„Smart Pack“ iš „Samsung“ – nemokamai

Neturite ilgų rudens vakarų planų? Jei taip, tada turime gerų žinių „Samsung“ televizorių savininkams. Jie gali pasinaudoti nemokama prieiga prie filmų ir serialų bibliotekos.

„Samsung“ pradeda „Smart Pack“ akciją

Lenkijos „Samsung“ padalinys paskelbė apie akcijos, kuri buvo sukurta gero kino ir serialų gerbėjams, įvedimą. Vartotojai gali naudotis „FilmBox Live“ arba išsinuomoti filmus iš CHILI svetainės.

Programa nėra skirta visiems, kurie turi „Samsung“ televizorių, tačiau įrenginių sąrašas yra gana didelis. Specialus pasiūlymas „Smart Pack“ Dengiami išmanieji geriausi televizoriai nuo 2017 m., 2018 m. Ir 2021 m., Įskaitant „QLED 4K“ ir „8K“ serijos modelius, kuriuose galima naudoti programą. „Samsung Smart Pack“.

(nuotrauka: „Samsung“)

Jei nesate tikri, ar jūsų televizoriaus modelis buvo įtrauktas į veiksmą, galite lengvai jį patikrinti. Pakanka paleisti programą „Samsung Smart Pack“. Turėtų pasirodyti pranešimas su matomu mygtuku „Patikrinti“, pasirinkdamas patvirtinantį taisyklių priėmimą. Galiausiai belieka atsisiųsti pasirinktos akcijos kuponą ir per 14 dienų jį suaktyvinti pasiūlymo teikėjo svetainėje.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad tai yra programos dalis „Smart Pack“ pirmą mėnesį gauname dovanų, kad galėtume prisijungti prie „FilmBox Live“. Už kitus mėnesius turėsite sumokėti 14,99 -. Savo ruožtu, pasirinkę prieigą prie CHILI katalogo, gausime 30 zlotų, skirtų filmams ir serialams, parinktiems specialiai vartotojams. „Samsung Smart TV“. Pasiūlymas galioja nuo 2021 m. Lapkričio 25 d. Iki 2021 m. Kovo 31 d. Arba tol, kol baigsis talonų (3000 vnt.) Fondas.

Turtinga gerų filmų biblioteka

Žmonėms, nusprendusiems dėl „FilmBox Live“ paketo, rudens vakarais neturėtų būti nuobodu. Pasiūlymą sudaro daugiau nei 3 000 VOD medžiaga, įskaitant populiarius ir žymius kūrinius. Sąraše, be kitų Quentino Tarantino filmai – „Pulp Fiction“ arba „Kill Bill“ su puikia Uma Thurman. Buvo pasiūlymų ir jaunesniems žiūrovams – „Teenage Mutant Ninja Turtles“ arba „Kempiniukas: sausoje žemėje“.

Savo ruožtu CHILI katalogą sudaro, be kita ko iš šių metų filmo „Vyrai juodai: tarptautiniai“ arba jaudinančio pasakojimo „Apie namo grįžusį šunį“. Kiekvienas turėtų rasti savo skonį atitinkančių kūrinių.

Akcija besidomintys žmonės turėtų apsilankyti oficialioje „Samsung“ svetainėje. Visus reglamentus galite rasti šioje nuorodoje.

šaltinis: spaudos medžiagos