Koks geriausias 2021 m.

Brūkšninių kodų skaitytuvas iš esmės yra skaitytuvas, galintis skaityti lazeriu juostas ir tarpus, sudarančius tokio tipo kodus. Paprastai šie įrenginiai apsiriboja informacija, kurią jie siunčia į kompiuterį kabeliu ar belaidžiu ryšiu, skaityti. Būtent šis prietaisas iššifruoja skaitytuvo padarytą rodmenį.

Brūkšninių kodų skaitytuvai daugiausia naudojami logistikos įmonėse, parduotuvėse ir biuruose. Tačiau pastaraisiais metais jo naudojimas išplito ir namuose. Su brūkšninių kodų skaitytuvu ir atitinkama programine įranga galėsime kataloguoti ir tvarkyti savo knygų, kompaktinių diskų, DVD diskų ar bet kokių kitų daiktų rinkinius.

Svarbiausias

 • Brūkšninių kodų skaitytuvai turi funkciją nuskaityti šiuose koduose esančią informaciją ir perduoti ją į kompiuterį. Pirmoji data nuo 70-ųjų; Nuo to laiko jie tapo nepakeičiami pramonės, administravimo, transporto ar mažmeninės prekybos sektoriuose.
 • Šiandien yra labai platus brūkšninių kodų skaitytuvų asortimentas, galintis patenkinti bet kokius poreikius ir nuskaityti kelis formatus. Jie teikia daug privalumų, tačiau taip pat kelia tam tikrų problemų, į kurias reikia atsižvelgti, pavyzdžiui, darbuotojų mokymas ar kokybiškos įrangos pasirinkimas, brangesnis, bet patvaresnis.
 • Skaitytojų galime rasti įvairiausiomis kainomis, tačiau profesionaliems tikslams skirti skaitytuvai reikalauja didesnių investicijų. Todėl reikia atsižvelgti į tam tikrus veiksnius, tokius kaip naudojimo tipas ir dažnumas, aplinkos sąlygos, ryšys ar įmonėje naudojamų brūkšninių kodų tipai.

Geriausi barų skaitytuvai rinkoje – mūsų mėgstamiausi

Jei planuojate įsigyti brūkšninių kodų skaitytuvą, mūsų pasirinkimas palengvins jums. Belaidis arba laidinis, su „Wi-Fi“ ryšiu arba „Bluetooth“, rankinis ar fiksuotas, ir krypties kryptimi. Šio tipo skaitytuvų įvairovė yra labai plati, todėl turėtumėte rinktis atsižvelgdami į savo poreikius, jei ketinate profesionaliai naudotis skaitytoju.

Geriausias belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas

Šis universalus brūkšninių kodų skaitytuvas turi belaidį ir USB ryšį ir yra suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, todėl mums tai labai patinka. Jūsų technologija „plug and play“ leidžia mums jį naudoti, kai tik prijungiame prie kompiuterio.

Be to, jis taip pat gali iššifruoti įvairiausius tipus, tokius kaip UPC / EAN, UPC / EAN su papildymu arba kodu 128, be to, jo baterija turi didelę autonomiją.

Jūsų mini brūkšninių kodų skaitytuvas „Bluetooth“

Ieškote kišeninio dydžio brūkšninių kodų skaitytuvo? Na štai! Šis mini bevielis skaitytuvas jūsų nenuvils. Šiame „Netum“ skaitytuve yra pažangus CMOS jutiklis, kuris gali lengvai užfiksuoti 1D / 2D, QR / PDF417 arba „Data Matrix“ brūkšninius kodus.

Be to, jis yra su „3 viename“ jungties dizainu – suderinamas su „Bluetooth“ ir 2,4 G bevielis ryšys, be laido. Jį lengva valdyti, jis taip pat turi 4,5 iš 5 žvaigždžių.

„Android“ skirtas brūkšninių kodų skaitytuvas

Jei ieškote brūkšninių kodų skaitytuvo, tinkamo „Android“, tai jis. Tai suderinama ne tik su „Android“, bet ir su „iPhone“, „iPad“ ar naujausiais „Windows“ kompiuteriais. Mes įsimylėjome! Jis yra mažas, efektyvus, jame yra USB ir belaidis ryšys.

Be to, įvairūs brūkšninių kodų tipai, įskaitant EAN8, EAN13, Codabar, CODE11, CODE39, CODE93, CODE128, China Post, GS1-128 arba GS1-Limited ir GS1-Omnidirectional.

