„Samsung“ džiovintuvas: kas yra

Mes ne visada turime laiko ir vietos džiovinti drabužius ore ar saulėje, o žiemą tai dar sunkiau! Dėl džiovyklų kainų evoliucijos ir stabilizavimo drabužius galite išdžiūti per labai trumpą laiką ir sumažintoje erdvėje. Be to, mes neleisime, kad mūsų drabužiai gautų tą būdingą ūmus kvapą.

„Samsung“ džiovyklė yra idealus jūsų namų priedas. Tai turi skirtingus modelius, kurie buvo tobulinami ir apima naujas funkcijas, kad būtų užtikrintas tobulas drabužių džiūvimas ir geras išsaugojimas. Visada galvoju apie žmonių patogumą. Šiame vadove parodysime geriausias jūsų namų ir drabužių galimybes.

Svarbiausias

 • „Samsung“ džiovyklė leidžia mums greitai ir efektyviai nusausinti drabužius. Be to, jie gerbia aplinką.
 • Pagal džiovinimo būdą galime rasti tris pagrindinius „Samsung“ džiovintuvų tipus: evakuacija, kondensacija uždara grandine ir kondensacija šilumos siurbliu.
 • Prieš pasirinkdami „Samsung“ džiovintuvo modelį, turime atsižvelgti į džiovintuvo keliamąją galią, jo įrengimo matmenis, sunaudojimą, eksploatacines savybes ir estetiką.

Geriausios „Samsung“ džiovyklės: mūsų rekomendacijos

Yra įvairių „Samsung“ džiovyklių modelių. Kiekvienas iš jų turi skirtingą keliamąją galią ir turi specifines specifikacijas, kurios, be abejo, turi įtakos džiovyklos kainai. Kad galėtumėte gerai palyginti modelius, šiame skyriuje mes pasirinkome keturis geriausius modelius:

Žaliausias „Samsung“ skalbinių džiovintuvas

Šio „Samsung“ šilumos siurblio kondensatorinio džiovintuvo energijos vartojimo efektyvumas A +++ padės sutaupyti vandens ir elektros sąnaudas bei apsaugoti aplinką.

Šis džiovintuvas priverčia jūsų drabužius kuo mažiau susiraukšlėti, kad jums tereikėtų su geležimi suteikti tik vieną leidimą ar net ne tai! Be to, jis turi technologiją, kad maksimaliai sumažintų triukšmą ir kad jis nėra toks erzinantis.

„Samsung“ džiovintuvas su didžiausia apkrova

Šis baltas „Samsung“ džiovyklės modelis yra A ++ energijos vartojimo efektyvumo klasės. Tai šilumos siurblio kondensacinė džiovykla. Keliamoji galia yra 9 kg tuo atveju, jei turime didelę šeimą arba jei teks plauti didelius gabalus, pavyzdžiui, antklodes.

Už gerą kainą ji turi tam tikrų priedų, tokių kaip durų spyna, jei namuose turime vaikų, arba nuo raukšlių veikianti funkcija.

Pilniausias „Samsung“ džiovintuvas

Tai puikus „Samsung“ šilumos siurblio džiovyklė, kurioje yra viskas, ko reikia! 8 kg keliamoji galia ir maksimalus energijos vartojimo efektyvumas.

Šiame džiovintuve galite rasti išskirtinių tokio tipo funkcijų, tokių kaip filtras „2 viename“ arba baltas „Smart Check“. Skaitmeninis ekranas suteikia jam labai šiuolaikišką prisilietimą, kuris puikiai atrodys dekoruojant jūsų namus.

Pigiausias „Samsung“ skalbinių džiovintuvas

Šis „Samsung“ A ++ ir 5 serijos skalbinių džiovintuvas turi omenyje subtiliausius drabužius. Jos „OptimalDry“ funkcija analizuoja drabužių drėgmę ir koreguoja atitinkamą džiovinimo laiką, kad būtų maksimaliai sumažintas suvartojimas.

Jis taip pat turi vandens indikatorių, kad žinotų, kada reikia pakeisti kibirą. „SmartCheck“ funkcija leidžia stebėti džiovinimo procesą ir siūlo sprendimus iškilus problemoms.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Samsung“ džiovykles

Pastaraisiais metais „Samsung“ džiovyklės labai išsivystė, įskaitant įvairias funkcijas ir funkcijas, leidžiančias pagerinti skalbimo ir džiovinimo rezultatus, tuo pačiu apsaugant savo drabužius. Normalu kartais jaustis šiek tiek pasimetusiam, tačiau šiame skyriuje mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti.

