Įsiurbk savo ambicijų | Kuris mokymas ir

Patekti į sporto salę (arba labiau tikėtina, kad šiuo metu pateksite į savo svetainės grindis) yra savaime atliekama užduotis, nepamirškite sugalvoti veiksmingos rutinos, kurios galite laikytis. Ypač jei ką tik pradėjote treniruotę, gali būti keblu žinoti, nuo ko pradėti ir į ką turėtumėte sutelkti dėmesį, kad geriausiai pasiekti savo tikslus. O gal kurį laiką dirbote ir tiesiog nežinote, kur toliau eiti su savo mokymais.

Manėme, kad su savo vadovais atliksime šiek tiek sunkaus darbo jums. Mes turime įvairių vadovų, pritaikytų konkretiems poreikiams ir tikslams, tad kodėl gi nepaleidę jums planavimo ir nepateikdami paruoštų mitybos ir treniruočių vadovų.

Perskaitykite visus žemiau esančius mūsų vadovus ir, jei vis dar nesate tikri, atlikite mūsų viktoriną pabaigoje!

Šiais metais atsisakykite mados dietų, mūsų svorio metimo planas yra tvarus, realistiškas ir sveikas svorio metimas.

Svorio metimo vadove pateikiami papildai to padėkite numesti svorį, pradedant vitaminais, baigiant baltymų batonėliais ir kokteiliais, makrokomandų ir kalorijų vadovą, kad suprastumėte, kas vyksta jūsų kūne, ir 7 dienų valgio planą.

Mes taip pat turime daugybė išbandytų treniruočių, taip pat paaiškinimai, kodėl jūsų svorio metimas neveikė taip, kaip norėtumėte anksčiau, ir kaip jūs galite tai padaryti šį kartą.