Kaip prijungti išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį

HDMI išvestis tabletėse naudojama vis rečiau. Dar neseniai MHL standartą galėjai rasti išmaniuosiuose telefonuose (t. Y. „MicroUSB“ prievadą, prie kurio galite prijungti specialų HDMI adapterį), tačiau neseniai net pati „Samsung“ atsisakė naudoti šį prievadą savo flagmanuose: „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“ („Galaxy“ 4 pastaba vis dar yra). Taigi, kaip elgtis su vaizdo ir garso perdavimu į televizorių ar projektorių, kai laidas neįmanomas? Žinoma, belaidžiu būdu – labai paprastu būdu. Yra tik vienas apribojimas. Aš naudosiu „Samsung Galaxy Tab A 9.7“ naudodamasis atitinkama funkcija. Tačiau, žinoma, šis vadovas yra universalus – jis taikomas visoms „Miracast“ siūlomoms tabletėms (ir išmaniesiems telefonams).

Naujausi geriausi televizoriai siūlo „Miracast“ palaikymą kaip standartą – pavyzdžiui, naujus šių metų „Samsung“ produktus: pradedant nuo „J5100“, baigiant „Smart TV Ultra HD“ JU6400 / JU7500 serijomis, baigiant puošniu SUHD (JS9500, JS9000, JS8500). „Miracast“ dėka galima belaidžiu būdu perkelti įvairiausių rūšių daugialypę terpę (filmus, muziką, žaidimus) iš mūsų išmaniųjų telefonų / planšetinių kompiuterių į didesnį ekraną. Ką daryti, jei mūsų televizorius yra senesnis ir nepalaiko šios technologijos? Šios problemos sprendimas yra įsigyti adapterį (vadinamąjį raktą), kuris, atsižvelgiant į gamintoją ir pažangą, kainuoja nuo šimto iki kelių šimtų zlotų. Aš dirbu „Prestigio Multiscreen PMD1“, kuris visiškai pateisina mano lūkesčius (nors tai, šiuo atveju, visai nėra pernelyg dideli). Adapteris prijungtas prie televizoriaus HDMI prievado – niekas netrukdo naudoti, pavyzdžiui, projektorių kaip išorinį ekraną ir maitinimo šaltinį. Dabar, kai turite visus reikalingus įrenginius ir priedus, laikas pereiti prie planšetinio kompiuterio nustatymų.

Bandydamas „Samsung Galaxy Tab A 9.7“ kurį laiką pagalvojau, kad trūksta belaidžio duomenų perdavimo funkcijos. Tačiau paaiškėjo, kad jis buvo gana giliai pakabintas nustatymuose, todėl iš pradžių lengva praleisti. Ieškojau planšetinio kompiuterio nustatymuose – nėra. Ekrano nustatymai – nėra. Galiausiai, įvedę greitus nustatymus iš sistemos juostos lygio, pavyko rasti „Screen Mirroring“ (skirtinguose įrenginiuose jis vadinamas kitaip: „Cast screen“, „Miracast“ ir kt.), Ir tada jis nuėjo žemyn.

ekranas-veidrodis-galaxytaba-ekranai-01 ekranas-veidrodis-galaxytaba-ekranai-02

Norėdami naudotis belaidžio daugialypės terpės perdavimo funkcija:
1. Planšetiniame kompiuteryje įjunkite „Screen Mirroring“ ir tuo pačiu prijunkite „Miracast“ adapterį prie televizoriaus
2. Planšetinio kompiuterio ekrane ieškokite įrenginio, kuriame norite atspindėti ekraną
3. Prijunkite planšetinį kompiuterį prie televizoriaus spustelėdami pasirinktą įrenginį sąraše (taip pat gali nutikti automatiškai)

Ir viskas. Planšetinio kompiuterio prijungimo prie televizoriaus procesas yra labai paprastas ir šią užduotį gali atlikti kiekvienas, net ir mažiausiai technologijas išmanantis vartotojas.

Naudodamiesi „Screen Mirroring“ turite įsitikinti, kad tuo tarpu planšetinis kompiuteris neturi energijos, arba tiesiog naudokite jį, kol jis įkraunamas. Čia puikiai veikia „Galaxy Tab A 9.7“, kuris atlikdamas vaizdo ir garso perkėlimo iš „YouTube“ į televizorių testus dirbo keturiolika valandų (nustatant minimalų ekrano ryškumą, nes kopijuojant rodomą turinį didesnio nereikia) .

ekranas-veidrodis-galaxytaba-ekranai-baterija

Ar kada nors naudojatės „Miracast“? Kokiose situacijose dažniausiai?

O jei norėtumėte apžiūrėti „Galaxy Tab A 9.7“ ar kitus naujausius „Samsung“ produktus ir vykstate į pajūrį, būtinai apsilankykite „Samsung Stop“. Jį galite rasti Dębki (nuo birželio 20 iki liepos 20) paplūdimiuose ir Kołobrzeg (nuo liepos 23 iki rugpjūčio 23).

Straipsnis parašytas bendradarbiaujant su „Samsung Poland“ ir yra vykdomos „Galaxy Tab A“ kampanijos dalis