Jūsų „Honeywell“ lazerinis skaitytuvas

Šis „Honeywell“ lazerinis brūkšninių kodų skaitytuvas turi USB jungtį ir palaiko laisvų rankų įrangą. Mums jis patiko, nes jis gali nuskaityti tiesiog įdėdamas kodą priešais jį. Jis suderinamas su įvairiomis operacinėmis sistemomis, įskaitant „Windows 10“ ir „Linux“.

Šis modelis skaito tik vienmatį tipą.
Šis skaitytuvas idealiai tinka mažoms įmonėms, atsižvelgiant į jo greitį, patikimumą ir galimybę nuskaityti kodus esant silpnam apšvietimui.

Jūsų skaitytuvo ginklas

Galiausiai mes siūlome jums šį pistoleto tipo brūkšninių kodų skaitytuvą, kuris, mūsų manymu, jums patiks tiek pat, kiek ir mums. Tai yra prisijungti ir viskas, bet jis taip pat yra bevielis ir apima USB 2.0. Jis turi du darbo režimus: tiesioginio duomenų įkėlimo ir saugojimo režimą.

Jis palaiko daugiakalbę klaviatūrą ir 1D spausdintą brūkšninį kodą. Tai labai lengva sukonfigūruoti, o jo įvertinimas yra 4,5 iš 5 žvaigždžių. Jums patiks!

Ką turėtumėte žinoti apie brūkšninių kodų skaitytuvus

Šiuo metu rinkoje yra labai įvairių brūkšninių kodų skaitytuvų. Tačiau būtent dėl ​​plataus esamų modelių asortimento būtina išsiaiškinti daugybę šių naudingų įrenginių sąvokų ir abejonių. Toliau mes ketiname šiek tiek nušviesti jo veikimą, esamus tipus ir dažniausiai naudojamus dalykus.

brūkšninių kodų skaitytuvas

Pirmąjį brūkšninį kodą sukūrė amerikietis studentas (šaltinis: Wavebreak Media Ltd: 36345218 / 123rf.com)

Kada pradėjo veikti pirmasis brūkšninių kodų skaitytuvas?

Pirmąjį brūkšninį kodą sukūrė amerikiečių gamtos mokslų studentas 1940-ųjų pabaigoje. Idėja kilo išklausius dviejų verslininkų, kurie skundėsi lėtomis atsargomis ir klientų apmokestinimu ant dėžutės, pokalbį. Sistema buvo užpatentuota 1948 m., Tačiau pirmajam skaitytojui vis tiek prireiks kelerių metų.

Tik 1974 m. Įmonė „Symbol Technologies“ pagamino pirmąjį brūkšninių kodų skaitytuvą. Pirmasis brūkšninio kodo nuskaitymas skaitytuvu buvo atliktas prekybos centre Trojos mieste (Ohajo valstija), konkrečiai – gumos pakuotėje. 1980 m. Ta pati įmonė sukūrė pirmąjį rankinį lazerinį skaitytuvą.

Kiek yra brūkšninių kodų skaitytuvų tipų?

Yra keli brūkšninių kodų skaitytuvų tipai, skirti įvairiam naudojimui ir turintys skirtingas funkcijas ir funkcijas. Šioje lentelėje palyginsime dažniausiai pasitaikančius skaitytuvus, pradedant beveik nebeaktualiais optiniais rašikliais ir baigiant galingiausiais pramoniniais skaitytuvais. Palyginsime jo paskirtį, funkcijas ir ryšį, be kitų parametrų.
Naudojimo tipas funkcijos Ryšiai Perkeliamumas
Optinis pieštukas Smulkus verslas, biurai. Prastas našumas, sunku naudoti, trapus, nepatikimas. Kabelis. Vadovas.
CCD skaitytuvas Prekybos centrai. Patikimas, greitas, kai kuriems tipams reikia susisiekti su kodu. Kabeliai. Rankinis arba fiksuotas.
Ginklo lazerinis skaitytuvas Pramonė, logistika, biurai. Patikimas, atsparus, jie nuskaito net nelygius paviršius, juos lengva naudoti. Laidas, „Bluetooth“, radijo dažnis, „wifi“. Vadovai.
Daugiakryptis lazerinis skaitytuvas Prekybos centrai, pramonė. Patikimas, greitas, tikslus, jie skaito bet kurioje pozicijoje. Kabelis. Nuolatinis.
Atskiras lazerinis skaitytuvas Pramonė, paprastai skirta konvejerių juostoms. Greita ir tiksli. Kabelis. Nuolatinis.
2D lazerinis skaitytuvas Pramonė, logistika, biurai. Perskaitykite 2D kodus, kuriuose yra daug daugiau informacijos. Kabelis, „Bluetooth“, „wifi“, radijo dažnis. Fiksuotas arba rankinis.

