SSD diskai: kuris iš jų yra geriausias

Pastaraisiais metais SSD kietųjų diskų kaina nenustojo kristi. Tuo pačiu metu jo saugojimo pajėgumai nenustojo augti. Šių dviejų veiksnių derinys pavertė SSD diskus labai įdomia alternatyva tradiciniams HDD diskams. Alternatyva, turinti daug privalumų.

Vidutinės trukmės laikotarpiu SSD technologija galiausiai įsivyraus tiek nešiojamiesiems, tiek staliniams kompiuteriams. Jo teikiami pranašumai yra neginčijami. Be to, gamintojams suteikiama galimybė apeiti kai kuriuos svarbiausius trūkumus. Prognozuojama, kad jo kaina ir toliau mažės.

Svarbiausias

  • SSD yra sutrumpinimas anglų kalba „Solid State Drive“, kuris išvertus reiškia „kietojo kūno diskas“.
  • Pastaraisiais metais jo kaina nenustojo kristi ir tikimasi, kad tai tęsis ir toliau.
  • SSD standieji diskai siūlo didesnį skaitymo ir rašymo greitį. Be to, jie yra patikimesni nei HDD. Paprastai jie siūlo mažesnę talpą nei tradiciniai kietieji diskai. Tačiau skirtumas tarp abiejų sistemų vis labiau mažėja.

Geriausi SSD diskai rinkoje: mūsų pasirinkimas

Toliau pateikiame mūsų parengtą reitingą su penkiais geriausiais rinkoje esančiais SSD standžiaisiais diskais. Kiekvienas iš jų ypač išsiskiria tam tikru požiūriu. Žinoma, visi jie siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Tokiu būdu galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį.

Geriausia aukščiausios klasės SSD atmintis

„Samsung 970 EVO“ pasiekia neįtikėtinai greitą skaitymo ir rašymo greitį, atitinkamai 3 500/2 500 MB / s. Jį galima įsigyti skirtingomis talpomis: 250 GB, 500 GB, 1 TB ir 2 TB. Jis naudoja „PCI Express x4“ sąsają. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori mėgautis puikia žaidimų patirtimi.

Pagerina grafinį atkūrimą dėl savo „Phoenix“ valdiklio, nes jis turi intelektualią „TurboWrite“ technologiją. Šifravimo variklis pagrįstas 256 bitų AES aparatine įranga. Tai, be jokios abejonės, puikus pasirinkimas ir puikus kainos ir kokybės santykis. Ir su 5 metų „Samsung“ garantija.

Geriausiai veikiantis SSD

Puikus SSD, kuris siūlo geras greičio vertes. Pasiekite nuoseklų visų tipų failų skaitymo / rašymo greitį iki 560/510 MB / s. Be to, ji prisiima atsitiktinio skaitymo / rašymo greitį iki 95/90 K visų tipų failams. Ją pagreitina „NAND Micron 3D“ technologija.

Jį galima įsigyti šiomis talpomis: 250 GB, 500 GB, 1 TB ir 2 TB. Jis jungiasi per SATA 3 – 6,0 Gb / s sąsają. Jis tiekiamas su įmontuota elektros energijos nuostolių apsaugos sistema, jei netikėtai nutrūks elektros energija. Be to, jis turi AES 256 bitų aparatine įranga pagrįstą šifravimą.

Geriausias SSD kompiuteriui žaidėjai

SSD standusis diskas, sukurtas profesionaliems įrenginiams ir pasižymintis puikiu patikimumu. Jis skirtas vartotojams, kurie turi pažangiausią kompiuterį ir intensyviai juo naudojasi. Yra dvi versijos: viena su 512 GB, kita – su 1 TB. Turi intelektualią „TurboWrite“ technologiją.

Tai suteikia išskirtinį skaitymo ir rašymo greitį. Tai pasiekia 2700 MB / s rašymo greitį ir 3500 MB / s skaitymo greitį. Jis jungiasi per „PCI Express x4“ sąsają. Tai pagreitina grafikos atkūrimą, nes turi „Phoenix“ valdiklį. „Samsung“ suteikia 5 metų garantiją.

