Dujinė viryklė: koks yra m

Dujinės viryklės yra labai naudingi virtuvės reikmenys, jei namuose ilgai užsitęsiame. Jie taip pat labai mėgstami stovyklautojų, nes jie leidžia valgyti karštus bet kur, kad ir kaip atokiau būtų. Šie universalūs indai, be kitų pavadinimų, taip pat žinomi kaip dujiniai degikliai, viryklės ir šildytuvai.

Yra daugybė dujinių viryklių rūšių, atsižvelgiant į jų paskirtį ar naudojamų dujų rūšį, be kitų veiksnių. Dažniausiai yra dviejų ar trijų degiklių nešiojamos dujinės viryklės, tinkamos naudoti kasdien. Kitame gale yra aukštos kalnų kempingo krosnys, kurios telpa kišenėje.

Svarbiausias

 • Lauko veiklai, pavyzdžiui, žygiams pėsčiomis, stovyklavietėms ar alpinizmui, nereikia pamiršti mūsų dietos. Dujinės viryklės sukurtos valgyti bet kur karštai, kad ir kokia ji būtų nutolusi ar šiurkšti. Yra daugybė rūšių: kasetės, kišenės, su kojomis ar paelleros, be kita ko.
 • Nešiojamose krosnyse naudojamos kuro dujos, butanas, propanas, izobutanas arba jų mišinys. Atsarginės dalys yra pigios ir lengvai randamos. Jo naudojimas turi daug privalumų, tokių kaip paprastas naudojimas arba kaloringumas. Dujinės viryklės yra labai saugios, tačiau reikėtų laikytis kai kurių minimalių saugos taisyklių.
 • Rinkdamiesi dujinę viryklę turime atsižvelgti į tai, kokio naudojimo būdą jai ketiname suteikti. Taip pat turėsime atkreipti dėmesį į tai, ar tai modelis, suderinamas su universaliais dujų konteineriais. Kiti veiksniai, tokie kaip šilumos išeiga ar degiklio skersmuo, taip pat yra svarbūs.

Geriausios dujinės viryklės: mūsų mėgstamiausi

Čia mes pasirinkome jums kelias geriausiai vertinamas pirkėjų vertinamas dujines virykles prisijungęs. Kai kurie yra skirti naudoti namuose; kiti, kita vertus, buvo skirti maistui gaminti lauke, pavyzdžiui, paelijos viryklės. Nepaisant skirtumų, juos visus sieja vienas dalykas: jie leidžia valgyti bet kur karštus.

Perkamiausia dujinė viryklė

Ši dujinė viryklė yra ne tik perkamiausia pagal kainą, bet ir dėl neabejotinos kokybės. Jame yra degiklis, kurį maitina vienkartinė dujų kasetė (nepridedama), kuri įdėta į patį prietaisą.

Jame yra pjezoelektrinis uždegiklis, taip pat saugos sistema, jei dujų slėgis yra per didelis. Be to, jį lengva transportuoti dėl mažo svorio (1,5 kg) ir praktiško plastikinio dėklo.

Geriausiai įvertinta dviejų degiklių dujinė viryklė

Ši dviejų degiklių krosnelė skirta naudoti patalpose kempingų ir nameliuose. Jame yra dangtis, izoliuojantis liepsną nuo vėjo, taip pat nuimamas emaliuotas tinklelis, kurį labai lengva valyti.

Uždegimas yra rankinis ir neapima dujų baliono, gumos ar reguliatoriaus. Dėl savo dydžio degikliai yra pakankamai toli vienas nuo kito, kad būtų galima naudoti tuo pačiu metu. Jei ieškote nešiojamos virtuvės, kuri drįsta su viskuo, tai yra jūsų pasirinkimas.

Geriausia paeljos dujinė viryklė

Ši paprasta paelijos keptuvė yra penkių skirtingų skersmenų: 20, 30, 35, 40 ir 50 cm. Jis susideda iš dviejų degiklių, kuriuos galima savarankiškai reguliuoti, kad būtų geriau paskirstytas šiluma. Tai leidžia, be to, mažesnioms paelijos keptuvėms naudoti tik centrinį degiklį.

Patartina įsigyti kojeles, nes viryklė yra labai žema. Į jį neįeina dujų balionas, reguliatorius ar guma, kuriuos turėsite įsigyti atskirai.