Moteris dėliodama drabužius

Energijos vartojimo efektyvumas yra prietaiso sugebėjimas atlikti savo funkcijas naudojant kuo mažesnes sąnaudas. (Šaltinis: „Rido“: 108885139 / 123rf.com)

Kas yra „Samsung“ džiovyklė ir kokie jos pranašumai?

„Samsung“ džiovyklių dėka mes galime efektyviai išdžiovinti drabužius juos išskalbę. Nors tiesa, kad džiovyklės sunaudoja daugiau energijos, jos turi daug privalumų. Be to, „Samsung“ džiovyklės pasižymi puikiu energijos vartojimo efektyvumu, kuris padeda mūsų kišenei ir aplinkai.

Štai „Samsung“ džiovyklės mūsų namuose privalumai:

Privalumas

 • Erdvė: jei neturime vietos drabužių virvei, džiovyklė yra geras pasirinkimas
 • Laikas: daug kartų mes neturime pakankamai laiko laukti, kol drabužiai patys išdžius
 • Sauga: „Samsung“ džiovyklės technologija apsaugo mūsų drabužius. Ypač baltos, kurios dėl saulės poveikio būna geltonos
 • Evoliucija: naujos naujovės tobulėja labai greitai, kad pagerintų rezultatus ir mūsų patogumą

Trūkumai

 • Vartojimas: didesnis energijos suvartojimas
 • Kaina: tai apima pradines investicijas

Kuo „Samsung“ džiovyklės skiriasi nuo kitų prekės ženklų?

„Samsung“ džiovyklės priklauso „Samsung Electronics“ kategorijai ir siekia suteikti kuo didesnį patogumą vartotojams. „Samsung“ džiovyklės skiriasi nuo kitų prekės ženklų, nes kažkas yra viena iš pirmaujančių kompanijų tarptautiniu mastu. Tai pasiekiama visų produktų naujovių ir garantuotų puikių rezultatų dėka.

Be to, kad „Samsung“ džiovyklos yra orientuotos į vartotoją, jos turi technologiją, leidžiančią taupyti vandens ir elektros sąnaudas, ir tuo pačiu yra įsipareigojusi saugoti aplinką ir tvarų vystymąsi, kad ateinančioms kartoms taptų geresnis pasaulis.

„Samsung“ džiovyklė

Kaip individai turime prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo.
(Šaltinis: „Bilanol“: 92364714 ​​/ 123rf.com)

Kokių „Samsung“ džiovyklų yra?

„Samsung“ džiovintuvai skirstomi į tris tipus, atsižvelgiant į jų naudojamą džiovinimo būdą. Tarp jų yra evakuaciniai džiovintuvai, kondensatas su uždara grandine ir kondensatas su šilumos siurbliu. Šioje lentelėje pateikiame pagrindines jo savybes, kad galėtumėte jas palyginti patys:
Evakuacija Kondensuojama uždara grandine Kondensuojama šilumos siurbliu
Veikimas Oras iš išorės kaitinamas pasipriešinimo būdu ir paimamas būgno viduje, kur jis yra apkrautas drėgme ir per vamzdį išmetamas į išorę. Oras kaitinamas elektrine varža ir virsta garais. Kai vanduo atvės, jis surenkamas į rezervuarą. Tas pats procesas kaip ir ankstesnis, išskyrus tai, kad oras šildomas šilumos siurbliu, o ne elektrine varža.
specifikacijos Būtina, kad mes turėtume drėgno oro išėjimą į išorę. Pašildomas oras yra toks pat, kaip ir pirmą akimirką (skirtingai nei evakuacijos sistemoje), todėl jam reikia mažiau energijos Oro šildymas šilumos siurbliu yra 4 kartus efektyvesnis nei naudojant elektrines varžas.
Privalumas Ekonomiškiau. Prieinama kaina.

Mažesnis vartojimas.

Geriausi rezultatai.
Trūkumai Didesnis vartojimas.

Didesnės ilgalaikės išlaidos.

Reikia išorinio išėjimo.

Brangesnis.

