Kosmetikos ingredientai – aktyvūs

Kelerius metus matėme visko, kas natūralu ir ekologiška, bumą. Produktai, kurie nėra, dingsta iš mūsų spintelių ir lentynų bio, ekologiškas arba ekologinis. Atidžiau skaitome kosmetikos ingredientus – noriai renkamės natūralią kosmetiką, kurioje yra aliejų, augalinių ekstraktų ir aktyvintos anglies. Kas yra aktyvioji anglis, kuri didele jėga užkariauja kosmetikos pasaulį? Kodėl verta naudoti valomąją kosmetiką su aktyviąja anglimi?

Aktyvi anglis valančioje kosmetikoje

Kas yra aktyvuota anglis?

Pagalvojus apie anglį, jūsų pirmosios mintys greičiausiai nėra susijusios su kosmetika. Greičiau su juodomis pastilėmis, naudojamomis skrandžio negalavimų atveju. Aktyvinta anglis taip pat naudojama gaminant filtrus (pvz., Vandenį) ir vaistus, kurie sugeria ir neutralizuoja kenksmingas medžiagas.

Galiausiai aktyvuota anglis yra vienas labiausiai absorbuojančių kosmetikos ingredientų, todėl jis yra dažnas kosmetikos ingredientas probleminė oda: riebi ir spuoguota oda. Kaip gaunama aktyvuota anglis? Medžiaga susidaro perdirbant natūralias žaliavas – akmens anglį ir rudąją anglį, durpes, taip pat sėklas ir augalų sėklas bei riešutų lukštus.

Kaip veikia aktyvuota anglis?

 • sugeria priemaišas, toksinus ir riebalų perteklių;
 • giliai valo odą;
 • pašviesina spalvos pasikeitimą;
 • atblokuoja poras;
 • ramina dirginimus;
 • valo plaukus;
 • švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles;
 • turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių;

Juodas ingredientas kasdienėje priežiūroje

Spuogų odos priežiūra nėra lengva. Jūs turite kovoti su inkštirais, per didele riebalų gamyba ir spuogais. Aktyvinta anglis, esanti kosmetikoje, yra jūsų sąjungininkas. Natūralios kilmės medžiaga yra geresnė už sintetinę, nes yra saugi odai – nesukelia alergijos ir neapsunkina jos. Kokią kosmetiką su aktyvuota anglimi turėčiau naudoti?

Juodi muilai / valomieji geliai

Jūs tikrai žinote, kad kruopštus odos valymas leidžia išvengti nemalonių veido siurprizų. Ką daryti, kai neveikia veido valymo priemonės? 1-2 kartus per savaitę naudokite valomąjį muilą su aktyvuota anglimi. Vyrai gali pasirinkti „L’Oréal“ giliai valantį veido prausimosi gelį. Kokie bus rezultatai?

 • odos poros bus susiaurėjusios ir mažiau matomos;
 • išnyks inkštirai ir žaizdos jie bus jie pasveiko greičiau;
 • oda bus nuobodu;

Aktyvioji anglis dantims

Juodosios aktyvintos anglies naudojimas yra geriausias būdas sukurti apakinti baltą šypseną! Jo šviesinimo savybės leis jums visiems laikams susidoroti su neišvaizdžiu spalvos pasikeitimu ir nuosėdomis. Kaip naudoti aktyvintą anglį ant dantų? Galite kreiptis į specializuotas juodas dantų pastas arba patys paruošti balinimo mišinį. Kaip tai padaryti? Pakanka sumaišyti 1 aktyvintos anglies kapsulę su keliais lašais vandens. Gauta pasta švelniai valykite dantis. Iš karto pamatysite balinimo efektą!


Valomosios kaukės su aktyviąja anglimi

Juodos kaukės nulupama kaukė yra tikra grožio bomba! Azijoje tai tiesiog dievinama, Lenkijoje ji tampa vis populiaresnė. Kaip tai veikia? Juoda gelio forma išdžiūsta ant veido. Tai tai kai aaktyviosios anglies, kuri yra pagrindinis jos komponentas. Kaip magnetas ištraukia priemaišas ir inkštirus. Galime drąsiai teigti, kad pašalinę juodą kaukę nuo veido pašalinate visus trūkumus. Vieną ar du kartus per savaitę naudokite anglies kaukes.


Vadovas: kaip užtepti nulupamą kaukę?

Prieš tepdami juodą kaukę, kruopščiai nuvalykite veido odą. Pašalinę makiažą, galite taip pat uždėkite ant veido šiltu vandeniu suvilgytą rankšluostį, kad atsivertų poros. Užtepkite kaukę ant paruoštos odos, venkite srities aplink akis, burną ir antakius. Palikite juodą kaukę 30 minučių išdžiūti. Praėjus šiam laikui, galite jį atsisiųsti. Galiausiai drėkinkite odą tinkamu kremu. Paruošta!


Kaukės, praturtintos mineraliniais moliais ir aktyvia anglimi puikiai tinka veido priežiūrai. Mes rekomenduojame „Skin Expert Czysta Glinka“ serijos „L’Oreal“ produktus. Tarp jų rasite valymo ir matavimo, šveitimo ir lyginimo ar detoksikuojančių ir skaistinančių priemonių. Paskutinė kaukė išvalys, pamaitins ir paryškins veido spalvą.

Kokia yra efektyvaus kaukės veikimo paslaptis? Kaukėje yra aktyvintos anglies ir 3 mineraliniai moliai – kaolinas (sugeria nešvarumus), montmorilonitas (mažina trūkumus) ir gasulas (skaistina odą). Naudodami nepamirškite palikti kaukės 10 minučių. ant odos!


Naminio veido šveitimo receptas

Natūrali, šiek tiek šiurkšti aktyvintos anglies tekstūra daro ją puikiu pagrindu šveitimui. Norėdami sukurti naminę kosmetiką, jums tiesiog reikia sumaišyti 1 arba 2 kapsules anglies su mėgstamu aliejumi (simondsijų, avokadų, kokosų) arba veido prausimosi žele.


Natūrali kosmetika su aktyvuota anglimi yra tikras hitas, kurį verta išbandyti! Aktyviosios anglies žieveles galite pasigaminti patys, o likusias galite įsigyti „Tagomago“! Apsipirkite ir nebijokite susitepti! 🙂