Irklentės teniso raketės: kas aš

Jei jau taip toli pasiekėte, tai yra todėl, kad žinote, kad nors irklentės tenisas yra žaidimas, irklentė nėra žaislas. Taip pat dėl ​​to, kad norite startuoti šiame sporte, arba dėl to, kad jau reikia pakeisti ašmenis, jūs nenusiteiksite dėl nieko. Ar teisingai supratome?

Na, jums sekėsi gerai, nes šiandien mes pateikiame jums daugiau nei išsamų šio straipsnio vadovą, kuris, jei abejojate, garantuos pusę sėkmės kiekvienoje iš jūsų rungtynių. Ar norite sužinoti, ką mes jums paruošėme? Pirmyn, skaityk ir viską sužinok.

Svarbiausias

 • Galima sakyti, kad irklenčių teniso raketių yra tiek, kiek yra šios sporto šakos žaidėjų. Tiesą sakant, žaidimo viduryje kastuvas tampa tavo rankos pratęsimu. Todėl jums reikia tinkamiausio.
 • Pasirinkus jį, taip pat svarbu žinoti, kaip jį išsaugoti ir maksimaliai padidinti jo naudingo tarnavimo laiką, nes paprastai įpratus, pokytis paprastai kainuoja.
 • Bet nesijaudinkite, nes mes turime raktus, norėdami pasirinkti geriausią. Pažvelkite į tokius pirkimo kriterijus kaip jūsų žaidimo lygis ir stilius, guma, forma, svoris ar pusiausvyra ir nesuklysite.

Geriausios padelio raketės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Pirmiausia parodykime jums nedidelį pasirinkimą, kurį atlikome su geriausiomis irklenčių teniso raketėmis, kurias galite rasti šiandien rinkoje. Kaip gali būti kitaip, mes galvojome apie visų tipų žaidėjus. Kaip manai, kas bus tavo? Straipsnio pabaigoje sužinosite, ar esate teisus.

Geriausias stiklo pluošto kastuvas

Stiklo pluoštas yra ideali medžiaga nepatyrusiems žaidėjams, nes tai leidžia geriau valdyti kamuolį. Be to, toks modelis siūlo optimalų stabilumo ir reakcijos derinį.

EVA Soft Performance gumos šerdis leidžia patogiai smūgiuoti. Kita vertus, tai irklenčių teniso raketė pradedantiesiems, kuri neatsisako galios dėl savo „Structural Reinforment“ technologijos. Visi atsakingi už puikų pasaulinę reputaciją turintį sporto prekės ženklą.

Redakcinis vertinimas: Jei čia įtrauksime šią parinktį, taip yra todėl, kad ji mums atrodo geriausia stiklo pluošto irklo teniso raketė tiems, kurie ieško patogaus smūgio. Jo medžiagos skatina kontrolę, kaip nedaugelis kitų.

Geriausia irklenčių teniso raketė pradedantiesiems

Jei esate naujokas šio sporto praktikoje, tai vieno iš prestižiškiausių šio prekės ženklo irklentės teniso raketė gali būti viskas, ko ieškojote, nes ji skirta pradedantiesiems, norintiems progresuoti. Dėl to, kad savo struktūroje jis sujungia stiklo pluoštą ir grafitą, jis yra labai nuoseklus ir valdomas.

Kad žaidimų pojūtis būtų nepralenkiamas, jis turi išskirtinę EVA Pro Touch guminę šerdį. Kita vertus, sustiprinta stabilaus smūgio konstrukcija ir be sukimo daro ją idealią tikslumo mėgėjams.

Redakcinis vertinimas: Jei žengiate pirmuosius irklentės žingsnius, nedvejokite ir išbandykite šį kastuvą. Jo kainos ir kokybės santykis yra įspūdingas ir skirtas pažangai skatinti.

Geriausia irklenčių teniso raketė profesionalams

Priešingai, jei jūsų lygis yra daug aukštesnis, jums reikės kastuvo, turinčio specifines savybes. Ši raketė pagaminta iš dviejų stiklo pluošto lakštų, vienas iš anglies pluošto ir vienas iš chromo. Ar galite paprašyti daugiau?

Taip, dėl jo 365 gramų jis yra visiškai subalansuotas ir subalansuotas, o tai suteikia galią, valdymą, manevringumą ir gerą kamuolio išvestį. Be to, jis yra labai geras puolime, idealiai tinka tinkliniui, smūgiui ir dėjimui.

Redakcinis vertinimas: Jei esate agresyvus žaidėjas, vienas iš tų, kurie nespėja, išbandykite šį kastuvą. Jo medžiagos yra aukščiausios kokybės, tačiau, taip, ji skirta tam tikro lygio žaidėjams!

