Padarykite gerą pagrindą! Išbandyk

Koks turėtų būti geras pagrindas? Idealiu atveju tai turėtų išlyginti odos atspalvį ir tuo pačiu metu ją drėkinti. Tai buvo lengva, bet nepermatoma. Tai užmaskavo spalvos pasikeitimus ir trūkumus, tačiau nesukūrė kaukės efekto. Geriausia būtų, jei pasigamintumėte patys. Dabar gali! „Clinique“ pristato pigmentinius lašus „BIY Blend It Yourself“. Kaip tai veikia?

Naujasis „Clinique“ - „BIY Blend It Yourself“ pigmento lašai

Geras pamatas = daugiafunkcis pamatas

Jei jūsų paklaustume, kokį pagrindą naudojate, tikrai sakytumėte, kad tai nėra viena kosmetika. Fondas turi daug pavadinimų – priklausomai nuo odos būklės ir sezono pasirenkate lengvą arba labai dengiantį. Tamsesnė gražiai dera su įdegiu, šviesesnė puikiai tinka rudeniui ir žiemai.

Ką daryti, jei galėtumėte sukurti vieną kosmetiką (sic) veido makiažui? Juk mums visiems patinka daugiafunkcinė kosmetika „2 viename“. „Clinique“ atsakė į daugelio moterų poreikius ir vasarį pristatė naują produktą – „BIY Blend It Yourself“ pigmentinius lašus. Kas už to slypi?

BIY Blend It Yourself pigmentiniai lašai – vieno lašo jėga

„Clinique“ pamatai yra vieni geriausių skysčių pasaulyje. Šį kartą prekės ženklas šį mišinį pavertė realybe – naudodamiesi „Clinique“ pigmento lašais galite pasigaminti savo kosmetikos kosmetiką. Ką? Tai gali būti lengvas BB kremas, CC kremas ar labiau pigmentuotas pamatas, užmaskuojantis paraudimą ar „vorinių venų“.

Padengimo laipsnis priklauso nuo pigmento, įpilto į drėkinamojo kremo kosmetiką, pvz., Dramatiškai skirtingo drėkinamojo losjono „Clinique“ siurblio drėkinamosios emulsijos, paakių kremo ar korektoriaus.


Mažas paketas, didelis našumas

Maža pakuotė (10 ml) iš pradžių gali sukelti tam tikrų rūpesčių, tačiau, kaip teigia prekės ženklas, kasdien naudojant maksimalų pigmento kiekį, t. Y. 3 lašus, „BIY Blend It Yourself“ pigmentinių lašų našumas prilyginamas tradiciniams skysčiams.


Kaip naudoti „BIY Blend It Yourself Pigment Drops“? Instrukcija

Patys susikurti BB kremą ar pagrindą yra vaikų žaidimas. Prieš tepant tereikia pakratyti pakuotę – tokiu būdu sujungsite dviejų komponentų formulę į vieną ir gausite gryną pigmentą. Ant rankos išspauskite mėgstamą drėkinančią kosmetiką ir į ją įpilkite reikiamą kiekį pigmento. Patogus aplikatorius leis tiksliai išpilti lašus. Dengimo laipsnis priklauso nuo pridėtų pigmento lašų kiekio:

  • 1 lašas suteiks permatomą dangą – švelnesnį makiažą
  • 2 ir 3 lašai suteikia daugiau padengimo – stipresnis makiažas

Sumaišykite „BIY Blend It Yourself“ pigmentinius lašus su kremu rankoje, kol jis bus tolygus, tada tepkite veidą naudodami mėgstamus makiažo priedus. Mes rekomenduojame patikimą „Hakuro H50“ šepetėlį. Poveikis jus tikrai nustebins!

„BIY Blend It Yourself“ pigmentinių lašų privalumai

  • universalią kosmetiką patogu naudoti;
  • galite jį sumaišyti su bet kuriuo Clinique drėkinamuoju kremu ar kito prekės ženklo kosmetika;
  • lengva pigmento formulė gerai susimaišo su kremu ir jo neišskiria;
  • galite pritaikyti nepermatomumą pagal savo poreikius ir sukurti subtilų BB kremą arba labiau pigmentuotą pagrindą;
  • platus galimų pigmentų atspalvių asortimentas (jų yra net 12), todėl kosmetikos spalvą galite pasirinkti pagal savo veido spalvą;
  • pigmentas skirtas visų tipų odai;
  • gausite gerą pagrindą su puikiomis drėkinamosiomis savybėmis.

Kam skirtas naujasis „Clinique“ pigmentas?

Be abejo, produkto naudą įvertins žmonės, kurie ieško natūralaus makiažo, o makiažas be makiažo yra jų mėgstamiausias. Dėl pigmentų sukursite kosmetiką, kuri a) drėkina odą kaip kremas b) lygina odos atspalvį kaip geras BB kremas ar pagrindas. Raskite savo atspalvį ir atraskite naują makiažo kokybę!