Įspėjimas apie „iPhone“ susitarimą: gaukite „iPhone“

Jei ieškote pigaus „iPhone“ sandorio, neieškokite šio fantastiško „Sprint“ pasiūlymo. Ribotą laiką „iPhone 6S“ galite įsigyti tik už 99,99 dolerių su aktyvavimu. Senesnės kartos „iPhone“ mažmeninė prekyba paprastai kainuoja 449,99 dolerių, taigi, pasinaudoję šiuo sandoriu, sutaupote milžinišką 350 dolerių.

„IPhone 6S“ yra tvirtas ir patikimas telefonas, turintis 4,7 colių „Retina“ ekraną ir 32 GB atminties. „IPhone“ suteikia vieną 12MP kamerą, 5MP „FaceTime HD“ kamerą ir „Touch ID“ pirštų atspaudus, kad būtų užtikrintas saugus išmanusis telefonas. „Smartphone“ maitina „Apple“ A9 lustas, o baterijos veikimo laikas suteikia iki 14 valandų pokalbio laiko.

Tai yra neįtikėtinas „Apple“ išmaniojo telefono pasiūlymas ir mažiausia kaina, kurią radome „iPhone 6S“. Atnaujintas „iPhone 6S“ šiuo metu kainuoja 125 dolerių, todėl šio „Sprint“ išmaniojo telefono kaina yra gana patraukli.

„iPhone 6S“: 449,99 dolerių 99,99 dolerių „Sprint“
Ribotą laiką patikimą „iPhone 6S“ galite įsigyti parduodant „Sprint“ tik už 99,99 dolerių. „IPhone“ reikia suaktyvinti „Sprint“, kuris apima „Unlimited Kickstart“ planą, kuris prasideda tik nuo 35 dolerių per mėnesį.
Peržiūrėti sandorį

Apsipirkite daugiau „iPhone“ pasiūlymų naudodami mūsų pigiausios „iPhone 6S“ atrakino kainas be SIM kortelių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *