Išmanusis telefonas iki 1000 PLN ir 1 500 202 PLN

Vidutinės klasės išmanusis telefonas, skirtas 1000 ir 1500

Kokį išmanųjį telefoną pasirinkti už priimtiną sumą, kad jo parametrai būtų ne blogesni nei pavyzdinių modelių? Kokios galimybės brangina telefoną ir viršija vidutinio Džo biudžetą? Atsisakius vandeniui atsparios funkcijos ar belaidžio įkrovimo, galima nusipirkti efektyvų ir gerą išmanųjį telefoną už 1000 arba 1500 -.

Ar galite įsigyti žaidimų išmanųjį telefoną ar gerą fotoaparatą už vidutinę kainą? Žinoma, patikrinkite reitingą ir pasirinkite modelį, kuris atitiktų jūsų poreikius: su galinga baterija, žaidimais, geriausia kamera ir dideliu ekranu.

Išmanusis telefonas iki 1000 -, 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite išmaniųjų telefonų sąrašas iki 2000 –

Mes paruošėme aukščiau nurodytą telefonų iki 1000 zlotų reitingą, tirdami vartotojų nuomones, testuodami atskirus modelius ir tikrindami technines specifikacijas bei bandymų rezultatus. Iš mūsų reitingo išsirinkę gerą telefoną iki 1000 -, galite būti tikri, kad mobilųjį telefoną perkate metų metus, nesijaudindami dėl nesėkmingo pirkimo.

Išmanusis telefonas su geriausia kamera iki 1 500 2021 –

Išmanusis telefonas, skirtas fotografuoti su gera kamera

Kuris išmanusis telefonas, skirtas fotografuoti iki 1000 ir 1500 -, galėtų padaryti geriausias nuotraukas? Foto išmanusis telefonas visų pirma yra tas, kuris fotografuoja ne mažiau kaip 8 Mpix. Geriausias išmanusis telefonas nuotraukoms tai ne tik objektyvo ryškumas ir megapikselių skaičius, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į kitus komponentus, kurie palaiko matricos darbą kartu su optika. Dauguma nuotraukų, kurias norime užfiksuoti fotoaparatu, yra tik akimirkos, greitas procesorius ir atmintis leidžia greičiau apdoroti duomenis, o tai turi įtakos fotografavimo patogumui. Telefono greitis turi įtakos, ar kamera netepa, greitai stabilizuoja įrašytą vaizdą, ar jis mikčioja ir kaip greitai apdoroja duomenis mažiau apšviestose vietose. Dviejų kamerų išmanieji telefonai, skaitmeniniam vaizdo stabilizavimui ar daugiau šviesos jutiklių reikia kelių branduolių procesorių, kad būtų galima greitai apdoroti užfiksuotą vaizdą. Didelė mobiliojo telefono skaičiavimo galia taip pat naudinga, kai reikia paleisti fotoaparato programą, ilgai laukiant galimybės fotografuoti gali užkirsti kelią vertingam momentui, todėl geriau pasirinkti greitą modelį iš reitingo.

Net naujausias išmanusis telefonas su geru fotoaparatu iki 1000 ar 1500 – negali pakeisti skaitmeninės kameros. Yra daug skirtumų, tačiau pagrindiniai iš jų apima su optika susijusius klausimus. Neabejotinai su savimi turime išmanųjį telefoną dažniau nei veidrodinį veidrodėlįTodėl verta pasirūpinti optiniu vaizdo stabilizavimu daugiafunkciniame išmaniajame telefone.

Nufotografuotų nuotraukų kokybė daugiausia priklauso nuo jų ryškumo, neryškios nuotraukos dažniausiai patenka į šiukšliadėžę. Dienos metu užrakto greitis arba ekspozicija yra labai maža fotografuojant ir gali svyruoti nuo 1/200 iki 1/1000 sekundės. Per šias sekundžių dalis nedidelis neryškumas gali pabloginti vaizdo kokybę. Didesnė problema prasideda nuo sumažėjusio apšvietimo. Matricos ekspozicijos laikas – ekspozicija, mobilusis telefonas išplečiamas, automatiškai pakeliant ISO, kad išlaikytų nuotraukos kokybę, kompensuodama apšvietimo trūkumą.

Ilgesnė matricos ekspozicija reiškia didesnę neryškios nuotraukos ir daugiau triukšmo tikimybę.

