Palyginimas Moulinex Cuisine Com

Palyginus „Moulinex Cuisine Companion“ siūlomas funkcijas ir „Imetec Cukò“ siūlomas funkcijas, yra daugiafunkcis virtuvės robotas iš Moulinex išeina nugalėtojas Kodėl nei vienas, nei kitas priklauso į didesnis kiekis, net jei balsų skirtumas nėra labai didelis, ir dabar mes paaiškinsime, kodėl.
Jei iš tikrųjų Cukò leidžia vartotojui naudotis trys virimo programos iš anksto nustatytas Virtuvės draugas padvigubina tą skaičių ir todėl siūlo šeši skirtingi nustatymai, pradedant sriubų ir aksominių patiekalų pasirinkimu, baigiant desertais ir lėtai gaminant. Tiek modeliai, kita vertus, yra tinkami garuojantis (tačiau „Moulinex“ robote yra metalinio lydinio krepšelis, o „Cukò“ plastiko), jie turi kastuvą maišymui, ypač lygų ašmenį ir dantytą. Tiek ateiti su a laikmatiskuris vis dėlto Moulinex apima ilgesnį laiko tarpą, ir abu turi platų temperatūros diapazoną: Cukò galima nustatyti nuo 37 ° C iki 140 ° C, o „Cuisine Companion“ – nuo 30 ° C iki 130 ° C. Moulinex tačiau ji taip pat turi vieną specifinis plaktuvas emulgavimui.
Taigi tikrasis šių dviejų modelių skirtumas yra tai, kad „Moulinex“ robote yra daugiau iš anksto nustatytų programų – savybė, kuri vis dėlto ne visada reikalinga visiems vartotojams, ir iš tikrųjų, mūsų nuomone, tai, Cukò, o kainuojančios mažiau nei pusę „Cuisine Companion“, pasiūlymas bet kuriuo atveju apuikus universalumas pagal pasiekiamus kulinarinius preparatus.