Reikia pakeisti baką arba prijungti jį prie vandens išleidimo angos.

Jei mes prijungsime jį prie vandens išleidimo angos, įrengimo vieta yra kondicionuojama.

Kaukės.

Reikia pakeisti baką arba prijungti jį prie vandens išleidimo angos.

Kokia yra „Samsung“ džiovyklės energijos vartojimo efektyvumo klasė?

Energijos vartojimo efektyvumas yra prietaiso sugebėjimas atlikti savo funkcijas naudojant kuo mažesnes sąnaudas. Tai privalomai gamintojas nurodo ant visų ES elektros prietaisų. Jis klasifikuojamas raidėmis nuo A iki G, o A yra efektyviausia. Jis turi A +, A ++ ir A +++ padalijimus.

Energijos vartojimo efektyvumo klasė A +++ reiškia efektyviausią suvartojimą. Iš pradžių tai gali būti brangesnė, tačiau ilgainiui tai padės mums sutaupyti pinigų, nes sutaupysime maždaug 76% daugiau. Tai svarbu ne tik ekonominiu, bet ir aplinkosaugos požiūriu. Kaip individai turime prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo.

Ar galima „Samsung“ džiovykles sukrauti ant skalbimo mašinos?

Norėdami geriau išnaudoti erdvę, turime galimybę sukrauti „Samsung“ džiovintuvą ant skalbimo mašinos viršuje stulpelio pavidalu. Toliau pateiksime keletą patarimų:

 • Tinkama vieta: Turite rasti vietą, kur galėtumėte prijungti du savo prietaisus prie srovės ir kur, be to, yra vandens išleidimo anga.
 • Džiovyklė viršuje: nes jis paprastai sveria mažiau. Tokiu būdu išvengsime savo prietaisų pažeidimo.
 • Sąjungos rinkinys: būtina, kad konstrukcija būtų saugi. „Samsung“ mums pateikia šį rinkinį, kurį galime įsigyti atskirai.
 • Techninis aptarnavimas: Jei reikia, paprašykite „Samsung“ techninės pagalbos pagalbos, nes tai gali būti šiek tiek subtili užduotis.

Kokia „Samsung“ džiovyklių funkcija „Optimal Dry“?

„Samsung“ džiovyklė su „Optimal Dry“ turi 3 jutiklius, kurie nuolat nustato drėgmės ir temperatūros lygį. Tokiu būdu džiovinimo laikas koreguojamas priklausomai nuo šių dviejų lygių. Šios funkcijos dėka mes išvengsime galimos žalos savo drabužiams, maksimaliai sumažindami vartojimą. Be to, jis nurodo, kada reikia valyti šilumokaitį.

džiovyklė mažame kambaryje

Nors tiesa, kad džiovyklės sunaudoja daugiau energijos, jos turi daug privalumų.
(Šaltinis: Wittliebas: 902359 / 123rf.com)

Kokia yra „Samsung“ džiovyklių oro plovimo funkcija?

Kartais mums nutinka taip, kad mūsų drabužiai yra šiek tiek prakaituoti ir šiek tiek blogo kvapo, tačiau nėra pakankamai nešvarūs, kad juos įdėtumėte į skalbimo mašiną. „Samsung“ būgninių džiovyklių oro plovimo funkcija leidžia mums atnaujinti ir dezodoruoti drabužius karštu oru ir be vandens, ploviklių ar kitų chemikalų.

Kur reikėtų įrengti džiovyklę?

Prieš perkant džiovyklę, galite susimąstyti, ar turite jai vietos, ar planuojama vieta yra tinkama. Štai keletas „Samsung“ džiovintuvo vietos rekomendacijų:

 • Po stogu: tokiu būdu jis nebus veikiamas lietaus ir išvengsime, kad jį reikėtų remontuoti anksčiau nei tikėtasi.
 • Uždaroje ar pusiau uždaroje vietoje: nes temperatūros pokyčiai gali turėti įtakos jo veikimui. Rekomenduojama temperatūra yra nuo 5 iki 37 laipsnių.
 • Geras vėdinimas: kad oro cirkuliacija išvengtų temperatūros kilimo. Jei oras netrukdomas, vartojimas padidės, nes programos bus ilginamos.
 • Sąlygos: kad ciklas nenutrūktų dėl saugumo, rekomenduojama, kad temperatūra būtų nuo …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *