Koks geriausias 2021 m.

Nostalgijate ar nostalgiatės dėl DVD filmų? Ar norėtumėte, kad visi šie vaizdo įrašai būtų lentynoje viename įrenginyje, taupydami vietą? Tada perskaitykite šį straipsnį. Mes kalbėsime su jumis apie daugialypės terpės diską.

Šiuo prietaisu ekrane matysite geriausius savo filmus, vaizdo įrašus ir šeimos nuotraukas. Jei turite ir didžiulį muzikos sąrašą, taip pat galite jį paleisti, kad klausytumėtės per televizorių ar garso sistemą, kurią turite savo kambaryje.

Svarbiausias

 • Daugialypės terpės standieji diskai yra įrenginiai. Juose saugome vaizdo įrašus, garso įrašus ir vaizdus, ​​kad juos būtų galima atgaminti mūsų televizijoje.
 • Jiems nereikia montuoti, todėl juos naudoti yra labai paprasta. Skirtingai nuo išorinių standžiųjų diskų, jie yra didelių gabaritų ir turi būti prijungti prie elektros tinklo. Jie turi nuotolinio valdymo pultą.
 • Medijos leistuvas linkęs išnykti. Vietoj to yra keletas hibridų, kurie yra išmaniojo televizoriaus dėžutė. Tačiau ne visi šio tipo įrenginiai turi atminties talpą, pvz., „Chromecast“.

Geriausi daugialypės terpės standieji diskai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kurį pasirinkti? Šiame skyriuje siūlome keturis produktus. Mes rėmėmės tais, kuriuos renkasi vartotojai. Pagal savybes, kainą ir pasitenkinimą. Tikimės, kad tai padės jums, jei ketinate įsigyti vieną iš šių įrenginių.

„TV Stick“ – geriausias daugialypės terpės kietasis diskas pagal kainos ir kokybės santykį

Tai nėra tradicinis medijos leistuvas, tačiau pasižymi labai panašiomis funkcijomis. Jame yra 16 GB atminties ir jis prijungiamas tiesiai prie televizoriaus per HDMI įvestį. Jame yra nuotolinio valdymo pultas ir „Google“ balso padėjėjas.

Jūs įdiegiate programa mobiliajame telefone arba tablėtė ir nusiųskite turinį į šį įrenginį, kad galėtumėte jį leisti savo svetainės ekrane. Vartotojai pabrėžia jo lengvą montavimą ir gerą kainos ir kokybės santykį.

„1080P Multimedia Player“ – perkamiausias daugialypės terpės kietasis diskas

Jo atminties talpa yra 128 GB. Jame yra SD / MMC kortelių skaitytuvas ir USB įvestis. Groja populiariausius daugialypės terpės formatus. Jame yra nuotolinio valdymo pultas ir HDMI1,3 s, YPrPb ir AV jungtys.

Jo prieinama kaina ir labai geros klasikinės savybės. Šios savybės privertė tūkstančius vartotojų apsispręsti dėl šio daugialypės terpės grotuvo iš „AGPTEK“ prekės ženklo.

„Fire stick“ – mėgstamiausias vartotojų daugialypės terpės standusis diskas

Tai tikrai yra išmaniojo televizoriaus dėžutė iš „Amazon“. Nors mes galime pamatyti kitų programų turinį. Jame yra 8 GB atminties. „Amazon“ turinio talpa neribota ir saugoma debesyje. Siūlo a srautas greitai ir „Full HD“. Per nuotolinio valdymo pultą galite lengvai duoti komandas „Alexa“. Taigi, turinį žiūrėsite patogiai.

Jo dydis, kaip rodo jo pavadinimas, yra a pendrive. Jis jungiasi tiesiogiai prie HDMI įvesties. Reikalingas tinklo ryšys, tačiau turi energijos taupymo režimo funkcionalumą. Tai yra daugialypės terpės standusis diskas, kurį vartotojai mėgsta dėl savo universalumo.

Geriausias daugialypės terpės kietasis diskas dėl jo talpos

Mažas dydis, didelis talpa. Turėdami 2TB turėsite pakankamai vietos, pavyzdžiui, MKV filmams. Jis turi HDMI, VG ir VGA jungtį ir SD kortelių skaitytuvą. Palaikomos sistemos: FAT32, NTFS ir EXFAT.

Dėl didelio talpyklos kiekio jis idealiai tinka žaidėjai. Jie turės reikiamą vietą savo žaidimams laikyti. Jo maksimali atkūrimo kokybė yra „Full HD“ 1080P.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie daugialypės terpės kietuosius diskus

Ar perkant medijos leistuvą turite klausimų? Šiame skyriuje mes tikimės juos išspręsti ir jums tai aiškiai pasakyti. Tai yra klausimai, kuriuos vartotojai paprastai sau užduoda prieš įsigydami vieną iš šių įrenginių.

