Išmanusis telefonas iki 2 000 2021 PLN> Aprašymas

„Smartphone“ sąrašas iki 2000 -

Investuodami 2 000 zlotų į išmanųjį telefoną, galite nusipirkti vieną iš pavyzdinių modelių su išskirtiniais parametrais. Taigi kuo skirsis išmanusis telefonas nuo aukštesnės lentynos? Žinoma, kai kurios papildomos funkcijos, išplėstinis funkcionalumas ir papildomi patogumai vartotojui. Jei, nepaisant ilgos išmaniųjų telefonų paieškos forume, neradote tinkamiausio modelio, kviečiame perskaityti mūsų vadovą apie geriausius išmaniuosius telefonus iki 2 000 -.

Sužinokite, koks turėtų būti galingas išmanusis telefonas su talpia baterija? Koks išmaniojo telefono ekranas suteiks geriausią vizualinę patirtį? Kokia išmaniojo telefono kamera daro geriausias nuotraukas ir nuo ko priklauso jų kokybė? Atsižvelgdami į duomenų sudėtingumą ir parametrų, į kuriuos reikia atkreipti ypatingą dėmesį, skaičių, mes parengėme geriausių išmaniųjų telefonų reitingą iki 2000 -, kuriame tikrai rasite savo mėgstamą.

Išmaniųjų telefonų sąrašas siekia 2 000 – 2021 m. Balandžio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių vyrų išmaniųjų laikrodžių sąrašas

Išmanusis telefonas, skirtas fotografuoti tobulai

Išmanusis telefonas su gera kamera

Geriausio fotoaparato turintis išmanusis telefonas gali turėti iki 100 Mpix, tačiau ne pačios nuotraukos dydis turi įtakos jo kokybei. Be abejo didelis vaizdo plotas užima daugiau megabaitų iš laisvos atminties. Didelė nuotrauka, padaryta išmaniuoju telefonu, gali „sverti“ daugiau nei 10 MB, todėl didėjant megapikselių skaičiui išmaniajame telefone, integruota atmintis ar duomenų debesis yra labai svarbūs. Nuotrauka paprastai yra tik vienas kadras iš užfiksuoto įvykio, todėl labai svarbu greitai pritaikyti fotoaparatą automatiniu režimu pagal apšvietimą ir atstumą nuo nufotografuoto objekto ar asmens. Didesnei matricai reikalingas greitas procesorius su keliomis sriegimistai automatiškai prisitaikys prie optimalių parametrų, kad būtų galima užfiksuoti geriausią nuotrauką netepant. Jei norite būti tikri dėl tinkamų parametrų, iš reitingo pasirinkite išmanųjį telefoną.

Išmaniųjų telefonų, turinčių geriausią fotoaparatą, sąrašas iki 2 000 – 2021 m. Balandžio mėn

Išmanusis telefonas su gera asmenukių kamera

Net geriausi foto išmanieji telefonai nesugeba prilygti profesionaliems fotoaparatams. Populiariose veidrodiniuose fotoaparatuose sumontuoti jutikliai, kurių įstrižainė yra 1 colis, atitinkanti 2,54 cm. Dar neseniai matricų dydis išmaniuosiuose telefonuose buvo nagų dydžio, tačiau jis kasmet auga, todėl pagerėja fotografijos parametrai. Didesnė matrica sugeba „apdoroti“ daugiau šviesos per trumpesnį laiką. Šį reiškinį dažniausiai galima pastebėti blogai apšviestose vietose, kur išmaniojo telefono procesorius, dirbdamas visu greičiu, nesugeba skaitmeniniu būdu pagerinti nuotraukos kokybės, nes matricoje esančių šviesai jautrių ląstelių šviesos kiekis yra nereikalingas . Štai kodėl daugeliu atvejų megapikselių skaičius yra antrinis kameros su 8 megapikselių jutikliu pakanka 4K nuotraukai rodyti televizoriuje. Jutiklio įstrižainės dydis – šviesai jautrus jutiklis išmaniajame telefone skiriasi nuo 1/3 colio lygio, kuo didesnis šviesai jautrios ląstelės paviršius, tuo geriau kamera gali dirbti nepakankamai apšviestose vietose. Taip pat dažniau naudojasi gamintojai perteklinio atrankos technika, susideda iš perteklinių taškų naudojimo juos sujungiant ir fotografuojant mažesne skiriamąja geba, taip gerinant nuotraukos kokybę. Taigi, atsakydamas į kylantį klausimą, ar megapikselių skaičius išmaniajame telefone turi įtakos nuotraukos kokybei? Taip, bet tik naudojant perteklinio atrankos techniką, kitaip nuotrauka bus tik didelė ir užims daug vietos atmintyje.

