Išbandykite saldžius ex kvepalus

Kvapas gali sužadinti norą, prisiminti prisiminimus ar nugabenti jus į tolimą vietą kitoje žemės rutulio pusėje. Rojaus paplūdimys ar atogrąžų miškas gali būti ranka pasiekiami. Tiesiog atidarykite kvepalų butelį su arbūzu, papaja, ananasais ar kokosu ir užmerkite akis. Kvepalų su vaisių kvapais dėka leiskitės kartu su mumis į egzotiškiausias vietas. Ateik laive, lipk!

Kvepalai su egzotišku kvapu

Pirmoji stotelė: Pietų Amerika – kokosas

Kokosas (kokoso palmė) – tipiškas atostogų atvirukas, kuriame yra 3 elementai: smėlėtas paplūdimys, besileidžianti saulė virš gražios jūros ir egzotiškas delnas, siūbuojantis vėjyje. Taip pat dedame egzotišką kokoso lukšto gėrimą ir saldžius kvepalus su kokosų vandeniu. Sveiki atvykę į Pietų Ameriką!

Mūsų kokoso kvepalų pasiūlymas: „Estee Lauder Sensuous Nude“

Reikia pripažinti, kad „Estee Lauder“ kvepalai gali pakenkti moterų skoniui. Subtilus, rožinis ir miltelių pavidalo butelis yra atnaujinta pirmtako – „Sensuous Estee Lauder“ – versija. Flankerį greitai įvertino moterys, kurios ieškojo aromato, kuriame derėtų gėlių delikatesas ir pipirų drąsumas.

Kur visame tame egzotika? Širdies natoje yra paslėptas kokosas. Pagardintos nosys sako, kad būtent šiltas kokosų vandens kvapas labiausiai pastebimas praėjus kelioms minutėms po to, kai ant odos užpurškiami kvepalai. Ar tai tiesa? Sužinokite, kiek kokoso yra kokoso kvepalai!

Kvepalai iš egzotiškų pasaulio kampelių

Antroji stotelė: Azija – mandarinas

Mandarinas – prabangus gėris Lenkijos Liaudies Respublikos laikais, šiandien – į darbą paimtų kokteilių ir priešpiečių dėžutė. Citrusinių šeimos vaisiai visada nuginkluoja savo kvapais – gaiviais ir gaiviais. Mandarinų tėvynė yra Pietų Azija – jai tarnauja tropinis ir subtropinis klimatas.

Mūsų mandarinų kvepalų pasiūlymas: „Kenzo Jungle Elephant“

Kenzo kvepalai yra vertinami visame pasaulyje – japonų vizionierius kuria daugiakultūres kvapas, kuriose jis sujungia du priešingus pasaulius – gamtą ir kultūrą. Jis puikiai iliustruoja šią opoziciją Mažasis dramblys, kaip meiliai sako „Kenzo“ kvapo gerbėjai. Kaip atrodo džiunglės, pasak Kenzo Takada? Tai įelektrina!

Kenzo džiunglėse jūs sutiksite mandariną pačioje nuotykio pradžioje kartu. Gaivus aromatas suteikia aštrų gvazdikėlių kvapą. Aštriau saldūs kvepalai puikiai tinka šaltesnėms dienoms. Išbandyk!


Ar tu tai žinai…

Pirmasis Paryžiuje atidarytas „Kenzo“ butikas – „Jungle Jap“ – išsiskyrė neįprastomis dekoracijomis. Tarp didžiųjų tropinių augalų lapų buvo pastatytos pakabos su kimono ir „Takada“ kūriniais. Džiunglės ir tigras yra japonų menininko meno leitmotyvai.


Trečia stotelė: Pietų Amerika (Brazilija) – ananasas

Nesvarbu, ar konservuoti, ar natūralūs, ananasai skanu. Už jį turite padėkoti Christopheriui Columbusui. Gamtoje galime jį rasti Brazilijoje, nors didelės plantacijos yra ir Filipinuose bei Tailande.

Mūsų ananasų kvepalų pasiūlymas: Escada Rockin’Rio

Jei kalbame apie egzotiškus kvepalus, turi atsirasti „Escada“ prekės ženklas. Kodėl? Įsivaizduokite, einate į paplūdimio barą, užsisakote gėrimą, o prieš jūsų akis barmenas užburia ką nors tokio skanaus, kad imate abejoti savo skonio receptoriais. Barmenas yra Escada. Miuncheno prekės ženklas specializuojasi kuriant saldžius kvepalus, kurie pasirodo vasaros ribotais tiražais. Escada yra puikūs vasaros kvepalai! Mes jo tikrai nesaldiname ?

Kietai virtas ananasų skonis yra vienas dalykas, tačiau atogrąžų vaisių kompanija – papajos, kokoso, mandarino ir persiko sukels galvą! Kvepaluose taip pat yra skanus pina kolada!


Ar tu tai žinai…

Pina Colada yra garsiausias ananasų gėrimas. Koks yra Karibų jūros išradimo receptas? Puikiai tinka pagal Amerikos barmenų asociaciją (IBA) „Pina colada“ sudaro:

  • 30 ml baltojo romo
  • 90 ml ananasų sulčių
  • 30 ml saldaus kokosų kremo
  • sutrupinto ledo.

Nepamirškite patiekti tuščiaviduriame ananase! ?


Ketvirta stotelė: Afrika – melionas

Mums patinka melionai – jie yra 90% vandens, mažai kaloringi ir saldūs. Nedaugelis žino, kad melionas yra tam tikras agurkas, t. Y. Daržovė! Jis kilęs iš Afrikos, nors auginamas ir Australijoje bei Azijoje.

Mūsų kvepalų pasiūlymas su melionu: „Salvatore Ferragamo Incanto Amity“

Akivaizdu, kad knyga nėra vertinama pagal jos viršelį, tačiau šiuo atveju „kvapusis viršelis“ atrodo išskirtinai apetiškas. Pastelinių spalvų derinys sukuria rojaus kompoziciją, o kolibris tik patvirtina mūsų tezę – mes esame rojuje! Italų kūrėjas sukūrė kvepalus su vaisių ir gėlių puokšte. Kai tik atidarysite butelį, pajusite mandarinų ir melionų duetą, o kas bus toliau? Pasižiūrėk!

Penkta stotelė: Europa – Arbūzas

Arbūzas, grakščiai vadinamas arbūzu, jau buvo auginamas senovės Egipte ir jo galima rasti gamtoje Pietų Afrikoje. Jis atkeliavo į Europą XI-XII a. Ir iki šiol kultivuojamas daugelyje šalių. Už ką mes mėgstame arbūzus? Jie yra vasaros pranašas, jie malšina tavo troškulį, o valgyti jų mėsą šaukštu yra smagu!

Mūsų pasiūlymas dėl kvepalų su arbūzu: „Escada Born In Paradise“

https://www.youtube.com/watch?v=1WWMEtqBSEs

„Escada Born in Paradise“ kvepalų pavadinimas nėra atsitiktinis. Kvapas, sukurtas 2014 m., Yra būtinas kai kuriems vasarai. Kas slypi turkio butelyje? Arbūzas gražiai susimaišo su gvajava (oho!) Ir žaliu obuoliu. Kai atrodo, kad šių vaisių yra pakankamai, praėjus kelioms minutėms po to, kai purškiate kvepalus ant odos, pajusite kokosų pieno ir ananasų kvapą. Tikras rojus!

Jei vis tiek norite saldžių kvepalų su egzotiškais vaisiais, pateikite trumpą apgaulės lapą. Skanaus! ?