Išmanusis laikrodis vaikams 2021> O

Išmanusis laikrodis vaikui su SIM

„Samrtwatch“ gali būti siejamas su tėvų funkcija, kurią netinkamai naudojant, ji gali tapti vaiko laisvės stebėjimo ir apribojimo įrankiu. Niekas negali būti blogiau, tai, kaip tėvai naudos bendravimą, priklauso nuo to, kaip vaikas supras išmanųjį laikrodį. Išmanusis laikrodis leidžia vaikui bendrauti su tėvais, taip suteikiant galimybę greitai išsikviesti pagalbą, surasti vaiką ir nustatyti globėjų pavojaus lygį. Tinkamai naudojant išmanusis laikrodis gali suteikti vaikui laisvės pojūtį, kurio dėka jis pats gali nueiti į žaidimų aikštelę, grįžti iš mokyklos, aplankyti draugus ir tuo pat metu informuoti savo tėvus apie bet kokius pokyčius. situacija.. Rinkoje galite lengvai rasti daugybę prietaisų, kurie tarnauja daugiau tėvų nei vaikų, todėl vaikai greitai atsisako stebėjimo galanterijos. Kad taip neatsitiktų, mes pasiruošėme praktinių išmaniųjų laikrodžių sąrašaskurios nuolat domisi vaikais, palaiko jų kasdienį funkcionavimą ir tuo pačiu neriboja tėvų kontrolės.

Kas yra išmanusis laikrodis vaikams?

Išmanusis laikrodis vaikams yra išmanus skaitmeninis laikrodis su pažangiomis funkcijomis, leidžiančiomis globėjui susisiekti ir valdyti. Reitinguojantis išmanusis laikrodis vaikams leidžia nustatyti vietą ir bendrauti su vaiku, naudojant duomenų perdavimą ir vietą. Išmanųjį laikrodį tėvai gali naudoti kaip klausymąsi, bet taip pat suteikia vaikui saugumo ir funkcionalumo jausmą, panašų į išmanųjį telefoną.

Išmanusis laikrodis vaikams, užimantis 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite vyrų išmaniųjų laikrodžių sąrašas

Kaip veikia išmanusis laikrodis vaikams

Išmanusis laikrodis bendrauja su globėjo išmaniuoju telefonu suporavus ir sukonfigūravus abu įrenginius. Keitimasis duomenimis internetu leidžia nustatyti, kur yra vaikas, kur jis buvo anksčiau ir kiek laiko. Greitas ir patogus bendravimas tarp tėvų ir vaiko gali neleisti vaikui pasimesti ir vaikui reikšti pagalbos poreikį, kai jis patiria stresinę situaciją. Reitinguojamas išmanusis laikrodis veikia panašiai kaip išmanusis telefonas, jis bendrauja su pasirinktais įrenginiais siunčiant jiems duomenų paketus.

Išmaniųjų laikrodžių vaikams funkcionalumas

Išmanusis telefonas mažiems nuotykių ieškotojams yra prietaisas, kuris nėra pakankamai patogus, kad būtų prisimenamas visada ir visur, vaikai dažniausiai nėra taip prisirišę prie telefono, kaip suaugusieji. Dėl šios priežasties protingo laikrodžio pasirinkimas yra gera idėja, kad vaikas liktų nuolat prižiūrimas ir galėtų jaustis saugus tam skirtoje zonoje. Žemyn apibrėžiant zoną arba nustatant vietą sąrašas reikalingas išmanusis laikrodis su GPS. Vien tik GPS nepakanka norint bendrauti su tėvų išmaniuoju telefonu, šiuo tikslu išmanusis laikrodis turi palaikyti SIM kortelę, kurios dėka bus galima ne tik skubios pagalbos iškvietimai su tėvais ir bendravimas su vaiku, bet ir keitimasis žinutėmis ir duomenų apie vaiko buvimo vietą perdavimas. Dauguma išvardytų funkcijų yra naudingos tėvų požiūriu, taip pat turite atsiminti, kad norint, kad vaikas ant rankos nešiotų išmanųjį laikrodį, turite užtikrinti vaiko patogumą ir funkcionalumą.

Kaip palaikyti ryšį su savo kūdikiu?