Geriausia anglies pluošto irklo raketė

Savo ruožtu anglies pluoštas reikalauja aukštesnio žaidimo lygio, tačiau jie yra optimalūs pusiausvyroje tarp valdymo ir galios. Todėl šis modelis yra puikus pasirinkimas praktiškai bet kokio tipo žaidėjams, tai yra tiek pradedantiesiems, tiek terpėms ar ekspertams.

Ši anglies pluošto padelio raketė turi neslidžią rankeną, labai atspari prakaitui. Be to, ši alternatyva apima nemokamą dangtį, su kuriuo galėsite patogiai nešiotis irklentės teniso raketę bet kurioje vietoje, kuri, kita vertus, yra gana lengva (vos 360 gramų).

Redakcinis vertinimas: Labai lengva, ši irklenčių teniso raketė, kurią mes mėgstame, nes yra labai universali, todėl prisitaiko prie visų žaidimo stilių ir lygių. Be to, jame yra nemokamas nešiojimo dėklas!

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie irklenčių teniso raketes

Laukimas. Nors gali būti, kad pamatę visus modelius, kuriuos ką tik parodėme, jau norėjote pradėti save ieškoti savo kito kastuvo, vis tiek turite žinoti ką nors daugiau. Šiame skyriuje atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie padelio teniso raketes. Tikrai yra tokių, kuriuos svarstėte!

Galima sakyti, kad irklenčių teniso raketių yra tiek, kiek yra šios sporto šakos žaidėjų. Tiesą sakant, žaidimo viduryje kastuvas tampa tavo rankos pratęsimu. Todėl jums reikia tinkamiausio. (Šaltinis: „Maxriesgo“: 33202054 / 123rf.com)

Ar stiklo pluošto ar anglies pluošto ašmenys yra geresni?

Medžiaga yra vienas iš irklenčių teniso raketės kertinių akmenų. Visi žinome, kad anglies pluoštas yra madinga medžiaga dėl neabejotinų dorybių. Tačiau kartu su stiklo pluoštu jie yra dvi labiausiai paplitusios medžiagos. Toliau analizuojame vieno ir kito savybes, kad žinotumėte jų skirtumus.
Stiklo pluoštas Anglies pluoštas
Jūsų didesnis svoris pablogina valdymą. Ši medžiaga reikalauja aukštesnio lygio žaidimo.
Jis yra mažiau atsparus nei anglis, todėl sumažėja jo patvarumas. Jis turi daugiau patvarumo nei stiklo pluoštas.
Jo yra žemo ir vidutinio lygio peiliuose. Jo yra vidutinio ir aukšto lygio peiliuose.
Jis yra lankstesnis. Tai suteiks mums greitesnius kamuolius. Suteikia daugiau valdymo ir mažiau energijos.
Jo kaina yra mažesnė, nes tai yra pigesnė medžiaga. Jo sumažintas svoris leidžia geriau judėti.

Ar fizinė būklė daro įtaką irklentės tipui, kurį turėčiau naudoti?

Ir tiek, kad tai daro įtaką. Daugelis irklentės tenisą laiko įdomia sporto šaka, reikalaujančia mažai pastangų. Na, atvirkščiai! Jei pagerinsime savo kūno sudėjimą, tai pagerins ir mūsų žaidimą, taigi ir mums reikės kastuvo, kuris galėtų neatsilikti nuo mūsų.
Pagrindiniai fiziniai veiksniai Charakteristikos
Greitis Įtraukite tokius dalykus kaip laukimas, jėga ir galia.
Jėga Tai yra pagrindinis veiksnys. Jei padidinsite jėgas, pagerės ir jūsų lygis. Be to, treniruodami sprogstamą jėgą, jūs būsite efektyvesni aikštėje.
Ištvermė Tai būtina, jei norite išlaikyti lygį per visą žaidimą. Atlikdami aerobinius pratimus ir protarpinius pratimus tai pagerinsite.

Kiek laiko turėtų trukti irklo raketė?