Geriausias SSD su įmontuota apsauga

SSD kietasis diskas už puikią kainą, tačiau neaukojant per didelio našumo. Jis jungiasi per SATA 3 – 6,0 Gb / s sąsają. Jį galima įsigyti skirtingomis talpomis: 120 GB, 240 GB, 480 GB ir 960 GB. Panašiai jis taip pat yra įvairių dydžių – 2,5 ”, M.2 ir mSATA.

Tai idealiai tinka tiek staliniams kompiuteriams, tiek nešiojamiesiems kompiuteriams. Nors tai ypač įdomu pastarajam, dėl mažo energijos suvartojimo. Jį maitina „Marvell 88SS1074“ valdiklis, jame yra AES-256 aparatinės įrangos šifravimas ir TCG / Opal v2 saugumo valdymas.

Geriausias kainos ir kokybės santykio SSD

Idealus SSD diskas dažniausiai atliekamiems kompiuterio darbams atlikti. „SanDisk SSD PLUS“ turi SLC (Single Level Cell) talpyklą, kuri pagerina serijos rašymo našumą. Tokiu būdu jis siūlo puikų našumą atliekant tokias užduotis kaip naršymas, „Office“ programų naudojimas ar atsitiktinių žaidimų žaidimas.

Jį galima įsigyti skirtingomis talpomis: 120 GB, 240 GB, 480 GB, 960 GB ir 1 TB. Jis jungiasi per SATA 3 – 6,0 Gb / s sąsają. Trumpai tariant, tai labai pigus SSD kietasis diskas, tačiau puikiai veikiantis pačioms pagrindinėms užduotims atlikti. Be to, jame yra patogi klonavimo programinė įranga.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie SSD

Norėdami įsigyti SSD, patogu atsižvelgti į keletą klausimų. Juk ne visi SSD diskai yra vienodi. Norėdami padėti išsirinkti jums reikalingą, šiame skyriuje aptarsime dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus. Taigi pirkdami nesuklysite.

Diskai-SSD

Vidutinis SSD diskų ilgaamžiškumas yra nuo 5 iki 7 metų. (Šaltinis: Believeinme33: 50336751 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra SSD?

SSD yra akronimas anglų kalba „Solid State Drive“, kuris išvertus į ispanų kalbą yra kietojo kūno diskas. Apskritai šis terminas naudojamas naujos kartos standiesiems diskams apibūdinti. Šie įrenginiai naudoja „Flash“ atminties įrenginius. Sistema yra panaši į tą, kurią naudoja USB atmintinės ar SD kortelės.

Kietieji diskai, dar vadinami HDD, yra laikmenos, specialiai sukurtos visam laikui saugoti jūsų failus ir duomenis.

Kaip veikia SSD standusis diskas?

SSD standieji diskai turi dvi atminties zonas. Viename jie saugo visą informaciją, net jei negauna elektros srovės. Kita, daug mažesnė, veikia kaip talpykla, pagreitina prieigas. Šią sistemą valdo valdiklis, kurio funkcija yra koordinuoti visus SSD elementus.

Kokios yra pagrindinės SSD diskų programos?

Viena iš įdomiausių programų yra naudoti jas diegiant operacines sistemas. Tokiu būdu sistemos paleidimas ir išjungimas yra daug greitesnis. Jie taip pat dažnai naudojami siekiant pagerinti senesnių kompiuterių našumą. HDD pakeitimas SSD suteikia nuostabių rezultatų.

Diskai-SSD

SSD diskai yra moderni senų kietųjų diskų versija. (Šaltinis: Baloon111: 70945371 / 123rf.com)

SSD privalumai ir trūkumai?

SSD diskai siūlo keletą privalumų, palyginti su tradiciniais kietaisiais diskais. Pradedantiesiems jie yra daug patikimesni. Be to, jie siūlo daug didesnį skaitymo ir rašymo greitį. Šis didesnis greitis ypač pastebimas paleidžiant sistemą ir vykdant programas, kurioms reikia apdoroti daug informacijos.

Jie taip pat yra daug atsparesni smūgiams. Šis aspektas yra labai svarbus tiems, kurie dažnai keliauja. Kaip sakoma: nutinka avarijų. Priešingai, SSD diskų kaina yra didesnė nei HDD. Be to, jie turi ribotą skaičių rašymo operacijų.