Geriausiai parduodama kempingo dujinė viryklė

Šioje prestižinės „Campingaz“ prekės ženklo viryklėje yra degiklis, vožtuvas ir butelis, kuriame yra maždaug 450 g butano ir propano dujų 80/20 santykiu. Apskaičiuota, kad šis nešiojamas viryklės veikimas yra maždaug dvi valandos, naudojant CV470 dujų kasetę.

Degiklis yra sulankstomas ir turi pjezoelektrinį uždegimą. Be to, jame yra praktiškas plastikinis dėklas degikliui ir vožtuvui laikyti. Jis priima tik „Campingaz“ prekės ženklo butelius.

Mažiausia nešiojama dujinė viryklė

Pagaminta iš aliuminio ir nerūdijančio plieno, ši sulankstoma viryklė telpa į kišenę, todėl idealiai tinka stovyklavimui. Jis turi pjezoelektrinį uždegimą ir yra suderinamas su dujų balionais, atitinkančiais EN 417 standartą.

Pirkėjai pabrėžia jo mažą dydį, didelę šildymo galią ir liepsnos atsparumą vėjui. Taip yra todėl, kad jis yra labai koncentruotas, todėl turėsite dažnai maišyti maistą, kad jis neliptų.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dujines virykles

Maitinimasis karštai, ypač kai mėgaujamės lauko veikla, yra gyvybiškai svarbus norint pasikrauti jėgų. Taigi neturėtume pamiršti įsidėti geros dujinės viryklės į savo kuprinę, jei kelias dienas praleisime kempinge. Ar abejojate jo naudojimu ar saugumu? Tada mes išvalysime jums šiuos ir kitus klausimus.

Lauko veiklai, pavyzdžiui, žygiams pėsčiomis, stovyklavietėms ar alpinizmui, nereikia pamiršti mūsų dietos. Dujinės viryklės sukurtos valgyti bet kur karštai, kad ir kokia ji būtų nutolusi ar šiurkšti. (Šaltinis: „Wesidetrip“: lsoldjcvoqq / Unsplash.com)

Kas yra dujinė viryklė?

Dujinė viryklė yra nešiojamas indas, naudojamas maistui šildyti ir gaminti, kai užsiimame kokia nors veikla ne namuose. Paprastai jie naudojami stovyklavietėse, laipiojimuose, paplūdimiuose ir kitose vietose, kur nėra galimybės naudotis įprasta virtuve. Jie taip pat žinomi kaip krosnys, degikliai ar nešiojamos krosnys.

Jo struktūra yra labai paprasta. Jie susideda iš vieno ar daugiau degiklių, atramos talpyklai uždėti ir dujų reguliatoriaus, kuris gali būti butanas, propanas, izopropanas arba šių trijų mišinys. Paprastai jie naudoja mažus dujų butelius ar užtaisus, nors yra viryklių, pavyzdžiui, paelijos keptuvių, kuriose galima priimti tik didelius butelius.

Kokį kurą naudoja dujinės viryklės?

Priklausomai nuo naudojamo kuro, yra trijų tipų dujinės viryklės: butanas, propanas ir izobutanas. Kiekvienos dujos pasižymi skirtingu našumu ir skirtinga kaloringumu. Toliau mes išsamiai apibūdiname skirtingas dujinių viryklių rūšis.

 • Butano dujinės viryklės. Tai pigiausios ir lengviausiai surandamos dujos. Jis parduodamas didelės talpos cilindruose ir mažesnėse kasetėse bei buteliuose. Kadangi jo liepsna šaltyje praranda galią, rekomenduojama jį naudoti žemesniame nei 1700 metrų aukštyje ir aukštesnėje nei 4 ° C temperatūroje.
 • Propano dujinės viryklės. Propanas turi didesnę kaloringumą nei butano dujos, todėl jį galima gaminti net esant stipriam šalčiui. Tai yra pasirinkimas kuro žmonėms, užsiimantiems veikla aukštuose kalnuose.
 • Izobutano dujinės viryklės. Izobutanas yra organinis junginys, kuris, be kuro, naudojamas kaip šaltnešio dujos. Nešiojamų krosnių izobutano balionuose yra izobutano ir propano mišinio, paprastai santykiu 80/20.

