Nvidia galėtų padaryti pasaulį

Žaidimų grafikos kortelės, tokios kaip „GeForce RTX 3080“, yra užfiksuotos ir naudojamos kriptografavimo įrenginiuose dėl vykstančio „Etherium“ bumo, tačiau kasybos optimizuoti GPU gali padėti palikti kai kurias korteles žaidėjų ir kompiuterių kūrėjų lentynose.

Girdime pranešimų, kad „Nvidia“ gali kurti naują, ypač varomą šifravimo kasybos procesorių (CMP), pagrįstą savo „Ampere A100“ GPU – pirmuoju „Ampere“ pagrindu sukurtu modeliu, kuris sukurtas tik skaičiavimo darbo krūviams, o ne žaidimams.

„Nvidia“ nevengia tiekti aparatūrą kasybos entuziastams, neseniai paskelbusi apie būsimą naują CMP seriją, nors šios kortelės bus paremtos senesne Tiuringo architektūra.

Žiūrėti daugiau

Sveiki atvykę į šeimą

Šią gandų informaciją iš pradžių pateikė „Twitter“ vartotojas Kopite7kimi, kuris praeityje pateikė patikimų nutekėjimų. Jis tvirtina, kad „Nvidia“ pristatys penktąjį „CMP HX“ modelį su minėtu GPU ir kad „A100“ yra „kasybos monstras“, nors nepateikė jokių maišos rodiklių ar kasybos našumo duomenų, kad patvirtintų jo teiginius.

Įrodymų trūkumas nereiškia, kad turėtume atmesti Kopite teiginius, nors, kaip ir visais nepagrįstais gandais, nieko nelaikykite evangelija.

Tai nėra visiškai netikėta, atsižvelgiant į „Nvidia“ bandymus nukreipti kasybos entuziastus nuo žaidimų GPU, smarkiai sumažinus grafikos kortelių, tokių kaip „GeForce RTX 3060“, šifravimo galimybes. Kadangi visos šiuo metu patvirtintos CMP kortelės vis dar grindžiamos „Turning“ architektūra, kai kurie kalnakasiai gali vis dar jaučiasi priverstas įsigyti galingas korteles, tokias kaip „GeForce RTX 3090“.