Traukinys Abs kaip Mattdoesfitness | Darbas Ou

Treniruočių abs gali būti nuobodu ir atvirai skaudu, bet stiprinti pagrindinę jėgą yra svarbu visoms treniruotėms, ir būkime tikri, malonu turėti pilvo raumenų. „Mattdoesfitness“, dar žinomas kaip Mattas Morsia, yra karalius „YouTube“ sunkioji atletika ir naudoja šį super paprastas ab workout statyti kad tvirta šerdis kuris yra svarbu pamatas visiems tiems didelis junginys keltuvai.

f tai pakankamai geras Matdoesfitness, tada tai pakankamai gera dėl muso. Wpririšti jūs ieškote sukurti stipriąer šerdis arba gauti tie susmulkinti abs, tai sportuoti padės jums jūsų kelyje.

„Mattdoesfitness“„Ab Sportuoti

Mes pasitelkė pagalbą mūsų gyventojo PT Chriso Appletono suskirstyti kiekvieno pratimo mokslą ir kaip ši treniruotė sukurs jūsų pagrindinę jėgą norint pasiekti abs, kaip Matt.

Atvirkštinis krizė

3 rinkiniai iš 12 atstovas.

Atvirkštiniai traškesiai nukreipti į visus jūsų raumenis, sutelkiant dėmesį į apatinę šerdį. Atraminiai raumenys apima įstrižas ir skersinę pilvo dalį – giliausią iš visų pilvo raumenų, kurios padeda stabilizuoti stuburą ir šerdį. Pridėtas klubo pakėlimas dar labiau įtrauks apatinę šerdį ir aplinkinius raumenis, palaikančius stabilumą.

Pakeltos kojų traškesys

3 rinkiniai iš 15 pakartojimų.

Krizė yra populiarus pasirinkimas tiems šešių pakuočių abs. Jie padeda sustiprinti jūsų šerdį, įskaitant apatinius nugaros raumenis ir įstrižas, kurios pagerins jūsų pusiausvyrą ir laikyseną. Kojų pakėlimas apatinei nugaros daliai yra daug patogesnis, o jei palaikoma, apatinė pilvo dalis padidėja.

Kintama šoninė lenta

3 rinkiniai po 10 pakartojimųs

Įvairūs „Plank“ pratimų asortimentas leidžia jums sustiprinti savo kūną kaip visumą ir ne tik pagrindą, bet ir visus tris sujungiant į vieną judesį, padidėja ante ir dar daugiau! Pridedama įtampa per judesį, kuris palaiko kūno stabilumą, tik padidina pratimą ir kiekvieną kūno dalį.

Sulankstytos rankos atsisėdimas

3 rinkiniai 15 atstovass

„Sit-Up“ yra klasifikuojamas kaip pagrindinis žaidėjų ab pratybose dirbant pilvo raumenys, įskaitant pilvo tiesumą, išorinius ir vidinius įstrižas, iliopsoas ir rectus femoris. Paprasčiausiai rankų uždėjimas ant krūtinės suteiks šiek tiek pasipriešinimo ir sumažins pagundą tempti kūną aukštyn, koks gali būti, kai dedate už galvos.

Plazdena spardosi

3 rinkiniai po 12 pakartojimųs. Repas yra vienas dešinysis, tada vienas kairysis smūgis – neapgaudinėkite tų pakartojimų.

Plazdimo smūgiai yra pratimas, kuris veikia jūsų širdies raumenis, ypač apatinius tiesiuosius pilvo raumenis, taip pat klubo lenkėjus, kurie palaiko jūsų stabilumą. Galite paremti nugarą, padėdami rankas po papildomais sunkumais arba laikydamiesi papildomų sunkumų, laikykite jas šone.

Paimkite namų pranešimą

Jei tuvėl jaučiuosi kaip iššūkis, sukurti savo a grandinė, vienas pratimas po kito – pajusite deginimą.

Įsitikinkite, kad jumsbūkite nuoseklūs ir prisiminkite, kad Roma nebuvo pastatyta per dieną, taigi ir tavo abs nebus. Taivirtuvėje gaminami gerai žinomi faktai, taip jei tu nori abs patinka Matt, tuAš taip pat turėsiu teisingai maitintis.