Įsigilinkite į šį skanų ribotą leidimą

Ar stengiatės kontroliuoti savo užkandžius su visais saldumynais aplink Diwali? Arba galbūt ieškote tobulos alternatyvios dovanos savo mėgstamam kūno rengybos mėgėjui.

Šis Diwali pakeis kaloringus saldumynus skaniais daug baltymų turinčiais ir mažai cukraus turinčiais užkandžiais. Vis dėlto nemanykite, kad turite atsisakyti skanių skonių, nes ši dėžutė bus geriausia dovana, kurią gausite. Viskas vienoje riboto leidimo dėžutėje kaip speciali „Diwali“ dovana galite mėgautis šokolado pyragais, sausainiais ir „flapjacks“, nepažeisdami dietos.

Norite sužinoti, ką rasite šioje specialiojo leidimo dėžutėje? Atidarykime dėžutę ir sužinokime …

Baltymų pyragaičiai x2

Manote, kad visi rudieji pyragai yra jums blogi? Pagalvok dar kartą.

Prisijaukinkite tuos šokolado potraukius naudodami šį gardų baltymų pyragą. Nereikia jaudintis dėl cukraus, nes jame yra apie 75% mažiau nei daugelyje prekybos centrų. Jei to nepakanka, turėdami 23 g baltymų, jūs galite mėgautis kaltės jausmu.

Kiekvienas kąsnis yra pripildytas sodrių kakavos miltelių ir kreminių šokolado drožlių – puikus užkandis, neleidžiantis pasiekti saldžiųjų skanėstų, supančių jus šiame Diwali.

Keptas baltymų sausainis x2

Čia yra slapukas, kuris išgydys jūsų potraukį cukrui ir padės jums sekti šį Diwali. Šis gausus tešlos sausainis, apibarstytas juodojo šokolado gabaliukais ir supakuotas su 13 g baltymų, tikrai pakeis visus jūsų mėgstamus saldžius patiekalus.

Nereikia praleisti šio „Diwali“ malonumo ar netekti savo treniruočių tikslų, nes šis slapukas yra puikus užkandis kelyje ar po vakarienės. Įmeskite jį į treniruočių krepšį ir išjunkite mėgstamų „Diwali“ saldumynų.

Baltymų Flapjack x2

Baltymai ir angliavandeniai yra puikus derinys po treniruotės. Užpildykite degalų ir būkite pasiruošę Diwali šventėms naudodami šį baltymų flapjacką. Supakuotas su daug avižų, tai yra puikus būdas papildyti glikogeno atsargas, kurias raumenys naudoja energijai. Jei to nepakanka, 20 g baltymų kiekvienoje juostoje palaikys tą svarbų raumenų augimą.

Skanaus šokolado skonio nėra jokios priežasties nepamiršti šios juostos ir užkąsti. Ditch saldus skanauja šį Diwali ir likti kelyje su šia saldus skanėstas.

„Mini purtyklė“

Šiuo užimtu metu einant į šį Diwali, jums reikia ne tik užkandžių. Šis mini purtyklė yra puikus būdas lengvai transportuoti purtyklę, kad ir kur būtumėte po treniruotės. Puikiai tinka jūsų mėgstamo skonio išrūgų samteliui. Jį galite lengvai įsimesti į nugarą, kai ištinka alkis.

Čia pateksite į riboto leidimo „Diwali“ užkandžių dėžutę – nesigailėsite!