiams ir įbrėžimams. Kai kurie dažniausiai yra sutvirtinti sintetine oda, kuri suteikia jiems elegantišką apdailą; Ši medžiaga dažniausiai randama korpuso gale ir kampuose.

Patiems reikliausiems (nors ir daug didesnėmis kainomis) yra dangteliai, pagaminti iš ypač lengvo plieno, kuris garantuoja dar didesnį gaminio atsparumą. Paprastai tokio tipo dėklai yra iš vienos dalies, kuri telpa aplink „iPad“, taip apsaugodama nugarą ir ekraną.

Moteris su Ipad

Yra visų skonių užvalkalai. Dažniausiai gaminamos iš polimerų ir sintetinių odų. (Šaltinis: Levak: GNVxujZ_CxU / Unsplash.com)

Ar „iPad“ dėklas turi kitų privalumų, išskyrus apsaugą?

Atsakymas yra aiškus ir aiškus „taip“. „IPad“ dėklai ne tik apsaugo mūsų įrenginius nuo smūgių ir įbrėžimų, bet ir padaro įtaisą aptariamame įrenginyje. Yra dangtelių, kuriuose, pavyzdžiui, integruota klaviatūra QWERTY. Tai idealiai tinka vartotojams, naudojantiems tablėtė dirbti.

Taip pat gale yra viršeliai su mažomis plokštelėmis, kurios tampa muzikos stendais. Ši funkcija palengvina „iPad“ naudojimą atliekant įvairias veiklas, pavyzdžiui, žiūrint vaizdo įrašus, skaitant ar rašant. Panašiai garso mėgėjams yra atvejų, kai garsiakalbiai yra įtraukti ir apsaugoti prievadai.

Ar „iPad“ atvejais fizinė išvaizda ar apsauga yra svarbesnė?

Tiesą sakant, yra dangteliai visų tipų vartotojams. Globalizuotoje rinkoje yra dangtelių, kurių dizainas yra toks pat įvairus kaip ir skonis. Yra dangteliai vaikams, minimalistams, derliaus, su gyvūnų atspaudais arba su skirtinga tekstūra.

Yra net viršelių su kariniais motyvais arba iš beveik skaidrių medžiagų.

Kalbant apie apsaugos lygį, didesnio atsparumo dangčiai paprastai yra pagaminti iš medžiagų, kurios dažnai nėra vertinamos dėl jų estetinės vertės, tačiau taip pat padengia daugiau erdvių. Patartina rasti pusiausvyrą ir, visų pirma, gerai nustatyti naudojimą, kuris bus naudojamas tablėtė.

Galiausiai, reikliausiems, norintiems visiškos apsaugos ir jų lūkesčius atitinkančios estetinės vertės, yra kompanijų, gaminančių „iPad“ dėklus su norimomis medžiagomis ir fizinėmis savybėmis. Šis atvejo pritaikymas, nors ir brangesnis, yra neabejotinai apsvarstytina galimybė.

Žmogus, geriantis kavą

Dizainas ar ilgaamžiškumas yra keletas pagrindinių veiksnių prieš įsigyjant šį daiktą.
(Šaltinis: „Navigator“: UK1N66KUkMk / Unsplash.com)

Pirkimo kriterijai

„IPad“ kaina yra nemaža, todėl pasirinkę tinkamą korpusą galime sutaupyti nemažą pinigų sumą. Be to, kaip jau minėta, mūsų įrenginį saugos ne tik objektas (nors tai ir yra pats svarbiausias dalykas), nes yra atvejų, kurie programinei įrangai suteikia pridėtinės vertės. Žemiau yra sąrašas savybių, į kurias reikia atsižvelgti.

Dydis ir svoris

Pirkdami tokio tipo objektus internetu rizikuojate, kad įsigytas dangtis galiausiai netiks jūsų įtaisui. Norint išvengti šios sudėtingos situacijos, patartina patikrinti „iPad“ modelį ir jo suderinamumą su nagrinėjamu atveju. Kitas svarbus veiksnys yra svoris. Dauguma atvejų sveria nuo 50 iki 500 gramų.

Juodas laikrodis

Didelis tvirtumas ir ilgalaikis patvarumas yra neabejotinai pageidaujamos „iPad“ dėklo savybės. (Šaltinis: „Sikkema“: 6ztB_TQjjsw / Unsplash.com)

Naudojimo tipas

Jei kelionės metu „iPad“ naudojamas fotografuoti ar filmuoti, bus geriau pirkti dėklą, užtikrinantį didesnę apsaugą ir turintį skylę kameroje. Jei juo naudosis kūdikiai, geriau rinktis neperšlampamą dangtelį. Štai keletas pasiūlymų.

Naudokite Rekomendacija
turizmas Patvarus ir su skylėmis „iPad“ fotoaparato objektyvo srityje.
Kūdikiams Pagaminta iš kietų medžiagų ir pageidautina neperšlampama.
Darbas Su klaviatūra.

Dizainas

Yra vienodų spalvų viršeliai su gyvūnų raštų piešiniais, …