Įžymūs kvepalai nauja versija

Pasaulyje yra kvapiųjų medžiagų, kurios pavogė milijonų žmonių širdis (ir nosis). Tokie kultiški kvepalai kaip „Calvin Klein Euphoria“ ar „Versace Bright Crystal“ dėl savo didžiulio populiarumo įgijo vertų įpėdinių, o jų „kvapų šeimos“ išaugo. Yra iš ko rinktis! Susipažinkite su garsiomis kvepalais ir jų vienodai garsiomis palikuonimis.

Įžymūs naujų versijų kvepalai

Revoliucinis „Ck One“ ir jo energinga šeima

„Calvin Klein One“ yra stereotipus laužantys kvepalai. Kurdamas unisex kvepalus Kleinas įrodė, kad galite peržengti ribas ir pamiršti lytį. Plokščiame butelyje jis uždarė gaivias natas, pvz., Bergamotę, žaliąją arbatą ir melioną, sulaužydamas jas gėlių aromatais. Praėjus daugiau nei 20 metų po premjeros, aromatas ir toliau elektrifikuojasi ir atkreipia dėmesį, palikdamas gaivos ir prabangos aurą aplink jį nešiojantį asmenį.

Kviečiame į susitikimą su ne mažiau moderniais ir gyvais „CK One“ šeimos atstovais.

CK Viena vasara – tai vasaros, šilto vėjo ir žydrų paplūdimių kvapas. Džino, citrinos ir agurkų aromatai buvo praturtinti imbiero ir anyžių natomis, todėl kvepalai tapo ne tik gaivūs, bet ir elegantiški bei prabangūs.

Teigiamai šokiruojantys CK, t. Y. Calvin Klein, kvapai Šokas jai ir CK Schockas Jam, yra seksualūs, gaivūs ir jausmingi aromatai. Jie tinka šiuolaikiškam ir gyvam jaunimui. Tiek „CK Schock“ moteriški kvepalai, tiek vyriški kvepalai išleidžia netradicinį aromatą, pasižymintį nedalyvumu ir agresyvumu.

Jauniausias „CK One“ šeimos narys „Calvin Klein CK2“. Kvapas savimi pasitikintiems žmonėms, kuriems patinka modernybės ir melancholijos derinys. CK2 yra kvepalai, kurie patiks daugeliui, nes sunku atsispirti vasabio ir mandarino natoms.

Gundanti euforija – Calvinas Kleinas egzotiškoje versijoje

CK „Euforija“ yra beveik toks pat garsus kvapas kaip ir pats Calvinas Kleinas. Moteriški kvepalai, kuriuose derinamos kontrastingos gėlių, vaisių ir kreminės natos, yra tarsi afrodiziakas – jie užvaldys jus jausmingumu, sekso patrauklumu, paslaptingumu ir nukels į Rytų pasaulį. Nenuostabu, kad šis žymus kvapas buvo išleistas vėlesniuose leidimuose.

Calvin Klein Euphoria Man – vyriški kvepalai yra tokie pat jausmingi ir seksualūs, kaip ir moterų originalūs. Norėtųsi pasakyti, kad tai stiprus aromatas stipriems ir ryžtingiems vyrams. Imbieras ir pipirai, pagardinti baziliku, šalaviju ir mira, sukuria rytietišką mišinį, viliojantį ir stimuliuojantį moterų jausmus.

Įėjimo bilietas į blizgesio ir turto garantijų pasaulį CK „Euphoria Gold“. Kaip ir visi CK Euphoria šeimos kvepalai, auksinė versija leidžia pajusti Rytų kvapą. Aromatas yra paslaptingas, jausmingas ir prabangus. Viskas dėka egzotiškų mandarino, kumkvato, gardenijos ir muskuso natų.