Yra daugybė priežasčių, kodėl vaikas gali nenorėti nešioti išmaniojo laikrodžio. Tai švariausia per didelis įrankio naudojimas pasiklausymas ar lokalizavimas ir dažnas vaiko laisvės apribojimas tėvų ar globėjų. Turėkite tai omenyje Išmanųjį laikrodį gali naudoti ne tik tėvai, norėdami valdyti vaiką, bet ir pats vartotojas. Platus funkcionalumas skatina visada turėti su savimi reitinginį išmanųjį laikrodį. Išmanusis laikrodis taip pat turėtų būti pritaikyta vaiko asmenybei ir pageidavimamspernelyg vaikiškas gali tapti pasityčiojimo objektu tarp bendraamžių. Tokiu atveju verta įsitikinti, kad ji turi keičiamą apyrankę, kurią galima pakeisti daugiau ar mažiau sušvelninta spalva. Šios savybės, kurias tėvai dažnai pamiršta rinkdamiesi išmanųjį laikrodį vaikui, taip pat nėra labai akivaizdžios priežastys prarasti ryšį su vaiku.

Išmanusis laikrodis vaikui

Patogi apyrankė

Patogus laikrodžio segtukas privers vaiką pamiršti prietaisą ant riešo. Nuolatinis apyrankės įskaudinimas ir trynimas ant riešo gali atgrasyti vaiką nuo protingo laikrodžio, o tai savo ruožtu gali nutraukti kontaktą su vaiku.

Didelės talpos akumuliatorius

Kitas veiksnys, ribojantis galimybę bendrauti, yra kūdikio išmaniojo laikrodžio baterijos talpa. Nuolatinis poreikis krauti gali prisidėti prie to, kad mūsų vaikas paliks laikrodį namuose arba jį pamirš. Geri išmanieji laikrodžiai turėtų turėti mažiausiai 400mAh talpos bateriją. Išmaniųjų laikrodžių su tokia baterija sąrašas leidžia budėti iki 3-4 dienų be įkrovimo.

Neperšlampamas

Netyčinis išmaniojo laikrodžio užtvindymas yra dar vienas veiksnys, galintis apriboti kontaktą su vaiku. Kaip to išvengti? Geriausia iš reitingo pasirinkti vandeniui atsparų išmanųjį laikrodį, kurio dėka keičiantis oro sąlygoms ir plaunant rankas nereikės paslėpti ar nuimti laikrodžio nuo riešo. Lietus, sniegas, taip pat dulkės ir purvas, jei žaidžiami lauke, gali panaikinti garantiją išmaniesiems laikrodžiams, kurie neturi IP67 reitingo.

Ką įgalina išmanusis laikrodis vaikams?

Funkcionalumas yra svarbus tėvų, bet ir paties vaiko, kuris turi būti pagrindinis laikrodžio vartotojas, požiūriu. Ko galite tikėtis iš kūdikio išmaniojo laikrodžio?

Stilingas išmanusis laikrodis vaikui

Žemiau pateikiamas funkcijų, kurias galima rasti vaikų išmaniuosiuose laikrodžiuose, sąrašas:

