Programų įgalinimas – Woof Wh

  • Funkcijos – 10/10
  • Spektaklis – 8/10
  • Dizainas – 9.5 / 10
  • Lengva naudoti – 9.2 / 10
  • Vertė – 8.5 / 10

9/10

Santrauka

„SmartPult“ novatoriškos funkcijos, įskaitant suderinamumą su išmaniaisiais telefonais ir gydomųjų dozatorių, yra aukščiau konkurencijos. Kamuoliai paleidžiami gerai, bet neturi daug lanko; jei jūsų šuniui patinka gaudyti kamuolius ore, prietaisą turėsite pastatyti kur nors aukštai.

„SmartPult“ programuojamo kamuolio paleidimo priemonės apžvalga

„SmartPult“ yra novatoriškas automatinis kamuolio paleidimo įrenginys su unikaliomis funkcijomis, įskaitant suderinamumą su programomis, skanavimo dozavimą ir automatinio ar rankinio paleidimo režimus. Prietaisą sukūrė „PetVOQ“, įmonė, orientuota tik į novatoriškų naminių gyvūnėlių produktų kūrimą.

Peržiūrėjome „SmartPult“ automatinį kamuolio metiklį ir išbandėme matuodami viską, pradedant nuo naudojimo paprastumo, baigiant triukšmo lygiais ir atstumais. Peržiūrėkite visą mūsų apžvalgą, kad sužinotumėte, ar „SmartPult“ yra geriausias automatinis kamuolio metikas jums ir jūsų šuniui.

Išpakavimas ir dizainas

Dėžutės viduje rasite „SmartPult“ paleidimo priemonė pats maitinimo laidas, vartotojo vadovas ir 3 mini teniso kamuoliukai. Dėžutė atkeliavo šiek tiek sumušta išorėje, tačiau jos turinys buvo supakuotas labai gerai; viduje viskas buvo puikiai.

Pirmasis mūsų įspūdis apie įrenginį yra tas, kad „SmartPult“ tikrai sukūrė kažką visiškai naujo. Daugelis rinkoje esančių automatinių kamuoliukų metikų yra panašūs, tačiau „SmartPult“ visiškai suprojektavo unikalų metiklį nuo pat pradžių, kartu įgyvendindamas kūrybines savybes. Antrasis mūsų įspūdis yra tas, kad prietaisas, įskaitant dėžę, beveik primena standartinį teniso kamuoliuko paleidimo įrenginį ir nebūtinai su naminiais gyvūnais susijusį produktą.
„smartpult“ paleidimo priemonės dizainas

Įrenginio viršuje yra keli pagrindiniai valdikliai, įskaitant įjungimą / išjungimą, atstumo reguliavimą ir atstatymą. Viršuje taip pat yra rutuliukas, kurį lengva nuimti transportavimui.
„SmartPult“ mygtukai ir valdikliai

„SmartPult“ kamuolio dydis ir patvarumas

„SmartPult“ naudoja 2 colių teniso kamuoliukus jų paleidimo įrenginiui – įprasti teniso kamuoliukai netiks. Šie „mini“ teniso kamuoliukai nerekomenduojami dideliems šunims, nes jie gali juos nuryti. Jei turite didelį šunį, rekomenduojame pažvelgti į „iFetch Too“ arba „GoDogGo“ paleidimo priemonę. Tai pasakius, mūsų 55 svarų šuo vis tiek gali patogiai naudoti 2 colių kamuoliukus – iš tikrųjų ji iš tikrųjų jiems teikia pirmenybę!
„smartpult“ kamuolio dydis

Taip pat labai rekomenduojame įsigyti atsarginę 2 colių teniso kamuoliukų atsargą, kurią galima rasti internete, specialiai skirtą naminiams gyvūnėliams. Kamuoliai nėra labai patvarūs, bet taip yra todėl, kad jie yra skirti mažiems / vidutiniams šunims, o mūsų šuo yra didesniame to spektro gale. Pažvelkite į žemiau esančią nuotrauką, kad pamatytumėte patvarumą. Kairėje esantis kamuolys yra visiškai naujas, o dešinėje – 30 minučių jį sukramtęs.
smartpult kamuoliukų patvarumas

funkcijos

Dauguma automatinių kamuoliukų paleidimo priemonių tai ir daro – meta kamuolius. „SmartPult“ pagreitino žaidimą įtraukdamas įspūdingas funkcijas, kurios yra visiškai naujos automatinių paieškų rinkoje. Pažvelkime į pagrindines „SmartPult“ savybes prieš pasinerdami į pasirodymą:

Reguliuojamas atstumas

„SmartPult“ galima reguliuoti trimis skirtingais žingsniais: 3 metrais, 6 metrais ir 9 metrais. Šiuos atstumus galite nustatyti paspausdami pasirinkimo mygtuką įrenginio viršuje, kol bus pasirinkta jūsų nuostata, arba naudodami „SmartPult“ programą. Šie atstumai nurodo, kiek toli rutulys nuvažiuos prieš liesdamas žemę; svarbu pažymėti, kad rutulys, aišku, riedės daug toliau, atsižvelgiant į reljefą. Be to, paleidžiami kamuoliai apskritai neturi daug lanko. Vietoj to, jie šaudo tiesiai ir gana greitai. Vadinasi, „SmartPult“ naudoti patalpose yra puiku, jei turite ilgą prieškambarį arba atvirą erdvę rutuliui ridenti. Tačiau jei planuojate jį naudoti lauke ir norėtumėte gauti daugiau nuotolio, rekomenduojame įrenginį pastatyti aukštai, galbūt ant stalo ar denio, kad padidintumėte atstumą.
„smartpult“ reguliuojami atstumai