žiūrėdamas „netflix“ svetainėje

„Smart TV Boxes“ yra moderni daugialypės terpės standžiųjų diskų versija. (Šaltinis: Mollie Sivaram / yubCnXAA3H8 / unsplash.com)

Kodėl verta pirkti daugialypės terpės kietąjį diską?

Viena iš pagrindinių priežasčių įsigyti vieną iš šių pusė žaidėjų yra galimybė įrašyti televizijos laidas. Be to, galėsime vizualizuoti visą savo norimą turinį. Jie gali saugoti nuotraukas, vaizdo įrašus, garso įrašus ir dokumentus.

VHS vaizdo ir DVD romantikai vis dar nori, kad jie galėtų mėgautis savo turiniu.

Šie įrenginiai yra pramoginė išorinių kietųjų diskų versija. Kai kurie modeliai turi specialias jungtis garso atkūrimui stereofonuose.

Ką galite padaryti naudodami daugialypės terpės standųjį diską?

Medijos leistuvas yra prietaisas, jungiantis prie televizoriaus. Norėdami naršyti tokius nuotraukų, vaizdo ir garso failus. Iš esmės būdami išoriniu standžiuoju disku, mes galime peržiūrėti visą turinį, kurį anksčiau išsaugojome pagrindiniame ekrane.

Skirtingai nuo a išorinis HDD, daugialypės terpės įrenginyje yra nuotolinio valdymo pultas. Tai galite lengvai valdyti ir naršyti jo turinį. Kai kuriuose modeliuose yra kortelių skaitytuvas, todėl ekrane galime pamatyti ar išgirsti, ką jame yra.

Kuo daugialypės terpės išorinis kietasis diskas skiriasi nuo įprasto išorinio disko?

Nors atrodo, kad jie yra vienodi, jie turi daugybę skirtumų, dėl kurių jie skiriasi. Daugialypės terpės standieji diskai paprastai yra didesni ir paprastai juos reikia prijungti prie elektros srovės. išorinis HDD jie per USB jungiasi prie televizoriaus. Daugialypė terpė derinama su HDMI.

Kaip jau minėjome ankstesniame klausime, daugialypės terpės turinys yra valdomas nuotolinio valdymo pultu. Priešingai, kiti to nedaro. Tai tik saugojimo įrenginiai. Dėl šios paskutinės priežasties išoriniuose kietuosiuose diskuose ieškoma mažesnio fizinio dydžio. Tokiu būdu palengvinamas jo gabenimas.

Pažvelkite į šią lentelę, kad pamatytumėte jų pagrindinius skirtumus:

Matmenys TV jungtis Nuotolinio valdymo pultas
Grotuvas Didesnio dydžio HDMI Taip
Išorinis kietasis diskas Mažesnis dydis USB Ne

Kokie yra daugialypės terpės standžiųjų diskų privalumai ir trūkumai?

Privalumas? Na, viskas, ko norite, daugiau nei pakanka tik saugoti savo turinį, kad galėtumėte juo mėgautis kada tik norite. Šioje lentelėje mes jums padėsime tai iš pirmo žvilgsnio išsiaiškinti:

Privalumas

 • Kai kurie modeliai leidžia jums saugoti TV turinį
 • Lengvas montavimas
 • Paprastas valdymas
 • Diskretiška išvaizda
 • Pigios kainos

Trūkumai

 • Kai kurie modeliai gali būti triukšmingi
 • Gaminama vis mažiau

Kodėl vis sunkiau rasti daugialypės terpės kietuosius diskus?

Aišku, kad protingas Televizorius, turintis vis daugiau funkcijų, daugialypės terpės diską nustumia į antrą planą. Tačiau vis tiek gali būti įdomi galimybė turėti daugiau atminties talpos. Daugiausia, kad būtų galima įrašyti televizijos transliacijas. Jie taip pat turi pranašumą, kad galite jį naudoti taip pat, kaip ir išorinis kietasis diskas.

Vieta failų atsarginėms kopijoms laikyti.

Šį įrenginį žudo ne tik išmanieji televizoriai. Bet ir kai kurie išmaniosios dėžės. Šiuose įrenginiuose yra keletas anksčiau įdiegtų TV kanalų programų.

Kokios dar yra daugialypės terpės standžiųjų diskų alternatyvos?