Dauguma nešiojamų viryklių gali veikti bet kurią iš šių dujų. Tačiau jis visada turėtų būti patikrintas pagal gamintojo technines specifikacijas. Daugumoje šio tipo viryklių kasečių ir butelių yra dviejų ar trijų šių dujų mišinys, skirtingomis proporcijomis.

Jei uždengsite indą, kol gaminsite su savo virykle, sutrumpinsite paruošimo laiką.

Kodėl verta pirkti dujinę viryklę?

Daugiausia dujinės viryklės visada yra susijusios su lauko veikla, pavyzdžiui, su kempingu. Tačiau jie turi daug daugiau komunalinių paslaugų ir pranašumų, tokių, kuriuos apžvelgiame žemiau.

 • Virkite kempingų. Stalinės dujinės viryklės su dviem ar daugiau degiklių idealiai tinka gaminti maistą, kai mes mėgaujamės kelias dienas stovyklaujant. Jei turite karavanas ar namelis ant ratų, tokio tipo nešiojama virtuvė yra tinkamiausia.
 • Gaminkite maistą terasose ir terasose. Jei turite terasą, sodą ar didelę terasą, galite paruošti vakarienę lauke gamindami maistą ant nešiojamos dujinės viryklės.
 • Idealiai tinka vaikštantiems. Žygiai nebūtinai turi prieštarauti valgant karštą. Pamirškite tipinius šaltus sumuštinius ir paruoškite skanų patiekalą viename iš šių praktiškų mėsainių.
 • Švarus. Naudojant dujas, nešiojamos viryklės yra švaresnės nei skystojo kuro, tokios kaip alkoholis ar dyzelinas,.
 • Puiki šilumos talpa. Dujinės krosnys turi aukštą kaloringumą, didesnę nei kitų rūšių kuro. Todėl jie sugeba greičiau pašildyti maistą.
 • Pigūs. Dujų buteliai yra gana nebrangūs ir lengvai randami, ypač jei pasirinksite viryklės modelį, kuriame naudojami standartizuoti buteliai.
 • Paprasta naudoti. Dabartinius dujų degiklius labai lengva naudoti. Daugumoje yra pjezo žiebtuvėlių, todėl jums nereikia žiebtuvėlių ar degtukų. Be to, liepsną labai lengva reguliuoti.

Ar dujinės viryklės turi trūkumų?

Dujinių viryklių privalumai nusveria trūkumus. Tačiau negalime ignoruoti tam tikrų trūkumų, pavyzdžiui, kai kurių gamintojų naudojami nestandartizuoti cilindrai. Jų yra sunkiau rasti nei standartinių pakuočių, o tai gali sukelti problemų, priklausomai nuo to, kurioje srityje esate.

Kitas dujinių viryklių trūkumas yra tas, kad labai sunku žinoti, kiek degalų liko cilindre. Taigi, visada turėtumėte nešiotis atsarginę, kuri dar labiau padidins jūsų kuprinės svorį. Taip pat nepamirškite, kad turėsite nešiotis panaudotas dujų kasetes, nebent rasite tinkamą vietą joms padėti.

Nešiojamose krosnyse naudojamos kuro dujos, butanas, propanas, izobutanas arba jų mišinys. Atsarginės dalys yra pigios ir lengvai randamos. (Šaltinis: Redd: xsmw-ho3rx4 / Unsplash.com)

Kiek yra dujinių viryklių rūšių?

Dujinėms krosnims būdingas butanas, propanas, izobutanas arba šių junginių derinys kaip kuras. Tačiau yra daug įvairių infiernillų pagal jų dizainą ir naudojimo būdą, kuriam jie skirti. Pažiūrėkime, kokie jie yra.

 • Dujinių kasečių krosnys. Šio tipo modeliuose paprastai yra degiklis ir skyrius, į kuriuos įdėti dujų kasetę. Jie yra labai universalūs ir lengvai naudojami infiernillos, tinkami nešiotis namelyje ant ratų, sunkvežimyje ar mažose valtyse.
 • Krosnys su daugkartiniu cilindru. Norėdami suprasti mus, jie yra tie, kurie naudoja įprastus mėlynos arba oranžinės spalvos balionus per visą gyvenimą. Jie turi daugiau talpos nei dujų kasetės, yra įkraunami ir daugiau …