Kavos aparatai iki 2 000 PLN 20

Kavos aparatas kainuoja mažiau nei 2 000 -

Turėdami 2 000 – kavos aparatą, galite lengvai pasirinkti gerą modelį iš mūsų reitingo. Šis biudžetas leidžia pasirinkti kavos aparatą su automatiniu trintuvu, putotuvą, kuriame visada galite vienu mygtuku žaisti tą patį juodą gėrimą.

Kavos aparatų pasirinkimas iki 2000 m taip pat nėra pats lengviausias, tad į ką turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį? Kuo automatiniai kavos aparatai skiriasi šioje kainų grupėje? Patikrinkite mūsų reitingą ir vadovo pagalba išsirinkite mėgstamiausią.

Automatinių kavos aparatų sąrašas iki 2021 m. Balandžio 2000 m

Taip pat patikrinkite:
Gerų kavos aparatų sąrašas iki 3000 –

Geriausių aukščiausios klasės kavos aparatų sąrašas

Automatinis kavos aparatas iki 2000 m

Automatinis kavos aparatas iki 2000 –

Funkcionalus automatinis kavos aparatas namams yra puikus būdas gauti šviežios kavos bet kuriuo paros metu, kai norite, atvyksta svečių ar jums reikia stimuliacijos. Pasirinkimas pigus espreso aparatas namuose, verta užduoti sau keletą klausimų:

  • Kokia kava mums geriausia?
  • Kokio dydžio kavos aparatas tiks virtuvėje?
  • Kiek vandens talpins bakas?
  • Kiek kavos gaminsime dieną ar savaitę?
  • Ar kavos aparatas tiks virtuvės dizainui?

Daugeliu atvejų namų kavos aparatas iki 2000 m jis netinka biurui, kuriame kasdien verda kelios dešimtys kavos, kaip kavinėje. Malūnėlis nustato kavos aparato kokybę ir taip pat turi tiesioginę įtaką kavos skoniui. Gerai sumalta kava garantuoja puikų espreso kavą. Kokį malūną pasirinkti kavos aparate?

Kavos aparatas su trintuvu iki 2000 –

Kavos aparatas su trintuvu iki 2000 m

Dominuoja dviejų tipų šlifuokliai mašinos iki 2000 m: keramikos ir plieno šlifuokliai. Espresso kavos aparato malūnėlis susmulkina grūdus, ir, nors atrodo, kad tai nėra pernelyg sudėtinga, norint paruošti skirtingas kavas, reikia kitokio kavos miltelių storio.

Kavos aparato plieninis trintuvas yra patvaresnis ir atsparus mechaniniams pažeidimams. Plieniniai burrai atlaiko susidūrimą su akmenukais ar šakelėmis, jei jie įstringa į maltas kavos pupeles. Keraminiai šlifuokliai maldami kavą, jie papildomai sukuria kavos dulkes, kurios taip pat keičia virtos kavos skonį. Priešingai populiarųjį įsitikinimu metaliniai šlifuokliai, kad sumažintų kavos skonio pablogėjimą, jie neįkaista daugiau nei keraminiai. Faktas, kad freza gręžtuve sušildo plieninius ir keraminius komponentus, tačiau plienas temperatūrą išskiria greičiau nei keraminiai komponentai. Todėl skonio verčių pablogėjimas gali būti jaučiamas, kai verdame daugiau kavų naminėje trintuvėje.

Kaip išsaugoti kavos skonį gaminant daug kavos pigiu namų aparatu?

Užviręs kelias kavas arba iš pradžių užviręs juodą kavą, galite palaukti kelias minutes, o galiausiai latte, kavos pienas sušvelnina kavos skonį, o kokybės sumažėjimo skirtumas nebus pastebimas.

