Jums labiau patinka plokščiaekranis televizorius

Savaitės pradžioje „Tabletowo“ rašėme apie naujus produktus, kuriuos LG pristatė vykstančios „CES 2021“ mugės metu. Tačiau paaiškėjo, kad Korėjos gamintojas į Las Vegasą atvežė ką nors daugiau. Be to, apie tai verta parašyti.

Lenktos OLED gali būti praktiškos!

Daugelyje ankstesnių plataus vartojimo elektronikos parodų LG išdidžiai gyrėsi pažanga, pasiekta naudojant lanksčias OLED plokštes. Mes jau matėme, be kita ko, krioklys pagaminti iš OLED ekranų. Gražus, gyvas sprendimas, darantis absoliučiai įelektrinantį įspūdį, bet gerai, jis tikrai netinka naudoti namuose. Mes taip pat matėme, kaip OLED televizorius išlenda iš spintelės, kurioje jis buvo įdėtas. Koncepcija iš tiesų yra labai įdomi, tačiau ar ji yra pakankamai praktiška ir reikalinga, kad namų vartotojai galėtų už ją mokėti papildomai? Aš taip nemanau.

„LG OLED“ geriausi televizoriai

Plokščias ekranas? Kreivas? Nr. Du viename!

Po daugelio metų atrodo, kad LG pagaliau rado sprendimą, kuriame lankstus OLED skydelis gali pasirodyti naudingas. Vienu metu elektronikos parduotuves užplūdo išlenkto ekrano geriausi televizoriai, kurie turėjo pagerinti perspektyvą, iš kurios žiūrime į rodomą vaizdą. Praktiškai paaiškėjo, kad tokio sprendimo pranašumai prieš klasikinį plokščiaekranį televizorių matomi tik griežtai apibrėžtose programose, todėl kreivių mada šiek tiek išblėso.

Tuo tarpu LG pristatė televizorių, kuris Vienu mygtuko paspaudimu plokščias ekranas vos per penkias sekundes paverčiamas išlenktu ekranu. Kadangi paveikslėlyje yra daugiau nei tūkstantis žodžių, raginu žiūrėti demonstracinį vaizdo įrašą:

Aukščiau pateiktame vaizdo įraše labai aiškiai parodyta tai, apie ką rašiau anksčiau. Statinio kadro metu televizorius kreivėja, todėl jis iškraipomas ir mažiau skaitomas. Kita vertus, filmo projekcija atrodo daug geriau, tik suteikus vaizdui tinkamą kreivumą. Praktiškai mes gauname labai universalų televizorių šokiams ir rožančiui.

Tikiuosi, kad LG nesustos ties koncepcija

Taip, televizoriuje pateiktas CES televizorius vis dar yra konceptualus sprendimas, tačiau jo parametrai leidžia tikėtis, kad anksčiau ar vėliau jis pradės gaminti. Lankstus televizorius turi 65 colių įstrižainę ir 4K skiriamąją gebą. Gamintojas tai deklaruoja ekrano lenkimo mechanizmas savo darbą gali atlikti 35 000 kartųkurio turėtų pakakti visam televizoriaus gyvavimo ciklui, turint daug vietos.

Gebėjimas nuspręsti, ar mes norime turėti išlenktą, ar tiesų televizorių, yra įdomiausia iki šiol pateiktų lanksčių televizorių ekranų programa. Linkiu LG greitai pradėti gaminti.

Šaltinis: PCMag.com