Yra įvairių ir įdomių daugialypės terpės disko alternatyvų. Jūsų pasirinkimas priklausys nuo to, ko iš tikrųjų ieškote. Mums įdomu, kad žinote šias galimybes. Norėdami tai padaryti, mes parengėme šį sąrašą:

 • Protingas TV dėžutė: Tai yra „Android“ įrenginiai, kurie jungiasi prie mūsų televizoriaus ir leidžia turinį per juose įdiegtas programas. Pavyzdžiui, „Netflix“, HBO, „Amazon Primen“ ir kt. Kai kurie leidžia jums saugoti TV transliacijas.
 • Protingas TV: Daugumoje šiuolaikinių televizorių jau yra vidinės atminties vietos. Ir televizijos turinio įrašymo galimybės.
 • Išorinis kietasis diskas: Iš esmės tai yra medijos leistuvas. Tiesa, kad trūksta tam tikrų dalykų, kurių trūksta, ir kad grotuvas ji tikrai siūlo.
 • Debesis: Per mūsų mobilųjį kompiuterį arba tablėtė ir naudojimas programa kaip VLC mes galime nusiųsti savo turinį savo „Smart TV“ arba „Smart TV Box“.

Pirkimo kriterijai

¿Terabitai 4K? Tai gali atrodyti vargas, bet iš tikrųjų jūsų pasirinkimas visiškai nesudėtingas. Visų pirma, jei atsižvelgsime į daugybę veiksnių. Visus tuos klausimus išspręsime šiame skyriuje. Tokiu būdu mes padėsime jums palengvinti paiešką.

Gebėjimas

Gyvybiškai svarbu. Daugialypės terpės disko talpa priklausys nuo failų, kuriuos norime jame laikyti, kiekio ir dydžio. Yra nuo 64 GB iki 2 TB. Kai kuriuose modeliuose ši laisvos vietos apimtis padidėja.

Jei atsiduosite fotografijai, žinosite, kad RAW formatai paprastai yra nemažo dydžio ir užims daug vietos jūsų pusė grotuvas. Taip pat yra tam tikrų filmų failų, pavyzdžiui, MKV. Dėl siūlomos vaizdo kokybės jie turi šiek tiek svorio, kuris suvalgys saugyklą.

Šio tipo turiniui rekomenduojame 2 TB. Jie turi didžiausią pajėgumą, be to, kainos išlieka labai prieinamos.

Kietasis diskas viduje

Daugialypės terpės kietajame diske labai svarbu kaupti talpą. (Šaltinis: „Art Wall“ / 9Wq1HpghQ4A / unsplash.com)

Vaizdo kokybė

Su šiuolaikiniais ekranų modeliais ir didelės raiškos turiniu taip pat teko prisitaikyti naujausiems įrenginiams. Trūkumas, kurį matome su medijos leistuvu, yra tai, kad jis pasiekia tik 1080P. Vietoj to išmaniojo televizoriaus dėžutė Tai yra tie, kuriuos mums gali pasiūlyti 4K. Ir vienas, ir kitas yra prijungtas prie televizoriaus per HDMI.

Į tai reikia atsižvelgti. Jei turite 4K televizorių ir mūsų žiniasklaidą grotuvas galite siųsti tik HD formatu, švaistysite vaizdo kokybę. Todėl gerai pasidomėkite, kokį apibrėžimą siūlo jūsų televizorius. Pirkite laikmenų grotuvą arba išmaniojo televizoriaus dėžutė kad jums labiausiai tinka.

Ryšiai

Mes jau anksčiau komentavome, kad šie įrenginiai prie televizoriaus jungiasi per HDMI kabelį. Bet, be to, jie turi specialias jungtis garso sistemoms, pvz Namų kinas.

Jie taip pat siūlo VGA, USB ir SD kortelių lizdų jungtis.

Šiuos įrenginius reikia prijungti tik prie televizoriaus. Jiems nereikia įdiegti ar konfigūruoti: išpakuokite ir prijunkite. Tas pats atsitinka, kai mes prijungiame jį prie kompiuterio, norėdami perkelti į jį informaciją. Jungiate kabelį tarp dviejų ir perkeliate failus iš vienos pusės į kitą.

„HDMI“ ryšys

HDMI yra jungtis iš daugialypės terpės standžiojo disko ir jūsų televizoriaus. (Šaltinis: Csaba Nagy / „hdmi-cable-connection-643728 / pixabay.com“)

Formatai ir suderinamumas

Medijos leistuvai skaito įvairiausius vaizdo, garso ir vaizdo failus. Tarp populiariausių yra MP3, WMA, APE / FLAC, OGG, AVI, DIV, MKV, MPG, JPG, TIFF, GIFF, …