Kaip dažyti lūpas – tobulas veidas

Lūpos gali būti per didelės, asimetriškos arba per siauros. Tačiau galite paveikti jų tobulą formą – tiesiog padėkite tobulą makiažą. Perskaitykite ir sužinosite, kaip tai padaryti žingsnis po žingsnio.

Jei jūsų natūralus kontūras nėra tobulas – viršutinė lūpa per siaura, apatinė lūpa per plati arba forma nėra tiksliai apibrėžta, be aiškaus charakterio, turėsite suteikti savo lūpoms visiškai naują formą. Pakanka standartinių makiažo priemonių, kad jie būtų rodomi naujoje versijoje. Jums reikės lūpų dažų, panašaus tono kreidelės ir papildomai paryškinamojo ir korektoriaus (ypač jei jūsų lūpos per mažos).

Kaip sužinoti, kokia forma man bus tobula?

1. Puiki simetrija per lūpų ritinį

Jei jūsų netenkina lūpų apimtis ar forma, galite išbandyti paprasčiausią jų koregavimo techniką – suspausdami dažytas viršutines ir apatines lūpas.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra dažyti lūpas bet kokia spalva, pageidautina, gana intensyviu tonu. Lūpų dažus tepkite ant viršutinės ir apatinės lūpų, tada prispauskite vienas prie kito – tarsi norėtumėte susukti lūpas. Tokiu būdu pamatysite, kokia būtų ideali lūpų forma, jei jos būtų visiškai lygios. Norėdami išlyginti jų linijas, tepkite lūpų dažus ant teptuko ir nudažykite liniją tam tikroje vietoje.


Ar žinojote: daugumos moterų burnos apatinė lūpa yra daug platesnė nei viršutinė. Įdomu tai, kad viršutinė lūpa kartais būna šiek tiek aukščiau, nei jūs manote. Natūralus lūpų pigmentas gali būti labai smulkus, beveik nematomas. Aukščiau aprašyta lūpų priauginimo makiažu technika leidžia iš jūsų šypsenos iškelti tikrai tobulas formas.


2. Dažykite ant naujų lūpų

Ne kiekviena moteris žino, kad galima dažyti naujas lūpas. Suformuodami save, jūs pagaliau gausite makiažo priemonę, kuri suteiks jūsų veidui tinkamas proporcijas.

Pradėkite dažyti naujas lūpas švelniai paglostydami lūpas natūralaus atspalvio pagrindu, panašiu į odos atspalvį. Geriausia naudoti šį produktą, kurį naudojate savo veido odai kiekvieną dieną. Pagrindas, kaip dengiamasis produktas, sulies lūpų ir odos linijas.

Tada paimkite teptuką, kreidelę ar bet kokį lūpų kontūravimo produktą. Tai gali būti standartinis kreidelė, tačiau taip pat gali būti vamzdžių išvyniojimo produktas. Tu nuspręsk.

Pradėkite naują kontūravimą nuo viršutinės lūpos centro. Pirmiausia vienas puslapis, tada kitas. Jei norite padidinti lūpas, nudažykite liniją šiek tiek virš natūralios (t. Y. Iki milimetro virš jos). Nepersistenkite piešdami naujas lūpas. Per plačiai jie atrodys dirbtinai ir … nėra labai patrauklūs.

Galite pailginti naujų lūpų liniją, jei ji baigiasi tiesiai priešais kampą, išsiplėsti, suapvalinti – galite bet ką. Kelis kartus praktikuokite kontūravimą, kol pradėsite praktiškai.

Kontūruodami apatinę ir viršutinę lūpas, užpildykite lūpas lūpų dažais ir įtrinkite produkto perteklių į servetėlę. Jei norite suteikti savo lūpoms tobulą išvaizdą, taip pat jas kontūruokite maskuokliu – švelniai paglostykite jo perteklių. Užtepkite žymeklį kupidono lanke ir apatinės lūpos viduryje.


Pastaba: tobulinant lūpų formą galioja tas pats principas, kaip ir bet kokiam korekciniam makiažui. Uždenkite tai, kas jums nepatinka, ir padidinkite tai, ką verta parodyti. Pamatysite, kad su nauju makiažu jūsų lūpos pritrauks daugelio žmonių dėmesį.