Kaip jau minėjome anksčiau, net ir geriems išmaniesiems telefonams blogiau apšviestose vietose gali būti blogiau. Vaizdo kokybei įtakos turi diafragma, kuri yra ne kas kita, kaip parametras, nustatantis angos, per kurią šviesa patenka į objektyvą, dydį. Mažesnė diafragma reiškia daugiau šviesos, daugiau šviesos, geresnės kokybės nuotrauką esant sunkioms apšvietimo sąlygoms. Diafragma iš angliško „atidarymo“ yra apibrėžta išmaniųjų telefonų specifikacijose su raide „f”Jei diafragma yra uždara f= begalybė, vertė f/ 1 reiškia, kad objektyvo židinio nuotolis yra lygus diafragmos skersmeniui, jei f/ 2 – židinio nuotolis yra dvigubai didesnis nei diafragmos skersmuo.

Geriausias išmanusis telefonas nuotraukoms yra tas, kuris yra pats universaliausias, leidžiantis fotografuoti portretus, fotografuoti atvirukus ir peizažus, skaitmeniniu būdu užfiksuoti tobulą kepinį ar maistą, taip pat fotografuoti geros kokybės makrokomandas. Tokiuose išmaniuosiuose telefonuose yra telefonai su daugybe kamerų ant galinio dangtelio, kuriuos galite rasti išmaniųjų telefonų reitinge iki 2000 -.

5G išmanusis telefonas už mažiau nei 2 000 –

Penktos kartos telekomunikacijų tinklas užtikrina greitesnį duomenų mainus su BTS (telekomunikacijų tinklo antena) dėl aukštesnio siųstuvo ir imtuvo dažnio. Didesnis darbo laikas reiškia daugiau informacijos, apdorojamos vienu metu, o tai turi įtakos trims pagrindiniams elementams, svarbiems vartotojo požiūriu:

Išmanusis telefonas su 5G
  • Mažesnė delsa (PING) – Matavimo priemonėse pirmą kartą matuojamas bandomojo serverio atsako vėlavimas, išreikštas milisekundėmis. 5 ms reikšmė yra puikus rezultatas, kuris vaizdavimo prasme yra toks pats kaip matricos atsako laikas geros kokybės kompiuterių monitoriuose.
  • Greitas bevielis duomenų perdavimas – Didžiausios 5G galimybės laboratorijos sąlygomis baigiasi 20 Gb / s, tai yra vertė, kurios praktiškai nepavyks pasiekti realiai, tačiau 5G tinklas turi būti 10 kartų greitesnis už populiarųjį LTE (4G) toliau tobulinant.
  • Masinis kelių įrenginių ryšys vienu metu – siųstuvų tinklo užsikimšimo reiškinys pastebimas vis rečiau. Tinklo perkrovos gali būti patiriamos dalyvaujant daugybėje masinių susibūrimų, kur daug vartotojų vienu metu naudojasi duomenų perdavimu. 5G tinklas gali geriau bendrauti tarp kelių įrenginių (daiktų internetas – daiktų internetas). Tūkstančiams susibūrimų vartotojams 5G tinklas gali suteikti galimybę bendrauti su likusiu pasauliu.

Jei jums sunku rasti gerą 5G telefoną, pasinaudokite mūsų reitingavimo pasiūlymais. Mūsų pasiūlymo dėka sužinosite, kurį išmanųjį telefoną pasirinkti iki 2 000 zlotų, kad jis būtų visiškai funkcionalus ir palaikytų modernų 5G tinklą.

Išmaniųjų telefonų sąrašas nuo 5G iki 3 000 – 2021 m. Balandžio mėn

Išmanusis telefonas su gera baterija

Reitingo išmanusis telefonas su talpiomis beterijomis

Mūsų reitinge rasite išmaniuosius telefonus su baterijomis, kurių talpa yra iki 8000 mAh ir tikrai ne mažesnė kaip 5000 mAh. Daugelio rinkoje esančių išmaniųjų telefonų akumuliatorius yra apie 3500 mAh talpos, tačiau iki šiol tik pavyzdiniai išmanieji telefonai galėjo pasigirti didesne talpa. Šiuo metu nėra taip sunku rasti išmanųjį telefoną su 4000 mAh, bet ar didesnė akumuliatoriaus talpa yra ilgesnė nei anksčiau? Daugiausia telefonai su 5000 mAh baterija
mes galime nejausti reikšmingo skirtumo – visa tai dėl efektyvesnių komponentų, sumontuotų mobiliųjų įrenginių viduje.