Minkštesnė, lengvesnė klasikinės „Euphoria“ versija yra CK Euforijos žiedas. Tinka moterims, kurios mėgsta malonius, šiek tiek citrusinius, bet vis tiek rytietiškus kvapus. Žiedas – žydintis moteriškumas, saldumas ir egzotika, užfiksuoti subtiliame, rausvame butelyje.

CK „Euphoria“ begalinisarba nesibaigiantis malonumas, gaunamas iš gaivaus, energingo vaisių, gėlių, muskuso ir bambuko derinio. Išbandykite ir įsitikinsite patys!

Miesto kvepalai – 212 iš Carolina Herrera

Kvepalai 212 yra judėjimo, energijos ir ritmo sinonimas. Kvapas įelektrina, pritraukia ir sukelia priklausomybę. Išleidę aromatą iš minimalistinio buteliuko, pajusite intensyvų apelsinų ir bergamočių kvapą. Baltos gėlės suteikia kvepalams elegancijos, o sandalmedžio ir muskuso akordai – jausmingumo.

Moteris, dėvinčią kvepalus 212, tinka pasitikint vyrui, pabarstytam aromatu 212 vyrai NYC. Kvapą įkvėpė pašėlęs gyvenimo tempas Niujorke. Su „212 Men NYC“ kiekvienas vyras bus kaip šis nepaprastas miestas – žavus ir intriguojantis.

Aistra, pavydas, aistra – tai jausmai, slypintys vyrų kvepalų serijoje „Carolina Herrera 212 VIP“. Jie sukelia susižavėjimą ir norą. Kvepalai 212 sujungia išskirtinių Niujorko vakarėlių savybes – degtinės galią, mėtų gaivumą ir išskirtinius ikrus.

Moteriški kvepalai iš VIP serijos, t.y. 212 VIP rožė jie yra tarsi stilingi, elegantiški viliojantieji drabužiai. Kvapą sudaro prabangūs šampano akordai, aksominės persiko natos ir gilūs bei jausmingi muskuso kvapai. Išskirtinėje „212 VIP“ serijoje taip pat yra auksinių „212 VIP“ kvepalų. Šis kvapas yra miesto sinonimas ir įdomus. Tai skoninga, kaip ir Niujorko elito vakarėliai.

„Crystal Aura“ – „Versace“ ryškus krištolas

„Bright Crystal“ kvepalai yra vienas iš garsiausių ir populiariausių „Versace“ aromatų. Joms būdingas vaisių-gėlių aromatas su šiek tiek muskuso ir ledo akordų užuomina. Jie yra subtilūs ir aistringi tuo pačiu metu, bet taip pat aiškūs ir subtilūs. Stiklo butelis šviečia kaip deimantas – taip pat šviečia ir „Bright Crystal“ kvapą nešiojančios moterys. Šviečianti Donatella Versace žvaigždė turėjo vienodai pribloškiančių įpėdinių.

„Versace Crystal Noir“ tai prabanga, orientacija ir elegancija, uždaryta išskirtiniame butelyje. Šviežios apelsinų, gardijų, bijūnų ir sandalmedžio aromato natos daro „Crystal Noir“ puikų aromatą moterims, kurios yra tikros savo seksualumu ir mėgsta jausmingus, elegantiškus aromatus.

Šviesus krištolas Absolu yra stipresnė „Bright Crystal“ versija, puikiai tinkanti tvirtoms ir drąsioms moterims. Kvepalų kvapas yra tarsi prabangūs papuošalai – kaklą apgaubs egzotiškų yuzu vaisių, lotoso žiedų ir gintaro aromatai. Jums nereikia jokių papildomų dekoracijų.

Parfumerijos meistrų meistriškumas ir kūrybiškumas privers jus dar kartą nustebti nauja mėgstamų kvepalų versija. Išbandykite, išbandykite ir linksminkitės su didžiausių kvepalų gamintojų kvapais! Taip pat ieškokite naujų kvapų savo partneriui – jis bus maloniai nustebintas atnaujinta mėgstamų kvepalų versija.