Gydykite dozatorių

„SmartPult“ yra vienintelis automatinis kamuoliukų mėtytojas, kurio viduje yra skanėstų dozatorius! Lengvieji gėrimai ar skalda dedami į cilindro vidų prietaiso šone ir užfiksuojami. Paleidus kamuolį, skanėstai bus išdalinti į pridedamą maisto padėklą paleidimo priemonės gale. Vienas iš didžiausių šios funkcijos privalumų yra tai, kad jis išmoko jūsų šunį grąžinti kamuoliukus į prietaisą po to, kai parsivežė. Šiek tiek padėję, jūs galite greitai išmokyti šunį padėti kamuolį atgal į lataką, kad būtų galima automatiškai parsinešti.
„SmartPult“ skanėstų dozatorius

„Smartphone“ programa

Šunų žaislų pramonėje labai retai būna suderinamumas su programomis, tačiau „SmartPult“ tai padarė, belaidžiu ryšiu prisijungęs prie kamuoliuko paleidimo įrenginio ir leidęs visiškai valdyti. Programoje galite koreguoti atstumą, nustatyti paleidimą į automatinį arba rankinį (tai aptarsime toliau) ir koreguoti nustatymus, be kitų. Prisijungimas buvo šiek tiek painus, nes jie suteikia jums dvi galimybes: tiesiogiai prisijungti prie įrenginio iš savo belaidžio ryšio arba prisijungti per savo namų „wifi“. Pažvelkite į toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kokia programa gali būti naudinga treniruotėms kartu su skanėstų dozatoriumi.

Dar viena puiki programos funkcija yra galimybė nustatyti „SmartPult“ į automatinį arba rankinį. Automatinis paleidžia kamuolius, kai kamuolys įdedamas į bunkerį; kita vertus, rankiniu būdu galite įkelti kamuoliukus į prietaisą ir tada paleisti juos mygtuko paspaudimu, kai jūsų šuo bus pasirengęs. Automatinis paleidimas yra nuostabus būdas jūsų šuniui savarankiškai mankštintis, tuo pačiu skatinant jūsų šunų protą.

Vidaus ir lauko

„SmartPult“ komplekte yra kintamosios srovės adapteris, skirtas naudoti patalpose, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas su 6 C elementų baterijomis, skirtomis naudoti lauke.

Spektaklis

Išbandėme „SmartPult“ automatinį šunų kamuoliukų paleidimo įrenginį, matuodami atstumus, kuriuos rutuliai nuvažiavo po paleidimo, taip pat matuodami garso (decibelų) lygius.

Apskritai, buvome sužavėti, kaip pasirodė „SmartPult“! Atlikę kelis bandymus, pateikiame vidutinius atstumus, kuriuos matėme kiekvienu galios nustatymu –

  • Žemas – 17,5 pėdos
  • Vidutinis – 26 pėdos
  • Aukšta – 32,5 pėdos

Tai iš tikrųjų pranoko „SmartPult“ teiginius apie ~ 10, 20 ir 26 pėdas.

„smartpult“ lauko apžvalga

Apskritai „SmartPult“ veikė gana tyliai, panašiai kaip „iFetch“, pasiekdamas 74db.

„smartpult“ garso lygiai

Paskutinės „SmartPult“ automatinio kamuolio paleidimo priemonės mintys

„PetVOQ“ „SmartPult“ yra kamuolio paleidimo technologijos priešakyje. „SmartPult“ supakuotų unikalių funkcijų skaičius yra visiškai įspūdingas, ypač atsižvelgiant į kainą. Pridedama skanėstų dozatoriaus pagalba mokant šunį naudotis prietaisu, o mažo lanko rutulinis paleidimo įrenginys puikiai tinka naudoti patalpose (bet ir lauke). Nemokama išmaniojo telefono programa šiek tiek painioja prisijungiant prie įrenginio, tačiau galų gale suteikia naują nuostabų dimensiją žaidime.

Kita vertus, kamuolio grąžinimo įtaiso viršuje esanti sritis yra šiek tiek maža. Todėl kai kuriems šunims gali būti sunku visiškai grąžinti kamuolį į prietaisą. Be to, „SmartPult“ kelia nemažai triukšmo, todėl nedrąsius šunis ar tuos, kurie bijo triukšmo, gali tekti lėtai prie jo derinti.

Taip pat reikia atsižvelgti į išlaidas – „SmartPult“ yra daugybė nuostabių, unikalių funkcijų, tačiau turėsite įsitikinti, kad jos pateisina jūsų konkrečių aplinkybių išlaidas.

Apskritai „SmartPult“ yra nuostabus įrenginys, kuris konkuruoja su geriausiais versle. Yra ir kitų įrenginių, kuriuos galima paleisti toliau nei „SmartPult“, tačiau jokiame kitame įrenginyje nėra tiek funkcijų, kiek šis.

Mes labai rekomenduojame „SmartPult“ jei jus domina valdyti prietaisą išmaniuoju telefonu arba naudoti skanėstą šuns treniravimui.

Parašykite komentarą