Daugelio sriegių procesoriai, didesni ekranai su didesne skiriamąja geba, dažnesnis duomenų perdavimas naudojant 5G technologiją, didelis atminties kiekis ir vis platesni operacinės sistemos valdymo procesai daro patį išmanųjį telefoną „alkanesnį“. Žinoma, pagrindinis veiksnys, lemiantis išmaniojo telefono patvarumą, yra jo naudojimo intensyvumas. Didžiausias akumuliatoriaus išteklių sunaudojimas galima stebėti: žaidimuose (ypač 3D), filmuojant, transliuojant srautą, įkeliant ir atsisiunčiant didelius duomenų kiekius, daug procesų vykdant fone ir žiūrint filmus.

Išmaniųjų telefonų su geriausiu akumuliatoriumi sąrašas iki 2 000 – 2021 m. Balandžio mėn

Kaip prailginti baterijos veikimo laiką?

Taupykite telefono akumuliatorių

Dažniausiai tose situacijose, kai energijos lygis išmaniajame telefone nukrenta žemiau 15%, pradedame galvoti, kaip palaikyti ryšį su pasauliu ilgiau nei numatomas įrenginio laikas.

Yra keli energijos taupymo būdai:

  • Išjunkite funkcijas: „Bluetooth“, navigaciją (vietą), „WiFi“, NFC, duomenų perdavimą,
  • Ekrano ryškumą sumažinkite rankiniu būdu (išjunkite šviesos intensyvumo jutiklį – automatinis ryškumo valdymas).
  • Uždarykite foninius procesus (išvalykite programų atmintį kituose skirtukuose).

Greičiausias būdas sutaupyti energijos naujesniuose išmaniuosiuose telefonuose leidžia visiškai automatizuoti aukščiau minėtus procesus. Pasirinkdami energijos taupymo lygį, išmanieji telefonai leidžia pasirinkti keletą variantų, atsižvelgiant į tai, kiek laiko reikia įjungti įrenginį. Energijos taupymo režimais duomenų perdavimui ir atnaujinimui naudojami tik šiuo metu vartotojui vykdomi procesai. Tai reiškia, kad energijos taupymo režimu negausite el. Pašto ar pranešimų, jei telefone neįjungsite programos.

DUK:

Kaip pailginti išmaniojo telefono baterijos veikimo laiką?

Įkraukite išmanųjį telefoną iki 80–90%, net įkraukdami. Išmanieji telefonai, įkraunami naktį arba dažnai iki 100%, laikui bėgant praranda galimybę efektyviai kaupti energiją įmontuotoje baterijoje. Nors programinė įranga neleis prietaisui per daug įkrauti, tačiau įkraunant išmanųjį telefoną iki 100 proc., Akumuliatorius labiau įkaista, o tai sutrumpina jo tarnavimo laiką. Taip pat nepamirškite naudoti tik originalaus įkroviklio, kai išmaniojo telefono akumuliatorius įkraunamas kita įtampa ar srove, efektyviai pablogėja akumuliatoriaus būklė.

Kokių markių telefonus galite įsigyti Lenkijoje?

Pasaulyje yra daugiau nei 350 telefonų gamintojų, populiariausi Lenkijoje:
„Samsung“, „Xiaomi“, „Huawei“, „Redmi“, „Oppo“, „Motorola“, LG, „Apple“, „Realme“, „Nokia“, „Sony“, „POCO“, „Alcatel“, „HTC“, „Honor“, „OnePlus“, „Lenovo“, „Asus“, „ZTE“, „Vivo“, „myPhone“, „Sony Ericsson“, „MaxCom“, „Google“, „Cubot“ , Meizu, Blackview, Doogee, Hammer, Ulefone.

Kaip patikrinti išmaniojo telefono IMEI numerį?

Pakanka pasirinkti skaičių iš skaičių klaviatūros, tarsi norėtume jam paskambinti: * # 06 # Tada pasirodys duomenys. Kai kuriais atvejais, įvedę skaičių, paspauskite žalią …