Lūpdažio spalvos derinimas prie u tipo

Ar raudoni lūpų dažai gali tikti kiekvienai moteriai? Taip! Tai priklauso nuo raudono atspalvio, kurį pasirenkate savo grožio tipui. Patariame, kurias lūpų dažų spalvas rinktis ir kurių vengti, kad pabrėžtumėte savo grožį.

raudonas lūpdažis ji yra itin moteriška ir neabejotinai pritraukia dėmesį. Tai geriausiai tinka vakarui, bet neturi būti provokuojanti. Tai taps jūsų mėgstamiausia kosmetika, jei ją priderinsite prie savo odos, plaukų spalvos ir progos.

Kokios spalvos lūpų dažus pasirinkti?

Avietiniai, šalti raudoni atspalviai tinka šviesios odos ir skandinaviško grožio blondinėms. Tamsios spalvos blondinės turėtų išbandyti šiltų tonų lūpų dažus, pvz., Su auksiniais pigmentais. Raudonplaukės merginos turėtų siekti apelsino ir karmino. Brunetės dažniausiai gerai atrodo pomidorų raudonumo ir bordo spalvos. Šalti veido atspalviai tinka šalti raudoni atspalviai su mėlynais pigmentais, kurie papildomai optiškai balina dantis. Šis lūpų dažų atspalvis vadinamas rusiškai raudonu – juos dėvi, pavyzdžiui, Rihanna ar Alessandra Ambrosio.

Dienai ir vakarui

Dienos šviesa ir fluorescencinė šviesa yra aštri – kasdieniniam naudojimui ar darbui fluorescenciniame apšvietime rinkitės šviesesnius raudonos spalvos atspalvius su oranžinės arba rausvos spalvos atspalviu. Matiniai lūpų dažai taip pat gerai atrodo dienos metu. Vakarui galite pasirinkti labiau subrendusį raudoną atspalvį, pavyzdžiui, tamsų vyną ir perlų bordo.

Didelės ir mažos lūpos

Verta prisiminti, kad prašmatnus ugnies raudonis gali padaryti mažas lūpas dar mažesnes. Mažesnėms lūpoms geriau tinka raudonas lūpų blizgesys su „atsispaudimo“ efektu. Pilnesnėmis lūpomis turite visišką laisvę. Tiek satino, tiek matiniai lūpų dažai juos gražiai pabrėš.

Matiniai lūpų dažai

Jie yra ypač madingi, tačiau jūs turite puikiai paruošti odą jų priėmimui. Išdžiūvęs ar įtrūkęs epidermis bus iškart matomas. Todėl prieš tepdami matinius lūpų dažus įsitikinkite, kad jūsų lūpos yra drėkinamos, jas išlygindami apsauginiais lūpų dažais. Kita vertus, perlamutriniai atspalviai yra mažiau reikalingi naudoti ir paslėpti smulkias raukšles.

Kaip dažyti lūpas raudonais lūpų dažais?

Jei jau dažėte lūpas stipriomis spalvomis, tikrai žinote, kad šis klausimas yra prasmingas. Laikykitės kelių taisyklių:

1. Saugokitės dantų! Nieko nėra blogiau už raudonos spalvos pėdsakus lūpų dažai ant dantų. Pasidažiusi lūpas, plačiai nusišypsok prieš veidrodį. Arba galite išbandyti garsenybių triuką. Jie ant dantų uždeda kosmetinę vazeliną, kuris neleidžia lūpų dažams palikti ant jų jokių pėdsakų.

2. Nepersistenkite su akių makiažu! Mada keičiasi, tačiau paprastai yra viena taisyklė – jei raudonas lūpdažis puošia lūpas, akys turėtų būti tik šiek tiek paryškintos. Į raudoną lūpų dažai tinka linija ant akių ar smėlio spalvos šešėliai ir kruopščiai tušinės blakstienos.

3. Svarbūs kontūrai! Pamušalas turėtų būti puikiai derinamas su spalva lūpų dažai. Tai suteiks lūpoms formą ir apsaugos spalvą nuo trynimo.

4. Naudokite teptuką! Kosmetiką galite lengvai ir tiksliai pritaikyti.

5. Optinis priartinimas! Ryškus maskuoklis taip pat dirbs aplink lūpas. Norėdami, kad lūpos atrodytų pilnesnės, ant kupidono lanko (klostės virš viršutinės lūpos) taip pat galite užtepti šešėlių ar perlų akių šešėlių.

6. Pataisykite spalvą! raudonas lūpdažis truks ilgiau, jei pirmasis sluoksnis bus labai plonas. Užtepus, pažymėkite jo perteklių ant vieno higieninės nosinės sluoksnio, vėl dažykite lūpas ir pakartokite procedūrą nosine. Tokiu būdu surinksite perteklių lūpų dažai ir pataisyti makiažą. Atminkite, kad po kelių valandų geriau dažyti lūpas, nei vienu metu užtepti per storą kosmetikos sluoksnį.

7. Patikrink ir matuok! Jeigu nori lūpų dažai pasidarė nuobodu, per vieną higieninės servetėlės ​​sluoksnį padenkite lūpas matine pudra, tepama teptuku. Tai veikia!

Atminkite, kad jūsų grožį pabrėžia tik tinkamai parinkti raudoni lūpų dažai. Verta išbandyti keletą atspalvių, kad sužinotumėte, kuris iš jų atrodo geriausiai. Jūs tikrai rasite sau tinkamą!