„Ultra Violet“ madingiausia ko

Ar jau žinote 2018 metų spalvą, kurią pasirinko „Pantone“ institutas? Tai #UltraViolet – viržių, kosmoso ir paslapties spalva. Itin violetinis makiažas nėra lengvas – jį reikia dozuoti sumaniai, kad nepersistengtum. Patariame, kaip derinti atspalvį prie akių spalvos, ir siūlome, kaip naudoti violetinius akcentus vakariniame makiaže. O gal kiekvieną dieną jus vilios šiek tiek purpurinės spalvos?

Ultravioletinės spalvos makiažas

„Ultra Violet“ yra įvaldžiusi madą – ji ima valdyti ant podiumų ir gatvių. Tai negali trūkti makiažo. Vizažistai paskelbė, kad uogų lūpos taps ateinančių sezonų hitu. Žvilganti, kosminė violetinė tapo nuolatiniu geriausių akių šešėlių paletės elementu. Itin violetiniame makiaže jis yra reiklus ir nesunku suklysti. Kaip išvengti kosmetinių nesėkmių?

Spalva labai violetinė

https://www.pantone.com/color-of-the-year-2018-shop-pantone

Violetinis makiažas akys grožio rūšis

Ar violetinė spalva tinka visiems? Taip, nes ši spalva gali turėti šaltą arba šiltą atspalvį. Pritaikykite šešėlių spalvą prie rainelės spalvos

  • F.purpurinis makiažas žalios akys tai jaučio akis. Spalvų ratelyje žalia spalva yra priešingai violetinė. Naudodami purpurinę spalvą, pabrėšite rainelės žalią spalvą ir akys ją paims gylis. Žalios akys atrodo gražiai kartu su Tyrian purpurine, baklažanais, slyvomis, viržiai.
  • Dž.jei turite rudos akys, pridedant žalių akcentų, pasirinkite šiltą violetinių šešėlių ir pieštukų atspalvį. Subtilus viržis ar slyva su mirgančiomis dalelėmis apšvies jūsų žvilgsnį.
    • jei turite rudos akys, be žalsvų atspindžių, geriausias sprendimas bus šaltas 2018 m. spalvų atspalvis.. Violetinis makiažas rudoms akims tai puikiai atrodys, kai naudosite kosmetiką dažyti akis, krentančias į granatą, violetinėę Han arba tiesiog intensyvumasy ultravioletiniai.
    • M.asz mėlynos akys? Violetinė yra spalva, deranti su mėlyna spalva, todėl būkite atsargūs, kad akies rainelės mėlyna neužgožtų violetiniu makiažu. Nenaudokite violetinių atspalvių, labiau prisotintų nei akių spalva, nes „užtemdysite žvilgsnį“. Pridėkite šiek tiek rausvos ir oranžinės spalvos prie savo makiažo, kad gautumėte stiprų kontrasto efektą.

Vakarinis makiažas ultravioletinėje šviesoje

Mes neatrasime Amerikos kada sakysime, kad vakariniame makiaže karaliauja blizgučiai akys ir burna. Ir blizgučiai į kartu su purpurinėmis ir rausvomis blizgėmis tarsi galaktika! Pridėkite prie tų purpurinių plaukų ir turėsite madingiausią karnavalo vakarėlio stilių.

ATVioletinė spalva atrodo nuostabiai ant plaukų. Tai ypač tinka mergaičių su šauniu grožio tipu. Nenorite dažyti plaukus Visam laikui, tau nereikia – galite naudoti dažomuosius šampūnus, kurio spalva praskalauja po kelių plovimų, pvz. iš serijos Kolorista.


ATsvoris!

Akių makiaže grynai violetinės spalvos turėtų vengti žmonės, linkę į lūžusius kapiliarus. Ametisto spalva pabrėžia paraudimą.


Ant uogų – susitelk į lūpas!

Dž.jei nesate įsitikinęs purpuriniu akių makiažu? Gal susigundysi violetinė ant lūpų? Grožio prekių ženklai paskelbė uogų lūpų dažus karščiausia makiažo tendencija. F.tačiau purpurinės lūpos turi spindėti! Matiniai lūpų dažai yra praeitis. Bet nereikia visiškai jų atsisakyti. Nudažytas nuolatiniu, matinis užtepkite šiek tiek lūpų dažų blizgučiai ar paryškintuvas. Tai padarys jūsų lūpas dar didesnes.

#UltraViolet kiekvieną dieną?

Kaip kontrabandą ultravioletiniams spinduliams įnešti į dienos makiažą? Galų gale, šiek tiek purpurinės akies nepakenks, ir tai gali sustiprinti jūsų žvilgsnio stiprumą. Jei grožio tipas tai leidžia ir pasirinkote rainelės spalvai tinkamą atspalvį, ant apatinio ar viršutinio voko padarykite tik ploną liniją. Taikykite spalvą nuožulniu, plonu akių šešėlių šepetėliu arba naudokite patvarų akių pieštuką, pvz., Iš „Double Wear Stay-In-Place“ akių pieštukų serijos.


Kaip kvepia ATltra Violet?

Intensyviai violetinė spalva kvepia ne tik violetiniais, bet ir pipirais bei pimentais – tokia yra Paco Rabanne vizija. Rytų gėlių kvepalai moterims, pavadinti „Ultravioletiniai“, premjera įvyko 1999 m buvo nustatyti kaip „naujos eros kvapas“. Kaip matote, jie nebuvo pasenę, tačiau jie vėl madingi dėl elektrifikuojančių spalvų.


Mes mėgstame fvioletiniai nagai!

Čia galite išprotėti – madingas manikiūras turi spalvą ametistai, viržiai, fuksijos, mėlynės … Violetiniai nagai su kosminiais raštais jie tave nudžiugins į karnavalas, o jei jūsų darbo pareigos netrukdo, galite jais grožėtis ant rankų tčia kiekvieną dieną. Ar jums labiau patinka prislopinti atspalviai? Pasirinkite klasikinę violetinę, pvz., Iš kolekcijos hibridiniai lakai Semilac arba „NeoNail“.

Ką manote apie 2018 metų spalvą? Ar „Pantone“ institutas padarė teisingą pasirinkimą? Praneškite man „Facebook“, jei ultra violetinė pataikė į jūsų skonį, ar priešingai – neįsivaizduojate purpurinio makiažo?