„Latte macchiato“ ir kapučino gaminimo aparatas iki 2000 m

Kapučino ir latės pagrindas yra putotas pienas, užpiltas paruošta kava. Pieno puta turi būti tiršta, su smulkiais oro burbuliukais ir maloniai kreminio skonio. Profesionalams yra kavos aparatai su pieno putojimo vamzdeliu kuris leidžia dekoruoti viršutinį gėrimo sluoksnį kontrastingomis pieno putomis. Patogiems žmonėms ir tiems, kurie nesijaučia pakankamai stiprūs, kad sukurtų kavos šedevrą, gamintojai paruošė visiškai automatinius sprendimus, leidžiančius paruošti gėrimą vienu mygtuku („One Touch“ funkcija). Kavos aparatas su automatiniu putotoju iki 2000 yra ne tik patogumas, bet ir visada to paties latte ir kapučino skonio atkūrimas.

Putojimui naudokite pieną, kurio riebumas yra 3-4%.

Riebus pienas neleidžia putoti, o per liesas pienas sukuria putas su dideliais oro burbuliukais, kurie gali lengvai sudegti. Pienas, skirtas mašinoje putoti, visada turėtų būti laikomas žemoje temperatūroje, pavyzdžiui, šaldytuvo lentynoje – apie 4 laipsnius šilumos.

Pusiau automatinis kavos aparatas iki 2000 m

Geras kavos aparatas aukšto slėgio riboje iki 2000 m su atsargomis yra sprendimas namų baristoms, kurios, be malonumo gerti kavą, mėgaujasi juodo antpilo paruošimo ritualu ir turi reikiamą žinių dozę.

Kavos aparatuose vanduo pasiekia 90–96 laipsnių Celsijaus temperatūrą, šis diapazonas gali būti šiek tiek pakoreguotas dėl įvairių kavos paruošimo būdų – nuo įvairių pupelių rūšių ir malant gramatą. Rankiniai kavos aparatai pasižymi pusiau automatiniu procesu ir leidžia atlikti tikros baristos vaidmenį. Kavos virimo procesas pradedant nuo pupelių malimo, gera mašina turėtų pateikti bent kelių rūšių maltos kavos tirštumą. Disko „torto“ minkymas atliekamas su tempera, kuri atrodo kaip apvalus oficialus antspaudas. Rankiniu espreso kavos aparatu barista minko kavą portafiltre, naudodama temperą, o automatinėse espreso kavos aparatuose šį procesą valdo prietaisas.

Pusiau automatinių kavos aparatų sąrašas iki 2021 m. Balandžio 2000 m

putojo pieno raštus ant kavos

Putojantis pienas espreso kavos aparate

Daugumoje kavos ruošimo mašinų su portafiltru galite rasti purkštuką rankiniam pieno putojimui. Pienui putojant mėgintuvėliu reikia žinoti pagrindinius purkštukų panardinimo į pieną principus, putojimo laiką ir pieno sukimo techniką. Procesą nesunku įvaldyti, tačiau jis užima daugiau laiko ir palieka valyti daugiau daiktų nei automatinis putplastis.

DUK:

Ką daryti, jei kava yra rūgšti?

Yra dvi priežastys, kodėl kava yra rūgšti, pirma, kad kava ruošiama per karšta, antra, kad žemė gali būti per smulkiai sumalta.

Kurį pieną turėčiau naudoti putodama?

Geriausia putoti karvės pieną, atvėsintą iki 4 laipsnių šilumos ir 3-4% riebalų.

Ar kava yra kenksminga?

Kava gali išplauti kenksmingas medžiagas, kai ji ruošiama per aukštoje temperatūroje arba verdama ilgiau nei 30 sekundžių. Galite pasakyti, kada paruošta kava tampa toksiška pagal ryškų rūgštingumą.

Nuo ko priklauso kavos skonis?

Geros kavos paruošimas priklauso nuo daugelio veiksnių: verdančio vandens temperatūros, maltų pupelių tirštumo, kavos rūšies, virimo laiko, kavos minkymo stiprumo ir malūnėlio įkaitimo malant pupeles.

Kavos aparatai, kuriuos redaktoriai apdovanojo 2021 m

Parašykite komentarą