„Selfie“ išmanusis telefonas su gera kamera

Išmanieji telefonai apriboja ekspozicijos laiką iki maždaug 1/30, o kartu su stabilizavimu galite gauti aiškias nuotraukas. Vaizdo stabilizavimas turi tam tikrų apribojimų, ir jūs turite atsiminti, kad tai gali sumažinti nedidelį rankų drebėjimą, tačiau jis nesumalins greitai judančių objektų. Vidutinės klasės išmaniuosiuose telefonuose galite rasti skaitmeninį vaizdo stabilizavimą (EIS), optinis (OIS) yra retenybė, tačiau ji pasitaiko mūsų reitinguojamuose telefonų modeliuose iki 1500 -. Tik pavyzdiniai modeliai paprastai turi dvigubą EIS + OSI stabilizavimą.

Koks išmanusis telefonas su gera asmenukių kamera?

Priekinėms kameroms būdingi plataus kampo objektyvai, kuriems nereikia naudoti optinio vaizdo stabilizavimo, tačiau pakanka skaitmeninių. Tai turi įtakos padarytų nuotraukų kokybei matricoje esančių šviesai jautrių ląstelių dydis, kuo jis didesnis, tuo geriau jis surenka šviesos fotonus (panašius į žemės paviršių ir lietų), todėl reikalingas trumpesnis vieno pikselio ekspozicijos laikas. Matricos dydis išmaniuosiuose telefonuose yra panašus į nagų dydį, o tai reiškia 1/3 viršutinės SLR kameros matricos dydį.

Išmanusis telefonas iki 1 500 -, 2021 m. Balandžio mėn

Geras telefonas iki 1500 -? Tai yra įmanoma. Peržiūrėkite mūsų reitingą, kur rasite tik geriausius šios kainų kategorijos telefonus. Mes labai nuodugniai patikrinome testus, vartotojų atsiliepimus, apžvalgas ir technines specifikacijas, todėl galime pateikti telefonų reitingą iki 1 500 -, dažniausiai pasirenkamų ir rekomenduojamų ryte.

Kokią išmaniojo telefono operacinę sistemą pasirinkti?

Dviejų populiarių operacinių sistemų palyginimas vartotojo požiūriu:

„Apple iOS“ sistema

  • Patikima ir paprasta operacinė sistema.
  • Skirta dirbti tik su kitais „Apple“ įrenginiais.
  • Didžiąją programos dalį galima įsigyti „App Store“.
  • Puikus stabilumas.

„Android“ sistema

  • Didelės sistemos konfigūracijos parinktys.
  • Daugybė nemokamų programų yra „Google Play“ parduotuvėje.
  • „Android“ atlieka daug užduočių.
  • Galimybė įdiegti nuosavos sistemos perdangas.
Geras išmanusis telefonas žaidimams

Galingas žaidimų išmanusis telefonas

Žaidimų išmanusis telefonas tai pirmiausia geras ekranas ir tvirti komponentai, tokie kaip procesorius, atmintis ir grafika. Kurdami telefonų reitingą iki 1 000 – ir 1 500 -, atsižvelgėme į šiuos parametrus:

Procesorius išmaniajame telefone žaidėjams

Žaidėjams skirtas išmanusis telefonas turėtų turėti efektyvius komponentus, kurie daugeliu atvejų siejami su didesne įrenginio kaina. Paprastai kuo daugiau šerdžių, tuo sklandžiau veikia įrenginys, tuo pačiu metu palaiko daugiau programų fone, greitesnį reagavimo laiką ir didesnę kainą. Šiuo metu labai populiarūs aštuonių branduolių procesoriai, kurių telefonuose pakanka daugybei programų, redaktoriams, sklandžiam 4K vaizdo įrašų įrašymui ir grojimui bei žaidimams. Aštuonių branduolių procesorius gali vienu metu valdyti 8 procesus, o tai reiškia, pvz., Paleisti 8 programas fone. Rangingo pasiūlymuose atsižvelgiama į išmaniųjų telefonų su procesoriais pasiūlymus, atitinkančius skaičiavimo galios paklausą, todėl jie yra efektyvūs ir taupantys energiją.

RAM atmintis efektyviame išmaniajame telefone

Didelis programų, veikiančių fone, skaičius, didelės sistemos perdangos reiškia, kad klasikiniu būdu naudojant išmanųjį telefoną kelios gigabaitų talpyklos vis dar užimtos. Talpyklos negalima atnaujinti atskirai, be ypatingos galimybės pakeisti telefono pagrindinės plokštės komponentus, o tai greičiausiai būtų nuostolinga dėl mažos modernizuoto įrenginio vertės. Reitingavimo modeliai turi atmintį, kuri yra daugiafunkcinė ir leidžia sklandžiai veikti kelioms programoms.

