„iPhone 6S Plus“ ir „Samsung Gala“

„Apple“ vis dar yra gana naujas „Phablet“ žaidimas, nors jūs to nežinotumėte, turint omenyje, koks įspūdingas yra „iPhone 6 Plus“ ir koks „iPhone 6S Plus“ atnaujinimas.

Jei yra viena įmonė, kuri tikrai gali atsilaikyti prieš „Apple“ „phablet“, nors tai yra „Samsung“, ir nors „Galaxy Note 4“ nėra visai naujausia savo didelių išmaniųjų telefonų linija, tai vis tiek yra aukščiausio lygio telefonas, kuris tampa vis prieinamesnis. Bet ar jis pakankamai galingas, kad atitiktų „iPhone 6S Plus“?

Dizainas

„IPhone 6S Plus“ turi ploną metalinį korpusą su šiek tiek išlenktais kraštais, kaip ir „iPhone 6 Plus“. Tai aukščiausios kokybės ir puikiai atrodantis dizainas.

„Samsung Galaxy Note 4“ neatrodo taip aukštos klasės, nes, nors ir turi metalinį rėmą, nugarėlė yra plastikinė. Jo išvaizda panaši į odą, tačiau tekstūra tikrai nieko neapgauna. Vis dėlto, nors tai nėra tokia gera išvaizda (ar jausmas) kaip „iPhone 6S Plus“, „Galaxy Note 4“ vis tiek turi gana aukščiausios kokybės dizainą.

Ekranas

5,5 colių 1080 x 1920 IPS ekranas „iPhone 6S Plus“ priekyje užtikrina ryškų, ryškų vaizdą. Tai gali skambėti gerai, tačiau „Samsung Galaxy Note 4“ yra didelis ir ryškus 5,7 colių 1440 x 2560 „Super AMOLED“ ekranas, todėl jis yra ir aštresnis, ir didesnis, todėl jį geriau rinktis, jei jums reikia tikro „phablet“.

4 pastaba

Dėl papildomo dydžio šiek tiek sunkiau pasiekti tolimus kampus, tačiau, atsižvelgiant į „S Pen“ rašiklį, jis aiškiai suprojektuotas kaip dviejų rankų prietaisas, o rašiklis atveria jį naujiems sąveikos būdams, pvz., Ranka.

Galia ir našumas