5 šepetėliai, kuriuos turėtumėte turėti

Nesvarbu, ar esate naujokas makiažo meistras, ar aistringas, ar grimuojatės tik kartkartėmis, tik šventinėms progoms. Kosmetikos gaminiuose turėtumėte turėti šepetėlių rinkinį, kuris palengvintų jums makiažą, kuris leistų jaustis gražiai ir moteriškai.

Profesionalūs šepečių rinkiniai apima daug produktų. Ten rasite gerai žinomus pudros, pagrindo, akių makiažo, kontūro šepetėlius, bet ir papildomų aksesuarų antakiams paryškinti, korektoriui ir specialioms skardinėms tepti. Daugelis šių šepetėlių praktiškai nebus naudojami, nes jie naudojami profesionaliam, vakariniam makiažui. Kasdieniam „pagražinimui“ pakanka 5 šepetėlių, su kuriais mes supažindinsime žemiau.

Kelios taisyklės, leidžiančios pradėti:

Makiažas yra puikus nuotykis, kurį verta patirti naudojant gerą produktų asortimentą. Namų tualetinis staliukas apima: geros spalvos kosmetiką ir meistriškai parinktus aksesuarus, kuriais juos tepate ant veido. Net firminė pudra, pagrindas ar akių šešėliai, naudojami netinkama technika, odai neatrodys gerai. Tokio neišsivysčiusio ir blogai pritaikyto produkto poveikis dažnai būna dėmės, blogas šešėlis ar dryžiai.

Tikriausiai norite išvengti pastarojo. Štai kodėl nusprendėme jums paruošti TOP 5 šepetėlius, kuriais atliksite visas veiklas ne tik kasdieniame, bet ir stipresniame makiaže. Taigi, rankų šepetėliai!

1. Pagrindo teptukas

Jei teptukai galėtų dalyvauti sporto varžybose, šis produktas užimtų aukščiausią vietą ant podiumo. Pagrindo šepetys leidžia tepti saugų dangos, demblių ar BB kremo sluoksnį. Jo dizainas palengvina produkto naudojimą, o ne jo trynimą, t. Y. Makiažo naudojimas naudojant tinkamą techniką, suteikiančią veidui ilgą laiką šviežią išvaizdą.

Pagrindo šepetys turėtų būti pagamintas iš dirbtinių šerių, o prieš pat darbą taip pat šiek tiek sudrėkintas. Priešingu atveju lipni milteliai neprilips prie šerių, kaip reikalaujama.

Makiažo šepetėlio forma nėra tokia svarbi. Galite pasirinkti visiškai plokščią galą arba šiek tiek suapvalintą. Čia laikui bėgant jūs pats nuspręsite, kuris iš šepetėlių yra geresnis pagrindo glostymui. Svarbiausia, kad jis būtų pakankamai storas, mėsingas ir gana minkštas. Taigi pats pagrindo taikymo procesas yra malonus.


Patarimai pradedantiesiems:

jei ieškote tobulo pagrindo šepetėlio, nenaudokite vadinamojo pečių ašmenys. jei neturite

Laikydamiesi tinkamos praktikos, jūs trinsite pamatą, o ne jį baksnosite.


2. Laisvas pudros šepetys

Laisva pudra yra makiažo elementas, palengvinantis nuolatinį odos matavimą, tačiau taip pat padengiantis trūkumus, subtilius randus ar paraudimus. Dėl to jūs nešviečiate ir nesutvarkote pagrindo. Ir čia taip pat reikės naudoti priedą, kuris greitai pritaikys pasirinktą gaminį. Miltelių šepetėlis turi būti tikrai storas, didelis ir gali būti šiek tiek suapvalintas. Naudodami tokį priedą, galite greitai pritaikyti produktą ant viso veido.

3. Kontūrinis šepetys

Pavadinimas rodo, kad šio šepetėlio funkcijos pritaikytos tik tepant bronzantu, tačiau šis produktas taip pat bus puikus kaip paryškinamasis teptukas ar skaistalai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai meistriškai nukreipti šepetėlio galiuką į veidą ir tinkamu kampu.

Užtepkite bronzantą šepečio šonu ir patrinkite visu antgaliu. Švelniai padėkite žymeklį ir skaistalus ant viršaus pjūvio ir patepkite kontūravimo priemonę.

Kontūrinis šepetys taip pat turėtų būti gana minkštas ir išdėstytas šiek tiek smailia ar suapvalinta forma.


Įdomus patarimas:

per didelis teptukas gali sukelti sunkumų pritaikant atskirus produktus, t

sukuriant gražius perėjimus. Taigi rinkitės mažesnį, tikslesnį gaminį!


4. Akių makiažo šepetėlis

Nepamainomas, ypač toms damoms, kurios nori pabrėžti savo akis, paryškinti akis ir suteikti savo akims unikalią išraišką.

Pagrindinį atspalvį, dažniausiai kūno spalvos, galima pritaikyti pirštų galiukais. Visų pirma todėl, kad juo dažniausiai uždengiate visą judantį voką. Tamsesnį, ryškesnį atspalvį ir, kas yra svarbu, tą, kurį tepate tik akies lūžio linijai arba šiek tiek virš jos, reikia tepti maišymo šepetėliu. Šis produktas turėtų būti purus ir šiek tiek suplotas. Akių šešėlį uždėkite ant voko plokščia puse ir sumaišykite jį su galiuku, kol pasieksite puikius perėjimus.


Atsargiai:

Čia venkite labai didelių šepečių, kurie gali trukdyti smulkiam atspalviui.


5. Šepetys „rutulys“

Tai yra antrasis šepetėlis, būtinas norint pasidaryti patrauklų akių makiažą. Naudodami šį priedą galite sumaišyti apatinę arba viršutinę liniją, padarytą ant kilnojamojo voko ar prie vandens linijos, bet taip pat gražiai apšviesti akies kampus.

Šio tipo šepetys turėtų turėti šiek tiek formos galiuką. Sunku puikiai apibūdinti jo išvaizdą, tačiau jis tikrai neturėtų būti per mažas ar per suapvalintas.

Kokių šepetėlių galite atsisakyti, bent jau pradžioje, kol įpranti makiažą daryti?

Be abejo, teptukais korektoriui tepti, kuriuos taip pat galite patapšnoti pirštų galiukais.

Iš pradžių jums taip pat nereikės specialaus šepetėlio antakiams pabrėžti ir atskiro produkto skaistalams, paryškinimo priemonėms ar bronzantams.

Vienas dalykas yra tikras, kad mūsų aprašytą pagrindinį šepečių rinkinį verta turėti, nes:

– palengvina atskirų produktų naudojimą,

– sutvarko makiažą,

– Dėl to visas dalykas atrodo daug profesionalesnis