Privalumas Trūkumai
Jie yra daug patikimesni nei tradiciniai kietieji diskai. Kaina už Gigą yra didesnė nei HDD.
Jie siūlo greitą skaitymo greitį. Metams bėgant jie praranda greitį skaitydami ir rašydami.
Jiems nereikia jokios priežiūros. Jie turi ribotą skaičių rašymo operacijų. Nors tai yra pakankamai aukšta, kad nebūtų įmanoma įveikti naudojant jį normaliai.
Neturėdami judančių dalių, jie yra mažiau triukšmingi ir mažiau karšti.

Kokie yra SSD tipai?

Pagal tai, kaip jie prijungti prie kompiuterio, galima atskirti dviejų tipų SSD standžiųjų diskų tipus. Viena vertus, yra PCIe SSD, kurie jungiasi per „PCI Express“ prievadą, tarsi jie būtų papildoma kortelė. Šio tipo ryšys leidžia jiems pasiūlyti didesnį greitį. Kita vertus, yra „Sata“ SSD, kurie jungiasi kaip HDD.
Malonus Charakteristikos
PCIe SSD Jie jungiasi per „PCI Express“ prievadą. Šio tipo jungtis siūlo didesnį greitį. Vidutinės trukmės laikotarpiu jie privers save įvesti kaip labiausiai paplitusį SSD tipą.
Sata SSD Jie jungiasi lygiai taip pat, kaip ir tradiciniai HDD diskai. Šiuo metu jie yra pigesni nei PCIe SSD.

Kaip įdiegti SSD?

Diegiant naują SSD, rekomenduojama iš naujo įdiegti operacinę sistemą. Seno standžiojo disko klonuoti nepatartina, nes operacinė sistema gali sukelti problemų. Idealiu atveju pasidarykite senojo kietojo disko atsarginę kopiją. Tada prijunkite SSD diską ir įdiekite jame operacinę sistemą.

Kam patartina pirkti VSD?

Galbūt jus domina SSD standžiojo disko pirkimas, kai ketinate jį įdiegti į operacinę sistemą. Dėl didesnio jų siūlomo skaitymo greičio jums bus geriau ir laiku. Kadangi operacinės sistemos neužima daug, pakanka 64 GB arba 128 GB.

SSD disko turėjimas taip pat labai rekomenduojamas, jei žaidžiate kompiuterį. SSD diskai taip pat yra gera galimybė pagerinti senesnių kompiuterių našumą. Spektaklio skirtumas tikrai pastebimas. Bet kokiu atveju, jei galite tai sau leisti, jie rekomenduojami beveik bet kuriam vartotojui.

Kokios priežiūros reikalauja SSD?

Kad SSD diskas išlaikytų aukštą našumo lygį, rekomenduojama palikti ne mažiau kaip 20% vietos diske. Vienintelė to priežastis yra tai, kaip SSD kaupia informaciją. Naujesniems diskams gali pakakti rezervuoti tik 10 proc.

Pirkimo kriterijai

SSD disko pasirinkimas nėra lengva užduotis. Tai palyginti nauja technologija, kuri dar nėra gerai žinoma plačiajai visuomenei. Štai kodėl patogu atsižvelgti į keletą pirkimo kriterijų. Gerai žinant produkto, kurį ketinate įsigyti, savybes, galėsite tinkamai pasirinkti.

Kam ketinate jį naudoti?

Nešiojamam kompiuteriui nereikės to paties SSD, kaip staliniam kompiuteriui. Taip pat tai nebus tas pats, jei norite, kad ji įdiegtų tik operacinę sistemą, nei jei norite, kad ji būtų masinė saugykla. Paprastai nešiojamam kompiuteriui jums reikės mažesnio pajėgumo įrenginio.

Jei norite, kad operacinė sistema būtų įdiegta tik SSD standžiajame diske, jis yra vienas iš 64 GB arba 128 GB. „Mac“ kompiuteriams rekomenduojama mažiausia 250 GB. Jei norite, kad jis atgaivintų seną kompiuterį, jums tikrai reikės didesnės talpos disko. Bent 500 GB.

Vidinis kietasis diskas šalia SSD

SSD diskai …