Jūs jau žinote makiažo šalinimo pirštinę

Ar patikėsite, kad viskas, ko jums reikia, yra pirštinės su pirštine ir tik vanduo, kad vos per kelias akimirkas pašalintų akių ir lūpų makiažą? Jums nereikia naudoti jokios kosmetikos. Patikrinkite, kaip veikia šis stebuklingas „Phenicoptere“ makiažo valiklis. Gal tai taps tavo mėgstamiausia?

Pirštinė makiažui pašalinti

Trumpai – 5 priežastys, kodėl jums patiks GLOV makiažo valymo pirštinės

  • Pašalina bet kokį makiažą nenaudojant papildomos kosmetikos – pakanka tik vandens!
  • Jis yra daugkartinio naudojimo. Vieną makiažo valymo pirštinę galite naudoti 3 mėnesius.
  • Jis pagamintas iš natūralios medžiagos – malonus liesti, nedirgina odos, turi neutralų pH.
  • Jis pašalina riebalų perteklių, stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją ir švelniai nušveičia.
  • Makiažo valymo pirštinės taip pat yra ekologiškos.

Kaip veikia GLOV pirštinė?

Pasak programėlės gamintojo, net 98% moterų patvirtina, kad GLOV nuplauna jų kasdienį makiažą. Neabejojome, tačiau išbandėme tai savo oda. Kaip paaiškėjo? Produktas pašalina bet kokį makiažą! Net stori pagrindo sluoksniai, ilgalaikiai lūpų dažai ir vandeniui atsparūs tušai. Pirštinę GLOV galite naudoti kiekvieną dieną 3 mėnesius. Kuo jis toks efektyvus? Paslaptis yra medžiagoje.


Ar tu tai žinai…

Pirštinė „Glov“ pagaminta iš specialių medvilninių mikropluoštų. Jie yra šimtą kartų plonesni už plauką ir traukia makiažą kaip magnetas. Pirmoji pirštinė buvo pagaminta po 3 metų laboratorinių tyrimų!


Medžiaga yra natūrali ir nedirgina jūsų odos. Jis taip pat nekeičia savo pH lygio. Be to, kasdien atlikdami makiažo šalinimą naudodami prekės ženklo pirštinę Fenikoptere, jūs stimuliuojate mikrocirkuliaciją, pašalinate riebalų perteklių ir švelniai nulupkite odą. Oda kruopščiai išvaloma ir paruošta paruošti maitinamuosius kremus.

Kaip pašalinti veido makiažą?

Tai labai paprasta ir nereikalauja jokių papildomų išlaidų losjonams ar makiažo aliejams.

  1. Uždėkite jį ant rankos ir panardinkite į vandentiekio vandens srovę. Jei ieškote gaivos, galite naudoti šaltą vandenį. Norėdami atsipalaiduoti prieš eidami miegoti, galite pamirkyti makiažo valymo pirštinę šiltame vandenyje.
  2. Pridėkite pirštinę prie akies ir švelniai pamasažuokite vokus. Su kita GLOV puse galite pašalinti makiažą iš likusių veido dalių – skruostų, kaktos, nosies, smakro. Oda bus švari ir be jokių dirginimo požymių.
  3. Kai pašalinsite makiažą, nuvalykite pirštinę. Naudokite paprastą vandenį ir šiek tiek muilo. Kruopščiai nuplaukite priedą ir leiskite jam išdžiūti.

https://www.youtube.com/watch?v=_gEYiuDLlzY


Phenicoptere – lenkiškas kosmetikos pasaulio pasididžiavimas

GLOV pirštinės sukurtos Lenkijoje! Šis revoliucinis išradimas yra dviejų jaunų lenkų moterų darbas. Pirmasis „Phenicoptere“ prekės ženklo produktas į rinką pateko 2013 m. Ir greitai tapo hitu. Šiandien GLOV produktus galima įsigyti daugiau nei 40 šalių. Jie jau pasiekė JAV, ir kaip sako prekės ženklo įkūrėjai – tai tik pradžia! Laikome sukryžiuotus pirštus ?


„Phenicoptere“ bestseleriai

Pirštinės kelyje

„On The Go“ pirštinė yra maža, patogi ir telpa į mažą kosmetikos maišelį. Pakeičia priežiūros kosmetikos pakuotę – valo makiažo odą, nešvarumus ir riebalų perteklių.

GLOV patogumas

Tai didžiausia „Phenicoptere“ pirštinė. Jis turi kvadrato formą – kampai leidžia lengvai tiksliai pašalinti akių kontūrą ir net vandeniui atsparų tušą. Puikus pasirinkimas, jei kasdien dėvite makiažą ir mėgstate sunkų vakarinį makiažą.

GLOV greitas gydymas

Ar žinote „pandos efektą“? Tai tas momentas, kai tušas ar šešėliai, kurie nėra labai nuolatiniai, „nubėga“, sukuria negražias dėmes po akimis. Galite lengvai ištaisyti savo makiažą naudodami mielą GLOV pirštų pagalvėlę. „Quick Treat“ yra mažytė, todėl telpa į mažiausią kosmetikos maišelį.

Ar jau naudojate „Phenicoptere“ produktus? Būtinai išbandykite GLOV pirštines „Tagomago“ internetinėje parfumerijoje!