 • PADAŽAS – įgalina skubų ryšį su nurodytais numeriais, pvz., tėvais ar globėjais.
 • Miego laikas ir kokybės matavimas – naudinga funkcija stebint, ar vaikas sapnuoja košmarus.
 • GEO tvora – šios funkcijos dėka galite apibrėžti geografinį tašką, nuo kurio didesnis nei 100 metrų atstumas įspės tėvą. Virtuali tvora yra naudinga, kai jūsų vaikas nori žaisti kieme ar aplink namą, tačiau neturėtų peržengti saugaus perimetro.
 • Adresų knyga – šio sąrašo dėka vaikas turi prieigą prie šeimos adresų.
 • Žingsniamatis – atstumo matavimas, leidžia nustatyti vaiko aktyvumą, matavimo žingsniai skatina vaikščioti ir žaisti gryname ore.
 • Skambučių žurnalas – funkcionalumas, leidžiantis tėvams ir vaikui peržiūrėti gaunamų ir siunčiamų skambučių sąrašą.
 • Nuotolinė kamera – kai vaikas turi ne tik išmanųjį laikrodį, bet ir išmanųjį telefoną, jis gali nuotoliniu būdu fotografuoti naudodamas laikrodį, suporuodamas abu įrenginius naudodamas „Bluetooth“.
 • Chronometras – funkcija, leidžianti vaikui matuoti laiką ir sumušti savo bei bendraamžių rekordus.
 • Laisvų rankų sistema – šios parinkties dėka, norint skambinti, nereikia prijungti ausinių prie laikrodžio.
 • Rinkimas balsu – yra funkcija, leidžianti efektyviai susisiekti su kontaktais ir išsaugotų numerių sąrašu.
 • Nuotolinis pasiklausymas – tai yra tėvų funkcija, kuri yra naudinga, kai globėjams kyla įtarimų, kurių dėka vaikas supranta, kad yra kontroliuojamas, bet ir rūpinasi. Nuotolinis klausymas gali padėti apsaugoti vaiką nuo netinkamos aplinkos ir grėsmių, ypač kai vaikas negali atsiliepti į skambutį.
 • Pranešimai – informacija apie gaunamus skambučius ar žinutes leidžia palaikyti ryšį su vaiku, pranešimai apie įvykius taip pat tarnauja vaikui, kai jie nustato priminimą.
 • Riešo foto jutiklis – leidžia tėvams pranešti, kada ir kur jie prarado ryšį su vaiku. Ši funkcija leidžia greitai reaguoti net prieš pametant laikrodį ar paliekant prietaisą nepageidaujamoje vietoje.
 • Vietovių istorija – dėl to lengva atsekti vietas ir maršrutus, kuriuose vaikas neseniai apsistojo, net kai neįmanoma to nuolat stebėti, pvz., tėvų buvimo darbe metu.
 • Žibintuvėlis – kaip ir išmaniajame telefone, jis leidžia apšviesti aplinką, bet ir sutemus pažymėti vaiką blogai apšviestose vietose.
 • Temperatūros matavimas – tai yra galimybė tiesiogiai matuoti vaiko temperatūrą ir pranešti apie bet kokius pažeidimus globėjui, daugelyje reitingų išmaniųjų laikrodžių tokį matavimą galima nustatyti nuotoliniu būdu arba periodiškai.
 • Laikrodis ir žadintuvas – kalbant apie išmanųjį laikrodį, jo pagrindinė funkcija yra laiko matavimas, kurio dėka vaikas žino, kuriuo metu jis gali būti tam tikroje vietovėje, namuose, pas draugus ir pan. Žadintuvas leidžia jums suformuoti vaiką savo ryto pabudimas ir savidrausmė.
Išmaniųjų laikrodžių populiarumas tarp vaikų

Išmanusis laikrodis vaikams su GPS

Lokatorius, kaip jau minėjome, padeda nustatyti, kur yra vaikas, bet taip pat ir tėvų kontroliuojamas, ar vaikas laikosi saugios zonos, ir iš anksto susitarti. Apie išvykimą už teritorijos ribų pranešama tėvų ar globėjų išmaniajame telefonekurios dėka vaikas gali tikėtis globėjų kontakto kertant sieną. Išmaniojo laikrodžio vieta pagal reitingą yra tiksli iki kelių metrų, todėl globėjai gali tai padaryti patikrinkite, ar vaikas vis dar yra ankstesniu mokyklos, draugo ar šeimos draugo adresu. Išmanusis laikrodis be GPS taip pat gali turėti vaiko vietos nustatymo funkcijas, tačiau šiuo atveju galimybė surasti vaiką apsiriboja tik kelių operatoriaus siųstuvų signalo sekimu, o tai sumažina tikslumą, tačiau geresnė funkcija yra „WiFi“ dėka ir tai priklauso nuo atstumo nuo maršrutizatoriaus ar modemo. Kūdikis nepasiekiamas „WiFi“ tinklą ir vietą, kur yra silpnas mobiliojo ryšio operatoriaus signalas (arba yra iš vieno BTS siųstuvo), gali būti labai sunku rasti. Išmanusis laikrodis su GPS leidžia apibrėžti ne tik zonas, kuriose vaikas turėtų būti tam tikrais laiko intervalais, bet ir leidžia stebėti sritis, kuriose vaikas neturėtų būti.

Išmanusis laikrodis vaikams su SIM kortele – sąlygos …