Jeffas Seidas | Jo motyvacija, tapimas N

Ar kada pagalvojai išeiti pats? Ar jūs pakankamai tikite savimi, kad sukurtumėte prekės ženklą pagal savo vardą ir gyvenimo būdą – tokį, kurio, jūsų manymu, žmonės norėtų?

Ar manote, kad galite siekti lengvosios atletikos konkurencine sėkme? Negana to, pasisukite ir pradėkite aktorės karjerą, tapkite autoriumi, užsiimkite vaizdo žaidimais, pradėkite savo kūno sudėjimo klasiką ir surinkite milijonus fitneso entuziastų visame pasaulyje?

Nedaugelis gali tai ištraukti. Bet tai buvo būtent tai, ką padarė Sietlo vidurinės mokyklos futbolininkas, baigęs vidurinę mokyklą, ir tai labai pasiteisino. Tiek to, kad jūs jau žinote, apie ką kalbame.

Jei ne, pats laikas susipažinti. Leiskite jums pristatyti naujausią „Team Myprotein“ narį Jeffą Seidą.

Pradėjęs savo fitneso kelionę būdamas tik 11 metų, Jeffas aistrą kultūrizmui rado iš grynos meilės treniruotėms. Jis pradėjo nuo svorio rinkinio, kurį jam padovanojo tėvai 11 mtūkst gimtadienis.

Treniravausi kiekvieną dieną 6 dienas per savaitę vien dėl to, kad man tai patiko.Says Jeffas.

Maždaug 16 metų aš atradau fitneso industriją naršydamas internete ir supratau, kad tai buvo tai, ką mano sunkus darbas galėjo pakelti į naują gyvenimo lygį. “

„Nauji lygiai“ yra neįvertinta. Jeffas tapo jauniausiu IFBB profesionalu, būdamas vos 19 metų, ir tuo pačiu – kultūrizmo profesionalas.

Dabar profesionalas Jeffas atkreipė dėmesį į varžybas „Mr. Olympia“ varžybose. Norėdami tai padaryti, Jeffas dalyvavo visoje šalyje vykusiose atrankos varžybose, o pakeliui rinkdamas pergales užsienyje.

Jeffas po „Olympia Pro“ pergalės laimėjo 2016 m. Deja, Jeffas nepasiėmė namo pono Olimpijos titulo. Laimei, jis turi gerą mąstymą, kai reikia susitvarkyti su nuostoliais.

Neleidau to atkalbinėti. Supratau, kad turiu ruoštis sunkiau. Turiu sunkiau laikytis dietos. Turiu sunkiau treniruotis. sako Jeffas.

Turite suvokti, kad gyvenime bus žemų taškų ir tai padarys jus stipresnius.

Tačiau kelias į Olimpiją buvo naudingas. Jeffas dokumentavo visą savo kelionę savo „YouTube“ kanale ir naudodamasis šia platforma kūrė sau seką, kurį sudarė žmonės, vertinantys estetinius mokymus ir jo asmenybę.

Dabar socialiniuose tinkluose jį seka milijonai Jeffo Seido gerbėjų. Nors didžioji dalis šių gerbėjų yra JAV, jam pavyko gauti didžiulį populiarumą kitoje šalyje – Indijoje.

Čia Jeffas įgyvendino svajonę visam gyvenimui.

Visi konkurencingi kultūristai svajoja surengti savo varžybas. sako Jeffas. Ir jis tai įvykdė.

Praėjusį sausį Jeffas surengė savo kūno rengybos varžybas Mumbajuje, Indijoje, kur dalyvavo daugiau nei tūkstantis dalyvių „The Jeff Seid Classic“. Neblogai vaikinui, gimusiam beveik už aštuonių tūkstančių mylių.

Jeffas Seidas ir „Myprotein“

Pirmą kartą Jeffas „Myprotein“ pažvelgė į „BodyPower“, didžiausią JK sporto fitneso ir mitybos parodą, 2013 m.

Nepaisant kiekvieno pagrindinio sportinės mitybos prekės ženklo, Jeffas labiausiai prisimena vieną iš Mančesterio.

Buvo vienas nepaprastai išsiskiriantis prekės ženklas. Tai buvo Myprotein. Jie dominavo sako Jeffas.

Greitai į priekį iki 2021 m. Jie vis dar pirmauja ir tapo dar profesionalesne ir patikimesne įmone. Produktai yra geriausi, o įvairovė – beprotiška! Niekada nemačiau įmonės, kurioje būtų daugiau aukščiausio lygio produktų.

Sekite „The Zone“ kitą savaitę, kad sužinotumėte daugiau apie Jeffo Seido mėgstamus „Myprotein“ produktus.

Sveiki atvykę į komandą

Jeffas galėjo bendradarbiauti su bet kokiu norimu sportinės mitybos prekės ženklu, bet jis pasirinko mus. Mes didžiuojamės galėdami pasveikinti jį komandoje.

Kartu mes pakurstysime pasaulinės sportininkų ir fitneso entuziastų bendruomenės – bendruomenės, kurios stiprumas yra 10 milijonų, ambicijas.

Norite daugiau iš „Jeff & Myprotein“? Tai patikrinkite toliau:

Jeffas Seidas |  Jo motyvacija, tapimas natūraliu kultūrizmo profesionalu ir prisijungimas prie „Myprotein“ komandos

Parašykite komentarą