Išmaniojo telefono atminties kiekis

Populiarūs išmaniųjų telefonų talpyklos dydžiai:

2 GB yra minimalus dydis, kurį turite nustatyti prieš pasirinkdami išmanųjį telefoną. Šis talpyklos kiekis leidžia sklandžiai paleisti pagrindines programas, todėl norint, kad naršyklė veiktų sklandžiai, gali tekti laikui bėgant uždaryti įvairias programas.

3 GB – 4 GB talpykla leidžia sklandžiai naršyti tarp kelių programų, redaktorių ir naršyklės.

8 GB ir dar yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta žaisti žaidimus ir tuo pačiu nori sklandžiai persijungti tarp kitų programų ar naršyklės. Greitai grįžti prie kitų programų galima tik tada, kai jos veikia fone.

Papildomi patogumai žaidėjams

Išmanusis telefonas su giroskopu iki 1 500 zlotų yra praktiškai standartas, norint žaisti žaidimus grafiškai sukurtuose 3D žaidimuose, nepakanka gražaus išmaniojo telefono, kurio išvaizda yra puiki, jums reikia talpios apie 4000 – 5000 mAh baterijos, išorinės aušinimo sistemos, ekranas, kurio atnaujinimo dažnis ne mažesnis kaip 90 Hz ir „FullHD“ raiška. Geras išmanusis telefonas žaidimams iš reitingo ji turėtų turėti mažiausiai 6 GB RAM ir ne mažiau kaip 64 GB atminties, kad ji nebūtų naudojama pačiam žaidimui.

Išmaniųjų telefonų ryšys

Net gražiausias išmanusis telefonas iki 1000 – neleis bendrauti be tinkamo ryšio. Be pagrindinių 2G, 3G, 4G – LTE ir 5G, norint perduoti duomenis su vartotojais ir kitais įrenginiais, norint lengviau keistis duomenimis, reikalingi ir kiti perdavimo būdai.

„Bluetooth“ – Greičiausias išmanusis telefonas iki 1 000 – ir 1 500 – turėtų galėti prisijungti prie kitų įrenginių bent 4-osios „Bluetooth“ kartos pagalba, kuris, nepaisant mažesnio perdavimo greičio nei pirmtakai, užtikrina geresnį ryšio stabilumą.

NFC – be šios galimybės atsiskaityti telefonu neįmanoma, daugumoje šiuolaikinių išmaniųjų telefonų įdiegta NFC.

Bevielis internetas – išskyrus GSM aprėptį, tai yra svarbiausias ryšio būdas, kurį suteikia tokios galimybės kaip „Wi-Fi“ skambučiai leidžia atlikti balso skambučius per „Wi-Fi“ be papildomų programų. Modeliai, vienu metu palaikantys 2,4 GHz ir 5 GHz tinklus, galės prisijungti prie bet kurio namų tinklo (žinodami prieigos slaptažodį). 5 GHz tinklas reiškia didesnį pralaidumą ir trumpesnį atsako laiką į serverio atsaką, tačiau mažesnį diapazoną. Papildomas patogumas keistis duomenimis su kitais vartotojais yra funkcija „Wi-Fi Direct“kuris naudojamas panašiai kaip „Bluetooth“, norint keistis duomenimis su kitais telefonais, tačiau naudojant šią technologiją jis yra daug greitesnis, jei vartotojai yra prisijungę prie to paties „Wi-Fi“.

DLNA – yra ryšio rūšis, leidžianti perkelti daugialypės terpės failus į tokius įrenginius kaip namų kino teatras, kurie taip pat palaiko DLNA funkciją.

Stiprus žaidimų telefonas už žemą kainą 2021 m. Balandžio mėn

Išmanusis telefonas su patvaria baterija

Išmanusis telefonas su gera baterija

Išmanusis telefonas su talpia baterija taip pat reiškia didesnį prietaiso svorį ir matmenis, tačiau nuolatinis maitinimo šaltinio ieškojimas gali labiau erzinti. Todėl reitingo modeliai iš 10 geriausių yra tam tikras kompromisas išmaniajam telefonui, kad išlaikytų kompaktišką dydį ir svorį. Telefonas su stipria baterija tai tikrai bus geresnis sprendimas nei silpnas telefonas su maža baterija ir dideliu „Powerbank“. Geriausias 5G išmanusis telefonas, …