Dažnai nutinka taip, kad mes pamilome savo kastuvą ir pamirštame jo būseną. Šia prasme neturėtumėte jaudintis, nes jei įprastai naudosite vieną ar dvi savaitines rungtynes, jų naudingo tarnavimo laikas bus maždaug vieneri metai. Tačiau yra keletas sąlygų, dėl kurių šis laikas gali skirtis. Dažniausiai yra:

 • Antika: pablogėja jo medžiagos, dėl ko prarandamos jo savybės.
 • Išsaugojimas: Išsaugokite savo kastuvą naudodamiesi apsaugomis, dangteliais ir kitais elementais, todėl prailginsite jo naudojimo laiką.
 • Naudokite: manote, kad labai intensyvus naudojimas smarkiai padidins jūsų kastuvo pablogėjimą ir gali sutrumpinti jo naudingo tarnavimo laiką iki šešių mėnesių.
 • Medžiagos: Kaip matėme ankstesniuose punktuose, medžiaga taip pat nustato naudingo tarnavimo laiką ir jūs turite galvoti apie juos, atsižvelgdami į tai, kokį naudojimą ketinate duoti kastuvui.

Garsiausios medžiagos, kurios tikrai skambins varpeliu net iš nuogirdų, yra EVA guma ir putplastis arba polietileno guma. (Šaltinis: Suria: 111525656 / 123rf.com)

Kaip sužinoti, kada atėjo laikas pakeisti ašmenis?

Tiesiogiai susiję su ankstesniu klausimu, yra keletas ženklų, rodančių, kad jūsų kastuvas šaukiasi pokyčių. Turite būti jautrūs jiems, jei norite sužinoti, kada reikia pereiti prie kitos irklentės. Atkreipk dėmesį!

 • Mažesnė galia: tai lengva pastebėti. Pastebėsite, kad jūsų kastuvas nebesielgia taip, kaip anksčiau, ir jūs praradote tikslumą.
 • Vibracijos padidėjimas: mūsų ranka labiau kentės po kiekvieno žaidimo. Jūs turite labai gerai žinoti mūsų kastuvą ir reikės daugiau pastangų jį panaudoti.
 • Įtrūkimai: Ašmenų įtrūkimai daro įtaką ašmenų vientisumui, todėl blogėja jų atsakas žaidime. Be to, bus blogiau, kai toliau žaisime.
 • Spalva: Kai ašmenys pasidaro balkšvi, žalsvi ar gelsvi tonai, tai yra laiko bėgimo ir veikimo praradimo ženklas.

Bet koks patarimas padidinti mano irklentės teniso raketės gyvenimą?

Geras „padel“ žaidėjas nori, kad jo komanda būtų geriausiomis sąlygomis, kad duotų viską, kas geriausia. Taigi, jei norite kuo ilgiau laikyti kastuvą, pateikiame keletą patarimų, kurie jums gali būti naudingi.
Hitai Temperatūra Ašmenų elementai
Stenkitės neatimti savo nusivylimo kastuvu.

Venkite atsitrenkti į taką ir sienas.

Be to, netrenkite batų, kad pašalintumėte smėlį.

Venkite kastuvo laikyti saulėje.

Paletero naudojimas yra gera priemonė.

Stebėkite laikymo juostą ir ją nusidėvėjus pakeiskite.

Patikrinkite diržą ant kastuvo. Jei nepavyks, jis gali pabėgti ir smarkiai nukentėti.

Naudokite apsaugas, kad sumažintumėte nelygumus kraštuose.

Pirkimo kriterijai

Jei ketinate įsigyti irklenčių teniso raketę, pirmąją arba dėl to, kad turite pakeisti savo, turite atsižvelgti į aspektus, kurie yra būtini norint jį tinkamai ištaisyti. Jūs jau žinote, kad geras kastuvas yra beveik pusė žaidimo, todėl neturėtumėte praleisti progos išsirinkti sau geriausią. Peržiūrėkite šiuos pirkimo kriterijus ir atkreipkite dėmesį!

Žaidimo lygis ir stilius

Norint rasti geriausią variantą, būtina būti savikritišku žaidimo lygiu, ypač galvojant apie tai, koks žaidėjas esame: įžeidžiantis, gynybinis ar mišrus. Todėl, atsižvelgiant į mūsų įgūdžius ir mūsų sukurto žaidimo tipą, kastuvo tipas mums atitiks:

 • Maitinimo kastuvas: jie yra nurodyti puolančiam žaidėjui. Jie yra deimanto formos ir jų naudojimas reikalauja aukšto lygio žaidimo, nes jų saldus taškas, kur kamuolys pataikys, yra mažas.
 • Valdymo ašmenys: Jie yra apvalios formos ir yra labiausiai valdomi. Jų saldus taškas yra platesnis ir jie puikiai pataiko. Jie idealiai tinka pradedantiesiems.
 • Hibridinis kastuvas: Tai yra dviejų ankstesnių privalumų ir trūkumų mišinys. Jie yra kaip deimantas ir puikiai tinka tiems, kurie turi vidutinį …