Kaip brūkšninių kodų skaitytuvas prijungtas prie kompiuterio?

Beveik visi naujausios kartos skaitytojai dažniausiai turi greičiausią ir patikimiausią USB jungtį. Tokiu atveju, norėdami naudotis skaitytuvu, paprasčiausiai prijunkite jį prie mūsų įrangos USB prievado programinė įranga papildomas. Tačiau daugelis modelių yra „Bluetooth“ arba „Wi-Fi“, kuris vengia naudoti kabelius, kurie kartais gali būti nepatogūs.

Radijo dažnio skaitytuvai dažniausiai naudojami logistikos įmonėse ir universalinėse parduotuvėse. Kadangi joms nereikia kabelio ir jų diapazonas yra didesnis nei skaitytojų „Bluetooth“, yra labiausiai rekomenduojami prietaisai profesionaliam naudojimui. Šie skaitytuvai paprastai yra tvirti, ty pastatyti taip, kad atlaikytų kritimus, smūgius ir naudojimą lauke.

„Bet kuri pakankamai pažangi technologija prilygsta magijai“.

Kiek formatų gali nuskaityti brūkšninių kodų skaitytuvai?

UPC / EAN: Dažniausias brūkšninis kodas yra UPC / EAN. Jie yra tie, kurie apima daugumą vartojimo prekių, nes jų naudojimas yra privalomas mažmeninėje prekyboje ir maisto produktuose. 39 kodu, skirtingai nei ankstesniame, yra skaičiai ir raidės, jį dažniausiai naudoja ne maisto pramonė.

Kodas 128: Logistikos kompanijų naudojamas kodas 128 yra kompaktiškesnis nei 39 kodas, tačiau leidžia įtraukti didesnį simbolių skaičių. Dėžėse, naudojamose gabenant krovinius, vadinamas kodas yra 2 iš 5. DUN14 paprastai naudojamas produktų rinkinių rinkiniams ir apibūdinamas juodo rėmo aplink juostas.

PDF417: Tarp dvimatių kodų labiausiai paplitęs PDF417. Jis susideda iš stačiakampio, kurį sudaro mažų kvadratų debesis, galintis užkoduoti ne tik raidinius ir skaitmeninius duomenis, bet net vaizdus. QR kodas yra kitas 2D formatas, plačiai naudojamas reklaminėse kampanijose, nes dauguma jų gali jį iššifruoti išmanieji telefonai su paprasta programa.

Kokie brūkšninių kodų skaitytuvų privalumai ir trūkumai?

Šioje lentelėje išvardijame šių įrenginių naudojimo įmonėse privalumus ir trūkumus. Nors kodų skaitytuvų privalumai išloša nuošliaužą, verta atsižvelgti ir į jų trūkumus, nes jie mums pasakys, kokius veiksnius ar verslo elementus turėsime pakeisti ar atnaujinti.

Privalumas

 • Klientų aptarnavimo greitis
 • Įvedant kainas ir (arba) kiekius, išvengiama klaidų
 • Padidėjęs personalo darbas
 • Greitesni ir patikimesni inventoriai
 • Galimybė užkoduoti bet kurį straipsnį
 • Produktyvumas didėja
 • Kainos sumažinimas

Trūkumai

 • Svarbios pradinės investicijos
 • Skaitykite klaidas dėl pažeistų etikečių
 • Investicijos į darbuotojų mokymą
 • Atsargų neatitikimas dėl neteisingo skaitytuvo naudojimo

Kaip sukurti brūkšninius kodus, kuriuos gali atpažinti skaitytuvas?

Svarbu investuoti į gerą brūkšninių kodų skaitytuvą, taip pat rūpintis, kad skenuojamos etiketės būtų kuo kokybiškesnės. Norėdami sugeneruoti savo kodus, galite naudoti „Excel“ arba nemokamą internetinę programą. Pastaruoju atveju turėsite įsitikinti, kad pasirinkote geriausiai jūsų poreikius atitinkantį brūkšninio kodo tipą.

Jei brūkšninių kodų skaitytuvą ketinate naudoti profesionaliam naudojimui, rekomenduojame …